Reit- und Springturnier MS-Roxel
Preis der NBF Norbert Bücker Feinmechanik, MS-Roxel38/2 Dressurprüfung Kl.S*23 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 19:15 Uur (13.07.2014)
|
1
16:00:00
GER
Jakob Hetzel
RSC Danielshof Moers e.V
RSC Danielshof Moers e.V
1407
Rubincon Leonardo
H / Lux.W / B / 2005 / Rubin Cortes / Weltmeyer / E: Kelsch-Schmitz,Hanne / F: Reinartz,Franz
Details
H / Lux.W / B / 2005 / Rubin Cortes / Weltmeyer / E: Kelsch-Schmitz,Hanne / F: Reinartz,Franz
2
16:07:00
GER
Jörg Dietrich
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
1492
Sissy 417
S / Hann / F / 2006 / Sir Donnerhall I / Brentano II / E: Winkelmann,Heinrich / F: Blatcher,Christopher
Details
S / Hann / F / 2006 / Sir Donnerhall I / Brentano II / E: Winkelmann,Heinrich / F: Blatcher,Christopher
3
16:14:00
GER
Johanna Klippert
ZRFV Albachten e. V.
ZRFV Albachten e. V.
1580
Walk Of Fame 39
S / Hann / R / 2005 / Wolkentanz I / Hohenstein / E: Hummelsheim,Martin / F: Bösch,Peter
Details
S / Hann / R / 2005 / Wolkentanz I / Hohenstein / E: Hummelsheim,Martin / F: Bösch,Peter
4
16:21:00
GER
Peter Borggreve
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
637
Dankeschön 6
H / Westf / Df / 2007 / Danone I / Fidermark / E: Nordrhein-Westf. Landgestüt, / F: Baumann,Alfons
Details
H / Westf / Df / 2007 / Danone I / Fidermark / E: Nordrhein-Westf. Landgestüt, / F: Baumann,Alfons
5
16:28:00
GER
Sabrina Geßmann
RSC Haftenkamp e.V.
RSC Haftenkamp e.V.
1091
Lord Loriot
W / Westf / B / 2006 / Lord Loxley I / Newcastle / 104IE27 / E: Geßmann,Andreas / F: ZG Geßmann,Angelika u.Andreas
Details
W / Westf / B / 2006 / Lord Loxley I / Newcastle / 104IE27 / E: Geßmann,Andreas / F: ZG Geßmann,Angelika u.Andreas
6
16:35:00
GER
Anja Wilimzig
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
1200
Peking 3
H / Westf / F / 2001 / Polytraum / Paradox I / E: Nordrhein-Westf. Landgestüt, / F: Rüter,Johannes
Details
H / Westf / F / 2001 / Polytraum / Paradox I / E: Nordrhein-Westf. Landgestüt, / F: Rüter,Johannes
7
16:42:00
LUX
Mathis Goerens
RSC Osnabruecker Land e.V.
RSC Osnabruecker Land e.V.
1570
Veni Vidi Vici 25
S / KWPN / F / 2002 / Welt Hit II / Rohdiamant / E: Hof Kasselmann GmbH & Co.KG, / F: Paardencentrum Marum,
Details
S / KWPN / F / 2002 / Welt Hit II / Rohdiamant / E: Hof Kasselmann GmbH & Co.KG, / F: Paardencentrum Marum,
8
16:49:00
GER
Dorothea Rohde
RV Pr. Ströhen e. V.
RV Pr. Ströhen e. V.
105
Batumi 7
S / Hann / Db / 2006 / Breitling W / Warkant / E: Rohde,Dorothea / F: ZG Sisson,Dennis u. Helen
Details
S / Hann / Db / 2006 / Breitling W / Warkant / E: Rohde,Dorothea / F: ZG Sisson,Dennis u. Helen
9
16:56:00
GER
Svenja Limberg
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
RFV Handorf-Sudmühle e.V.
122
Beltino
W / Westf / F / 2003 / Beltain / Wandervogel I / E: Limberg,Svenja / F: Karsten,Hans-Jörg
Details
W / Westf / F / 2003 / Beltain / Wandervogel I / E: Limberg,Svenja / F: Karsten,Hans-Jörg
11
17:10:00
GER
Ingrid Klimke
RV St. Georg Münster e.V.
RV St. Georg Münster e.V.
1477
Silbermond 23
H / Westf / Db / 2007 / Sir Donnerhall I / Ramiro's Son I / 104AP73 / E: Kars Riding School inc., / F: Hagemann,Doris
Details
H / Westf / Db / 2007 / Sir Donnerhall I / Ramiro's Son I / 104AP73 / E: Kars Riding School inc., / F: Hagemann,Doris
12
17:17:00
GER
Angelika Bartelt-Ruck
Dortmunder RV e.V.
Dortmunder RV e.V.
177
Call on me 3
W / Holst / B / 2002 / Carreno / Coronado / E: Bartelt-Ruck,Angelika / F: Kuhrt,Thomas
Details
W / Holst / B / 2002 / Carreno / Coronado / E: Bartelt-Ruck,Angelika / F: Kuhrt,Thomas
13
17:24:00
GER
Tatjana Stoff
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
ZRFV Lützow Selm-Bork-Olfen e. V.
579
14
17:31:00
GER
Henrike Horstmann
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
617
Cyrano le beau
W / Westf / Df / 2003 / Charming / Florestan I / 104AG67 / E: Horstmann Dr.,Wilfried / F: Borgmann,Norbert
Details
W / Westf / Df / 2003 / Charming / Florestan I / 104AG67 / E: Horstmann Dr.,Wilfried / F: Borgmann,Norbert
15
17:38:00
GER
Carolin Nowag
RFV Ostbevern e.V.
RFV Ostbevern e.V.
668
Diamond Child RB
S / Westf / Db / 2005 / Dancing Dynamite / Brentano II / E: Bockholt,Reiner / F: Bockholt,Reiner
Details
S / Westf / Db / 2005 / Dancing Dynamite / Brentano II / E: Bockholt,Reiner / F: Bockholt,Reiner
16
17:45:00
GER
Frank Bogenschütz
RFV Roxel e.V.
RFV Roxel e.V.
677
Diavolo Nero
W / Westf / Db / 2006 / Dimaggio / Rubinstein I / E: Bogenschütz,Josef / F: Vorwerk,Raimund
Details
W / Westf / Db / 2006 / Dimaggio / Rubinstein I / E: Bogenschütz,Josef / F: Vorwerk,Raimund
17
17:52:00
GER
Jakob Hetzel
RSC Danielshof Moers e.V
RSC Danielshof Moers e.V
593
Crassus 15
W / Westf / B / 2001 / Coriando / Lancer II / E: Abbelen,Silke / F: Baumann,Alfons
Details
W / Westf / B / 2001 / Coriando / Lancer II / E: Abbelen,Silke / F: Baumann,Alfons
18
17:59:00
GER
Jörg Dietrich
RV Lienen e.V.
RV Lienen e.V.
1597
Wind of Change 37
W / Hann / B / 2006 / Worldly I / Walzertraum / E: Winkelmann,Heinrich / F: Schrader,Jochen
Details
W / Hann / B / 2006 / Worldly I / Walzertraum / E: Winkelmann,Heinrich / F: Schrader,Jochen
19
18:06:00
GER
Johanna Klippert
ZRFV Albachten e. V.
ZRFV Albachten e. V.
140
Bravissimo 4
H / Westf / B / 2004 / Belissimo M / Lord Sinclair I / E: Reesink Horses B.V./Eugen Reesink, / F: ZG Strunk,Heinrich u.Wilhelm
Details
H / Westf / B / 2004 / Belissimo M / Lord Sinclair I / E: Reesink Horses B.V./Eugen Reesink, / F: ZG Strunk,Heinrich u.Wilhelm
20
18:13:00
GER
Peter Borggreve
RFV Milte-Sassenberg e. V.
RFV Milte-Sassenberg e. V.
843
Flirt 102
W / Westf / B / 2005 / Florestan I / Laurentianer / E: Schulze Gronover,Dirk / F: Schulze Gronover,Dirk
Details
W / Westf / B / 2005 / Florestan I / Laurentianer / E: Schulze Gronover,Dirk / F: Schulze Gronover,Dirk
21
18:20:00
GER
Marie-Claire Pöppelmann
RV Nottuln e. V.
RV Nottuln e. V.
685
Diplomat 105
W / Old / Df / 2006 / Don Schufro / Rubinstein I / 103WG71 / E: Pöppelmann,Birgit u.Michael / F: Landa,Renate
Details
W / Old / Df / 2006 / Don Schufro / Rubinstein I / 103WG71 / E: Pöppelmann,Birgit u.Michael / F: Landa,Renate
22
18:27:00
GER
Sebastian Langehanenberg
RV St. Georg Münster e.V.
RV St. Georg Münster e.V.
705
Donna Diana 43
S / Old / F / 2007 / Dimaggio / Oldtimer xx / E: Jochen Happ Pferdeservice GmbH, / F: Albers,Franz
Details
S / Old / F / 2007 / Dimaggio / Oldtimer xx / E: Jochen Happ Pferdeservice GmbH, / F: Albers,Franz
23
18:34:00
GER
Ingrid Klimke
RV St. Georg Münster e.V.
RV St. Georg Münster e.V.
885
FRH Escada JS
S / Hann / B / 2004 / Embassy I / Lehnsherr / 102XV15 / E: Winter-Schulze,Madeleine / F: Stuhtmann,Jürgen
Details
S / Hann / B / 2004 / Embassy I / Lehnsherr / 102XV15 / E: Winter-Schulze,Madeleine / F: Stuhtmann,Jürgen
24
18:41:00
GER
Ann-Christin Wienkamp
RFV Mesum e.V.
RFV Mesum e.V.
898
Fürstenglanz 3
H / Old / B / 2006 / Fuerstenreich / Diamond Hit / 103FK86 / E: Hengsthaltung L.Kathmann GmbH& Co.K / F: Czernicki Dr.,Andrea
Details
H / Old / B / 2006 / Fuerstenreich / Diamond Hit / 103FK86 / E: Hengsthaltung L.Kathmann GmbH& Co.K / F: Czernicki Dr.,Andrea
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.