Sommerturnier Rüthen
Geldpreis: Sparkasse Lippstadt-Warstein08 Springpferdeprüfung Kl. A**40 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 15:20 Uur (29.06.2014)
|
1
GER
Jan Kersting
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
424
Pia Diva
S / Westf / B / 2009 / Potential / Calando V / E: Waltermann,Bernhard / F: Wällermann,Josef
Details
S / Westf / B / 2009 / Potential / Calando V / E: Waltermann,Bernhard / F: Wällermann,Josef
2
GER
Andre Ernst
RFV Schwaney e.V.
RFV Schwaney e.V.
009
3
GER
Friederike Junker
ZRFV Werl u.U. e.V.
ZRFV Werl u.U. e.V.
262
Fire and Ice J
H / Westf / B / 2010 / For Contest / Coronino / E: Junker,Martina, Friederike u.Karl-F / F: Junker,Karl-Friedrich
Details
H / Westf / B / 2010 / For Contest / Coronino / E: Junker,Martina, Friederike u.Karl-F / F: Junker,Karl-Friedrich
4
GER
Marcus Homberg
RFV des Delbrücker Land Westenholz
RFV des Delbrücker Land Westenholz
348
Let's Go 116
W / Hann / Schwb / 2010 / Lordanos / Graf Sponeck / E: Homberg,Marcus / F: Knabbe,Rainer
Details
W / Hann / Schwb / 2010 / Lordanos / Graf Sponeck / E: Homberg,Marcus / F: Knabbe,Rainer
5
GER
Clemens Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
549
Sri Lanka G
S / Westf / Schi / 2008 / Stalypso / E: Gockeln, Clemens / F: ZG Gockeln, Clemens u.Hiltrud
Details
S / Westf / Schi / 2008 / Stalypso / E: Gockeln, Clemens / F: ZG Gockeln, Clemens u.Hiltrud
6
GER
Nina Arndt
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
501
Special Edition A
S / Westf / Db / 2008 / Sir Shutterfly / Corasso B / E: Arndt,Lotta / F: Arndt,Nina
Details
S / Westf / Db / 2008 / Sir Shutterfly / Corasso B / E: Arndt,Lotta / F: Arndt,Nina
7
GER
Iris Holtgräve-Osthues
ZRFV Mastholte e. V.
ZRFV Mastholte e. V.
117
8
GER
Yvonne Prior
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
182
Cooper 141
W / Westf / B / 2009 / Cascari / Copito / E: Prior,Heinz-Ulrich / F: Prior,Monika
Details
W / Westf / B / 2009 / Cascari / Copito / E: Prior,Heinz-Ulrich / F: Prior,Monika
9
GER
Tobias Otte
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
246
Ettiene
W / Westf / B / 2010 / Ehrenpreis / Lauries / E: Junker,Martina / F: ZG Boos-Siepmann,
Details
W / Westf / B / 2010 / Ehrenpreis / Lauries / E: Junker,Martina / F: ZG Boos-Siepmann,
10
11
GER
Vera Weyhe
RV Sundern-Spexard e.V.
RV Sundern-Spexard e.V.
379
12
GER
Nadine Linnhoff
RV Rüthen e. V.
RV Rüthen e. V.
326
13
GER
Sabrina Löhr
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
349
Leysieffer 2
H / OS / B / 2008 / Lordanos / Calypso II / E: Wegener,Louisa / F: Zuchthof Kuehne,
Details
H / OS / B / 2008 / Lordanos / Calypso II / E: Wegener,Louisa / F: Zuchthof Kuehne,
14
GER
Sarah Niermann
RFV des Delbrücker Land Westenholz
RFV des Delbrücker Land Westenholz
449
Quinzzi
W / Holst / Schwb / 2009 / Quo Vados I / Lasino / E: Niermann,Konrad / F: Ramundt,Klaus-Diedrich
Details
W / Holst / Schwb / 2009 / Quo Vados I / Lasino / E: Niermann,Konrad / F: Ramundt,Klaus-Diedrich
15
GER
Corinna Dieck
RFV Haar-Möhne e.V.
RFV Haar-Möhne e.V.
485
Sansibar 120
H / Hann / Df / 2009 / Swarovski / Weltmeyer / E: Pipke,Stefanie / F: Lübbecke,Marianne
Details
H / Hann / Df / 2009 / Swarovski / Weltmeyer / E: Pipke,Stefanie / F: Lübbecke,Marianne
16
GER
Ronja Stork
RV Rüthen e. V.
RV Rüthen e. V.
060
17
GER
Sina Köster
RFV St.Kilian e.V. Korbach
RFV St.Kilian e.V. Korbach
062
Cadonna K
S / Hann / B / 2008 / Champion For Pleasure / Zeus (Nurzeus) / E: Köster,Sina / F: Köster,Sina
Details
S / Hann / B / 2008 / Champion For Pleasure / Zeus (Nurzeus) / E: Köster,Sina / F: Köster,Sina
Pause
18
GER
Jan Kersting
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
502
19
GER
Andre Ernst
RFV Schwaney e.V.
RFV Schwaney e.V.
530
Wenja 17
S / Old / B / 2009 / Light On / Con Capitol / E: Finke,Johannes / F: ZG Sostmann,Jörg u. Cordula
Details
S / Old / B / 2009 / Light On / Con Capitol / E: Finke,Johannes / F: ZG Sostmann,Jörg u. Cordula
20
GER
Friederike Junker
ZRFV Werl u.U. e.V.
ZRFV Werl u.U. e.V.
126
C'est la Vie 138
S / Rhld / B / 2010 / Concreto / Phoenix / E: Junker,Martina / F: Sanders,Theo
Details
S / Rhld / B / 2010 / Concreto / Phoenix / E: Junker,Martina / F: Sanders,Theo
21
GER
Franziska Eikel
ZRFV SC Blau Weiss Ostenland e. V.
ZRFV SC Blau Weiss Ostenland e. V.
071
22
GER
Jana Spielmann
RFV Oeventrop e.V.
RFV Oeventrop e.V.
072
Camillo 186
W / Westf / B / 2009 / Coronados-Boy / Falcone / E: Figge,Josef / F: Selig,Willi
Details
W / Westf / B / 2009 / Coronados-Boy / Falcone / E: Figge,Josef / F: Selig,Willi
23
GER
Rene Lippich
ZRFV Voßwinkel e. V.
ZRFV Voßwinkel e. V.
105
Casanova 466
H / Westf / Schi / 2009 / Cassini Royal / Lancer III / E: Gestüt Gut Neuenhof, / F: Schürner Dr.,Axel
Details
H / Westf / Schi / 2009 / Cassini Royal / Lancer III / E: Gestüt Gut Neuenhof, / F: Schürner Dr.,Axel
24
GER
Martina Junker
ZRFV Werl u.U. e.V.
ZRFV Werl u.U. e.V.
106
Cascavelle 8
S / Rhld / B / 2009 / Cassini Boy Junior / Coriolan / E: Fensak,Dorothea / F: Verhaag,Wilhelm
Details
S / Rhld / B / 2009 / Cassini Boy Junior / Coriolan / E: Fensak,Dorothea / F: Verhaag,Wilhelm
25
GER
Philipp Klose
RV Geseke e.V.
RV Geseke e.V.
112
Cassius Clay H
W / Westf / B / 2009 / Coronas / Monsieur AA / E: Schröter,Stefanie / F: Hoischen,Christoph
Details
W / Westf / B / 2009 / Coronas / Monsieur AA / E: Schröter,Stefanie / F: Hoischen,Christoph
26
GER
Paulina Köster
Warsteiner RV e. V.
Warsteiner RV e. V.
114
Cataleya 2
S / Rhld / B / 2009 / Camirez L / Phoenix / E: Köster,Regine / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
Details
S / Rhld / B / 2009 / Camirez L / Phoenix / E: Köster,Regine / F: Pollmann-Schweckhorst,Elmar
27
GER
Markus Tölle
RFV des Delbrücker Land Westenholz
RFV des Delbrücker Land Westenholz
129
Chakira 58
S / Westf / B / 2008 / Captain Fire / Singular Joter I / E: Tölle,Werner / F: Tölle,Werner
Details
S / Westf / B / 2008 / Captain Fire / Singular Joter I / E: Tölle,Werner / F: Tölle,Werner
28
GER
Laura Rieksmeier
RV St. Georg Salzkotten e. V.
RV St. Georg Salzkotten e. V.
159
Claire 141
S / Westf / F / 2010 / Catum / Grandeur / E: Rieksmeier,Laura / F: Rieksmeier,Bernhard
Details
S / Westf / F / 2010 / Catum / Grandeur / E: Rieksmeier,Laura / F: Rieksmeier,Bernhard
29
BUL
Kalin Nedeltchev
LRFV Diemelsee e.V.
LRFV Diemelsee e.V.
165
Clift
W / Westf / Db / 2009 / Calido I / Gralshüter / E: Prior,Heinz-Ulrich / F: Prior,Monika
Details
W / Westf / Db / 2009 / Calido I / Gralshüter / E: Prior,Heinz-Ulrich / F: Prior,Monika
30
ROM
George Catalin Bors
RFV St. Georg Werne e. V.
RFV St. Georg Werne e. V.
191
Cornetto Nuss 3
H / Westf / B / 2008 / Cordobes I / Carte d'Or / E: Mecke GmbH & Co.KG., / F: ZG Kirchhoff,Martina u.Heinz
Details
H / Westf / B / 2008 / Cordobes I / Carte d'Or / E: Mecke GmbH & Co.KG., / F: ZG Kirchhoff,Martina u.Heinz
31
GER
Manuel Schwarzenberg
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
RFV Graf Sporck Delbrück e. V.
283
32
GER
Marcus Homberg
RFV des Delbrücker Land Westenholz
RFV des Delbrücker Land Westenholz
054
Big De' Loghi
H / DR / B / 2010 / Big-Boy V MF / Top Karetino / E: Homberg,Marcus / F: ZG Sander,Karl Heinz u.Gaby
Details
H / DR / B / 2010 / Big-Boy V MF / Top Karetino / E: Homberg,Marcus / F: ZG Sander,Karl Heinz u.Gaby
33
GER
Clemens Gockeln
RV Nethegau Brakel e.V.
RV Nethegau Brakel e.V.
100
Carthago G
W / Westf / Db / 2008 / Carlucci / Concepcion xx / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
Details
W / Westf / Db / 2008 / Carlucci / Concepcion xx / E: Gockeln,Clemens / F: ZG Gockeln,Clemens u.Hiltrud
34
GER
Nina Arndt
RFV Ostönnen e.V.
RFV Ostönnen e.V.
044
Barcelona 55
S / Westf / F / 2009 / Basic / Fibonacci / E: Arndt,Martin / F: Völker,Berthold
Details
S / Westf / F / 2009 / Basic / Fibonacci / E: Arndt,Martin / F: Völker,Berthold
35
GER
Iris Holtgräve-Osthues
ZRFV Mastholte e. V.
ZRFV Mastholte e. V.
377
Lucy T
S / Westf / B / 2009 / Light On / Nordstern (n.gek.) / E: Tönnesmann u.Tönnesmann-Gassei , / F: Tönnesmann u.Tönnesmann-Gassei ,
Details
S / Westf / B / 2009 / Light On / Nordstern (n.gek.) / E: Tönnesmann u.Tönnesmann-Gassei , / F: Tönnesmann u.Tönnesmann-Gassei ,
36
GER
Yvonne Prior
RFV Paderborn e.V.
RFV Paderborn e.V.
175
Condor 589
W / Holst / Schi / 2009 / C-Trenton Z / Caresino / E: Prior,Claudia / F: Marquardt,Margot
Details
W / Holst / Schi / 2009 / C-Trenton Z / Caresino / E: Prior,Claudia / F: Marquardt,Margot
37
GER
Tobias Otte
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e. V.
497
Simson 21
W / Meckl. / Db / 2008 / Sunny-Boy / Lamerto H / E: Wulf,Michaele / F: Broescky,Janet
Details
W / Meckl. / Db / 2008 / Sunny-Boy / Lamerto H / E: Wulf,Michaele / F: Broescky,Janet
38
GER
Jan Kersting
RFV Büren e.V.
RFV Büren e.V.
552
Esperinza del Mondo
S / KWPN / F / 2009 / Emilion / Jus de Pomme / E: Figge, Jochen / F: Dirksen, B.
Details
S / KWPN / F / 2009 / Emilion / Jus de Pomme / E: Figge, Jochen / F: Dirksen, B.
39
GER
Andre Ernst
RFV Schwaney e.V.
RFV Schwaney e.V.
019
Americandream
S / Holst / Schi / 2008 / Cartani / Calido I / E: Stöver,Rudolf / F: Rolfs,Fritz
Details
S / Holst / Schi / 2008 / Cartani / Calido I / E: Stöver,Rudolf / F: Rolfs,Fritz
40
GER
Friederike Junker
ZRFV Werl u.U. e.V.
ZRFV Werl u.U. e.V.
316
Kojack J
W / Westf / F / 2009 / Kulmann / Liberty M / E: Junker,Karl-Friedrich / F: Junker,Karl-Friedrich
Details
W / Westf / F / 2009 / Kulmann / Liberty M / E: Junker,Karl-Friedrich / F: Junker,Karl-Friedrich
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.