Preis der Pfannmüller Reitimmobilien e.K., Friedberg

25 Dressurreiterprüfung Kl.A

Startlijst: 15 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 10:22 Uur (17.05.2014)
Juryleden:  Ulrich Nickel
Anette Reichelt
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
ACHTUNG!!! Pruefung beginnt 30 Minuten spaeter!!!
1
Isabelle Reuter 
GER / RuF Münzenberg u.U.e.V.
849
Romanze 371  
S / Old / R / 2006 / Rubinero / Dream of Glory / E: Reuter,Isabelle / F: Frank,Norbert
............
2
Janina Conrad 
GER / PSG Marienhof Friedberg e.V.
865
Royal-Flush H  
H / Württ / F / 2005 / Rubin-Royal / Weltmeyer / E: Reinecke,Jasmin / F: Hoffmann,Karl
............
3
Katharina Rheindorf 
GER / RSG Berghof-Bönstadt e.V.
889
Scarlett 155  
S / Hann / Schwb / 1992 / Sao Paulo / Weinstock / E: Rheindorf,Andrea / F: Pach,Bernhard
............
4
Justine Schmalfuß 
GER / RFV Butzbach e.V.
934
Sturmi 3  
S / Old / Schwb / 2007 / Stedinger / Lucarlo / E: Schmalfuß,Justine / F: Muth,Hans-Joachim
............
5
Anika Reinhardt 
GER / RFV Landenhausen e.V.
961
Ulbe B.L.H.  
W / KWPN / Db / 2001 / Hemmingway / Sultan / E: Reinhardt,Cornelia / F: Linckens,B.
............
6
Gaby Wollschläger 
GER / RFV Reiskirchen u.U.e.V.
588
Jolie-Coeur  
W / Old / R / 2006 / Johnson / Kronenkranich xx / E: Wollschläger,Gaby / F: Kuhlmann,Josef
............
7
Vanessa Mikos 
GER / RFV Hof Wiesental
990
White Diamond 9  
W / Westf / Schi / 2002 / Cordobes I / Barbados / E: Schaaf,Stephanie / F: Gronebaum,Georg
............
8
Vanessa Sell 
GER / RG Weissenburg
038
Aquamarin 46  
W / Dt.Pf / B / 1997 / Aquarell / Goelle-18 / E: Sell,Karin / F: Campo,Daniela
............
9
Isabelle Zach 
GER / PSG Oppelshausen u.U.e.V.
352
Dance Now B  
S / Hann / F / 2004 / Don Vino / Weltmeyer / E: Zach,Isabelle / F: Brinker,Bernhard
............
10
Severine Sommer 
GER / RFV Reichelsheim/Wetterau e.V.
532
Habanero Uno  
W / Hann / Schwb / 2008 / Hotline / Hohenstein / E: Best,Richard / F: Jung,Heinrich
............
11
Sina Richter 
GER / RFV Butzbach e.V.
646
Le Noire Levrier  
W / Bay / Db / 1999 / Legendär I / Lino J / E: Kammer,Lea Helene / F: Heilsche Gutsverwaltung,
............
12
Katharina Paech 
GER / RC Altenstadt u.U.e.V
684
Londontime's Highlight  
W / Hann / Df / 2008 / Londontime / Girond / E: Erdmann,Monika / F: Erdmann,Monika
............
13
Ann-Sophie Otto 
GER / RFV Lahnau-Waldgirmes
695
Lotus 207  
W / Old / R / 1999 / Liberty M / Waidmannsheil / E: Otto,Werner / F: Janssen,Gerd
............
14
Mona Raimund 
GER / RFV Wölfersheim e.V.
700
Louis de Fines  
W / Hann / Db / 2007 / Lauries Crusador xx / Rotspon / E: Raimund,Mona / F: Spreckels,Peter
............
15
Cornelia Hochmuth 
GER / RFV Hof Wiesental
030
Angelou  
H / Old / B / 2002 / Alasca / Zeus (Nurzeus) / E: Hochmuth,Cornelia / F: Schneider,Christina
............