Preis der Firma Martin Holthenrich Agrarservice Wettringen

18 Stilspringprüfung Kl. L JUN/JR Quali. KJT Mesum

Startlijst: 17 deelnemers in deze proef Laatst ge├╝pdatet om 15:21 Uur (11.04.2015)
Juryleden:  Heiner Messing
Herbert Schmerling
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
Paul Ripploh 
GER / RFV Mesum e.V.
446
Zera 25  
S / Holst / Schi / 2007 / Cero I / Cor de la Bryere / E: Schulte Mesum,Hermann Josef / F: Lüth,Günther
............
2
Theresa Nadicksbernd 
GER / RV Ibbenbüren e.V.
369
Qumaira 3  
S / Old / B / 2004 / Quidam's Rubin / San Carlos / E: Nadicksbernd,Bernhard / F: Krogmann,Reinhard
............
3
Charlotte Rotmann 
GER / RFV Burgsteinfurt e.V.
463
Rasmus 93  
W / Westf / Db / 1994 / Rubinstein I / E: Rotmann, Stefan / F: Rotmann, Stefan
............
4
Charlotte Dornbusch 
GER / RFV Steinfurt-Dumte e.V.
457
Reinout 2  
W / KWPN / B / 1998 / Nimmerdor / BER00101 / E: Spreuwenberg, Ben / F: Roos-Dam, P.E.
............
5
Kira Frieling 
GER / RFV Greven e.V.
374
Rivana E  
S / Westf / B / 2001 / Regazzoni / Ehrentusch / E: Engeler,Reinhard / F: Engeler,Reinhard
............
6
Johanna Fleischer 
GER / RFV Mesum e.V.
381
Romee 6  
S / Grpf.o.R / Schwb / 2006 / E: Fleischer,Johanna
............
7
Katharina Matzker 
GER / RFV Mesum e.V.
388
Sambuca G  
S / Westf / B / 2009 / Stalypso / Parademarsch II / E: Gehring,Bastian / F: Gehring,Bastian
............
8
Linda Arndt 
GER / ZRFV Neuenkirchen e. V.
389
Samtens  
H / Westf / B / 2003 / Show Star / Ferragamo / E: Reinke,Karl sen. / F: Reinke,Karl sen.
............
9
Karla Scholz 
GER / Reit-Sport-Club Buchenhof e.V.
044
Cadbury Bournville  
H / OS / Db / 2006 / Converter / Pythagoras Z / E: Scholz,Peter / F: Wiebusch,Heinrich
............
10
Pia Bannierink 
GER / ZRFV Neuenkirchen e. V.
049
California 95  
S / Holst / Schi / 2006 / Clearway / Landgraf I / E: Bannierink,Cordula u.Guido / F: ZG Heidler,Toni u.Silvia
............
11
Rabea Frieling 
GER / RFV Emsdetten e.V.
085
Cassinus 2  
W / Old / DbkaS / 2008 / Cassini II / Cantus / E: Frieling,Rabea / F: Prior,Claudia
............
12
Franziska Rembeck 
GER / ZRFV St.Hubertus Neuenkirchen e.V.
250
Galopin-W vh Merelsnest  
W / BWP / Db / 2006 / Argentinus / Darco / E: Rembeck,Franziska / F: Stoeterij't Merelsnest BVBA,
............
13
Josefine Börgel 
GER / RV St.Georg Saerbeck e.V.
285
Lets Quick  
W / OS / B / 2002 / Landor S / Quick Star / E: Jerzembeck,Anna-Lena / F: Berding,Auguste
............
14
Janina Dües 
GER / ZRFV Altenberge e.V.
453
Lexus Son  
H / Westf / F / 2003 / Lexus / E: Wedl, Franz u.Elisabeth / F: Deipenbrock, Peter
............
15
Carolin Exeler 
GER / RFV Rheine-Catenhorn e.V.
294
Lissara La Bonne  
S / Westf / B / 2007 / Lissabon / Lanciano / E: Exeler,Carolin / F: Essmann,Ingrid
............
16
Lena Feldkamp 
GER / RFV Greven e.V.
308
Lou Bega 35  
W / Westf / B / 2008 / Laudabilis / Grafenstein / E: Feldkamp,Lena / F: Volkmer,Meinhard
............
17
Paul Ripploh 
GER / RFV Mesum e.V.
202
Dollargirl 16  
S / Old / Db / 2008 / Dollar King (Pacifique Enfant) / Picard / E: Bintig,Anna / F: Klugmann,Harry
............