Hallenturnier 2013 des LRFV Gronau
1.Abt. Preis: Deckstation Böckmann
|
Juryleden |
Paul Gummelt Herbert Schmerling |
1. Parcoursbesichtigung zu Pferde
1
GER
Frank Merschformann
RV Osterwick e.V.
RV Osterwick e.V.
401
2
GER
Marcel Neugebauer
ZRFV Bösensell e. V.
ZRFV Bösensell e. V.
445
3
GER
Frank Brücker
RFV Jagdfalke Brünen
RFV Jagdfalke Brünen
1285
4
GER
Manuel Feldmann
RV Ahaus-Ammeln e. V.
RV Ahaus-Ammeln e. V.
063
5
GER
Christian Kukuk
ZRFV Riesenbeck e. V.
ZRFV Riesenbeck e. V.
626
6
GER
Sandra ter Bahne
ZRFV Borken e.V.
ZRFV Borken e.V.
284
7
GBR
Jamie Gornall
ZRFV Riesenbeck e. V.
ZRFV Riesenbeck e. V.
1319
8
GER
Hendrik Zurich
LZRF Gronau e.V.
LZRF Gronau e.V.
534
9
10
GER
Patrick Schmitz
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
561
11
GER
Alexandra Schultjan
RSG Schüttorf e.V.
RSG Schüttorf e.V.
377
12
GER
Andrea Ulmker
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
413
13
GER
Ann-Christin Klaas
LZRF Gronau e.V.
LZRF Gronau e.V.
933
14
GER
Stefan Engbers
RFV Südlohn-Oeding e. V.
RFV Südlohn-Oeding e. V.
248
15
GER
Hendrik Dowe
ZRFV Heiden e.V.
ZRFV Heiden e.V.
963
16
GER
Stephan Gerdener
RFV Laer e.V.
RFV Laer e.V.
775
17
GER
Karin Schulze Topphoff
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
513
18
GER
Nadine Pitz
RV Ahaus-Ammeln e. V.
RV Ahaus-Ammeln e. V.
541
19
20
GER
Eva Deimel
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
219
21
GER
Marc Baudach
RV Waltrop e.V.
RV Waltrop e.V.
287
22
GER
Lea Knüver
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
1173
23
GER
Inga Lindebaum
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
RUFV Gildehaus- Bentheim e.V.
584
24
AUT
Elke Bermadinger
RV Rhede e. V.
RV Rhede e. V.
1195
25
GER
Peter Duitz
ZRFV Bösensell e. V.
ZRFV Bösensell e. V.
450
26
GER
Frank Merschformann
RV Osterwick e.V.
RV Osterwick e.V.
586
27
GER
Marcel Neugebauer
ZRFV Bösensell e. V.
ZRFV Bösensell e. V.
501
28
GER
Frank Brücker
RFV Jagdfalke Brünen
RFV Jagdfalke Brünen
208
2.Parcoursbesichtigung zu Pferde
29
GER
Manuel Feldmann
RV Ahaus-Ammeln e. V.
RV Ahaus-Ammeln e. V.
082
30
31
GER
Katharina Gerleve
ZRFV Darup-Nottuln e. V.
ZRFV Darup-Nottuln e. V.
451
32
33
34
GER
Nicole Rudde
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
Reit-, Zucht- und Fahrverein Epe e.
836
35
GER
Frank Boerhof
RUFV Isterberg e.V.
RUFV Isterberg e.V.
856
36
GER
Christopher Kläsener
RV Rhede-Krommert e. V.
RV Rhede-Krommert e. V.
883
37
GER
Christian Kukuk
ZRFV Riesenbeck e. V.
ZRFV Riesenbeck e. V.
306
38
GER
Sandra ter Bahne
ZRFV Borken e.V.
ZRFV Borken e.V.
1208
39
GBR
Jamie Gornall
ZRFV Riesenbeck e. V.
ZRFV Riesenbeck e. V.
356
40
GER
Hendrik Zurich
LZRF Gronau e.V.
LZRF Gronau e.V.
042
41
42
GER
Patrick Schmitz
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
521
43
GER
Alexandra Schultjan
RSG Schüttorf e.V.
RSG Schüttorf e.V.
207
44
GER
Andrea Ulmker
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
551
45
GER
Ann-Christin Klaas
LZRF Gronau e.V.
LZRF Gronau e.V.
235
46
GER
Stefan Engbers
RFV Südlohn-Oeding e. V.
RFV Südlohn-Oeding e. V.
182
47
48
GER
Karin Schulze Topphoff
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
217
49
GER
Nadine Pitz
RV Ahaus-Ammeln e. V.
RV Ahaus-Ammeln e. V.
279
50
51
GER
Eva Deimel
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
216
52
GER
Marc Baudach
RV Waltrop e.V.
RV Waltrop e.V.
388
53
GER
Frank Merschformann
RV Osterwick e.V.
RV Osterwick e.V.
465
54
GER
Marcel Neugebauer
ZRFV Bösensell e. V.
ZRFV Bösensell e. V.
516
55
GER
Frank Brücker
RFV Jagdfalke Brünen
RFV Jagdfalke Brünen
495
56
GER
Manuel Feldmann
RV Ahaus-Ammeln e. V.
RV Ahaus-Ammeln e. V.
1039
57
GER
Hendrik Dowe
ZRFV Heiden e.V.
ZRFV Heiden e.V.
862
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.