OFFICIELE UITSLAG

01F Eventing - Individual Jumping Final

Resultaten lijst: 25 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 00:00 Uur (11.08.2016)

Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Dressur Gelände Springen Gesamt
1
Michael JUNG 
GER
026
SAM FBW  
W / DSP / 2000 / STAN THE MAN XX
40,90
72,72%
(5)
0,00
10:01
(1)
0,00
58,65
(1)
40,90
2
Astier NICOLAS 
FRA
002
Piaf de B'Neville  
W / SF / BAY / 2003 / Cap de B'Neville / Reve D'Elle / 102UN67
42,00
71,98%
(9)
0,00
10:14
(1)
6,00
64,38
(10)
48,00
3
Phillip DUTTON 
USA
064
MIGHTY NICE  
W / ISH / 2004 / ARD OHIO
43,60
70,93%
(11)
3,20
10:23
(6)
5,00
60,59
(9)
51,80
4
Sam GRIFFITHS 
AUS
005
Paulank Brockagh  
S / ISH / 2003 / Touchdown / Trigerrero / 102RG84
46,30
69,14%
(14)
6,80
10:32
(10)
0,00
60,92
(1)
53,10
5
Christopher BURTON 
AUS
021
SANTANO II  
W / Hann / 2007 / SANDRO HIT
37,60
74,94%
(2)
0,00
10:15
(1)
16,00
60,17
(17)
53,60
6
Clarke JOHNSTONE 
NZL
044
BALMORAL SENSATION  
W / 2004 / SENATOR VDL
46,50
69,01%
(15)
4,80
10:27
(9)
8,00
59,43
(11)
59,30
7
Mark TODD 
NZL
025
LEONIDAS II  
W / Holst / 2004 / LANDOS)
44,00
70,68%
(12)
2,00
10:20
(4)
16,00
59,78
(17)
62,00
8
Alex HUA TIAN 
CHN
050
DON GENIRO  
W / Hann GB / 2007 / DON KENNEDY
42,40
71,73%
(10)
13,20
10:48
(14)
8,00
59,05
(11)
63,60
9
Jonty EVANS 
IRL
038
COOLEY RORKES DRIFT  
W / ISH / 2006 / COURAGE II
41,80
72,16%
(8)
22,80
11:12
(20)
0,00
61,31
(1)
64,60
10
Rebecca HOWARD 
CAN
053
RIDDLE MASTER  
W / CDN / 2001 / RODERO)
49,40
67,04%
(20)
12,40
10:46
(13)
4,00
61,78
(6)
65,80
11
Sandra AUFFARTH 
GER
009
Opgun Louvo  
W / SF / CHEST / 2002 / Shogoun II / J'T'Adore / GER45604
41,60
72,28%
(7)
24,80
10:27
(22)
0,00
58,86
(1)
66,40
12
Boyd MARTIN 
USA
011
Blackfoot Mystery  
W / USA / CHEST / 2004 / Out of Place / Proud Truth / 103HN27
47,70
68,21%
(18)
3,20
10:23
(6)
16,00
59,80
(17)
66,90
13
William FOX-PITT 
GBR
023
CHILLI MORNING  
H / DSP / 2000 / PHANTOMIC)
37,00
75,31%
(1)
30,40
10:41
(25)
0,00
60,13
(1)
67,40
14
Thibaut VALLETTE 
FRA
037
QING DU BRIOT  
W / SF / 2004 / EOLIEN II
41,00
72,65%
(6)
24,40
11:16
(21)
4,00
60,13
(6)
69,40
15
Ingrid KLIMKE 
GER
062
HALE-BOB OLD  
W / Old / 2004 / HELIKON XX
39,50
73,64%
(4)
26,00
10:30
(23)
4,00
57,83
(6)
69,50
16
Mathieu LEMOINE 
FRA
054
BART L  
W / KWPN / 2006 / UNITED)
39,20
73,89%
(3)
14,40
10:51
(15)
16,00
62,32
(17)
69,60
17
Jonelle PRICE 
NZL
061
FAERIE DIANIMO  
S / GB / 2005 / DIMAGGIO)
49,50
66,98%
(21)
8,00
10:35
(11)
16,00
60,31
(17)
73,50
18
Carlos PARRO 
BRA
029
SUMMON UP THE BLOOD  
W / 2005 / RED RANSON
47,30
68,46%
(17)
4,00
10:25
(8)
24,00
62,38
(24)
75,30
19
Merel BLOM 
NED
060
RUMOUR HAS IT  
W / Holst / 2003 / ESTEBAN)
54,40
63,74%
(24)
12,00
10:45
(12)
10,00
61,77
(14)
76,40
20
Yoshiaki OIWA 
JPN
049
THE DUKE OF CAVAN  
W / ISH / 2006 / COURAGE II
47,00
68,64%
(16)
18,00
11:00
(16)
12,00
58,92
(15)
77,00
21
Tim LIPS 
NED
024
BAYRO  
W / KWPN / 2006 / CASANTOS)
46,00
69,32%
(13)
28,00
11:25
(24)
8,00
60,73
(11)
82,00
23
Stuart TINNEY 
AUS
040
PLUTO MIO  
W / 1998 / DALEY K
56,80
62,16%
(25)
2,80
10:22
(5)
25,00
60,71
(25)
84,60
24
Pietro ROMAN 
ITA
039
BARRADUFF  
W / ISH / 2002 / CARROLL HOUSE
48,20
67,84%
(19)
20,00
11:05
(17)
18,00
62,32
(22)
86,20
26
Joris VANSPRINGEL 
BEL
034
LULLY DES AULNES  
W / SF / 1999 / DORIS DES HALLES
54,30
63,83%
(23)
21,60
11:09
(19)
12,00
59,88
(15)
87,90
27
Marcio CARVALHO JORGE 
BRA
065
LISSY MAC WAYER  
S / Westf / 2003 / LAOMEDON
50,00
66,67%
(22)
20,00
11:05
(17)
18,00
60,54
(22)
88,00