Emsdetten, WBO-Hallenturnier vom 08.-09.10.2016
12 Mannschaftsspring-WB23 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 17:14 Uur (09.10.2016)
|
38 Mannschaft 4 Greven Emsdetten
1
GER
Lara Wiechers
RFV Emsdetten e.V.
RFV Emsdetten e.V.
111
Nobody is perfect 6
W / DR / Db / 2011 / Nagano / Dakar / E: Wiechers,Christiane / F: Wiechers,Christiane
Details
W / DR / Db / 2011 / Nagano / Dakar / E: Wiechers,Christiane / F: Wiechers,Christiane
38 Mannschaft 4 Greven Emsdetten
2
GER
Zoe Heitkamp
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
070
Havanero B
W / DR / R / 2009 / Hero / Goldwind Empire's Voice / E: Heitkamp,Zoe / F: Bleck,Andree
Details
W / DR / R / 2009 / Hero / Goldwind Empire's Voice / E: Heitkamp,Zoe / F: Bleck,Andree
38 Mannschaft 4 Greven Emsdetten
3
GER
Mieke Jüttner
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
104
38 Mannschaft 4 Greven Emsdetten
4
36 Mannschaft 2
5
GER
Hanna Marie Essmann
Zucht-,Reit u. Fahrverein Lienen e.
Zucht-,Reit u. Fahrverein Lienen e.
005
Anjou 48
S / Hann / B / 1992 / Artwig / Emigrant / E: Fiegenbaum,Heidi / F: Fiegenbaum,Heidi
Details
S / Hann / B / 1992 / Artwig / Emigrant / E: Fiegenbaum,Heidi / F: Fiegenbaum,Heidi
36 Mannschaft 2
6
GER
Luca Segbert
RFV Lengerich e.V.
RFV Lengerich e.V.
212
Partita 3
S / Bay / B / 2003 / Carlando I / Grundsatz / 103IX12 / E: Segbert,Melanie / F: Zwicklbauer,Christina
Details
S / Bay / B / 2003 / Carlando I / Grundsatz / 103IX12 / E: Segbert,Melanie / F: Zwicklbauer,Christina
36 Mannschaft 2
7
GER
Sarah Bäumer
RFV Lengerich e.V.
RFV Lengerich e.V.
025
36 Mannschaft 2
8
GER
Manuela Früchte
RFV Lengerich e.V.
RFV Lengerich e.V.
150
Sissy Escoria
S / Old / F / 2009 / Sir Gregory / Eskardo / E: Fr³chte,Manuela / F: Kuhlmann,Josef
Details
S / Old / F / 2009 / Sir Gregory / Eskardo / E: Fr³chte,Manuela / F: Kuhlmann,Josef
37 Mannschaft 3
9
GER
Nele Albacht
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
097
Madeleine 38
S / DR / B / 2001 / Maccardo / Kaiserwalzer / E: Gremme,Marion / F: Genennichen,Achim
Details
S / DR / B / 2001 / Maccardo / Kaiserwalzer / E: Gremme,Marion / F: Genennichen,Achim
37 Mannschaft 3
10
GER
Imke Wiesmann
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
116
37 Mannschaft 3
11
GER
Thea Greta Hufelschulte
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
202
37 Mannschaft 3
12
GER
Farina Frieling
RFV Greven e.V.
RFV Greven e.V.
028
Chanel 453
S / DR / Db / 2006 / Charm of Nibelungen / Dakar / E: Karlheim,Markus / F: Karlheim,Paul
Details
S / DR / Db / 2006 / Charm of Nibelungen / Dakar / E: Karlheim,Markus / F: Karlheim,Paul
35 Mannschaft 1
13
GER
Julia Schlerka
RV St.Georg Saerbeck e.V.
RV St.Georg Saerbeck e.V.
242
Clever Colt
W / Old / F / 2008 / Champions League / Inschallah AA / E: Plath,Andre / F: Hann÷ver,Uwe
Details
W / Old / F / 2008 / Champions League / Inschallah AA / E: Plath,Andre / F: Hann÷ver,Uwe
35 Mannschaft 1
14
GER
Nele Kuberek
RV St.Georg Saerbeck e.V.
RV St.Georg Saerbeck e.V.
239
Dragon 101
W / DR / Falbe / 2006 / HB Daylight / Ardgrange Pefri / E: Kuberek,Nele / F: Gest³t Schwedenlinde/Fam.Elsner-Gie
Details
W / DR / Falbe / 2006 / HB Daylight / Ardgrange Pefri / E: Kuberek,Nele / F: Gest³t Schwedenlinde/Fam.Elsner-Gie
35 Mannschaft 1
15
GER
Katja Brinkmann
RV St.Georg Saerbeck e.V.
RV St.Georg Saerbeck e.V.
168
35 Mannschaft 1
16
GER
Amelie Nottmeier
RV St.Georg Saerbeck e.V.
RV St.Georg Saerbeck e.V.
029
Cherry Lady 16
S / DR / PALOM / 2009 / Cassini / Golden Dandy / E: Beckmann,Mathieu / F: Schmitz,Wolfgang
Details
S / DR / PALOM / 2009 / Cassini / Golden Dandy / E: Beckmann,Mathieu / F: Schmitz,Wolfgang
40 Mannschaft 6 Neuenkirchen
17
40 Mannschaft 6 Neuenkirchen
18
GER
Lilly Domin
ZRFV Neuenkirchen e. V.
ZRFV Neuenkirchen e. V.
159
40 Mannschaft 6 Neuenkirchen
19
GER
Anna-Katharina Fischer
ZRFV Neuenkirchen e. V.
ZRFV Neuenkirchen e. V.
061
Fitz Carraldo
H / Hann / R / 2003 / F³rst Heinrich / Rohdiamant / E: Tann,Susanne / F: Nix,Carsten
Details
H / Hann / R / 2003 / F³rst Heinrich / Rohdiamant / E: Tann,Susanne / F: Nix,Carsten
39 Mannschaft 5 Emsdetten
20
GER
Jula Berghus
RFV Emsdetten e.V.
RFV Emsdetten e.V.
031
Comet 247
W / DR / F / 2010 / Cyrill / Nordstern's Samber / E: Schwarte,Bernhard / F: Schwarte,Bernhard
Details
W / DR / F / 2010 / Cyrill / Nordstern's Samber / E: Schwarte,Bernhard / F: Schwarte,Bernhard
39 Mannschaft 5 Emsdetten
21
GER
Lena Frieling
RFV Emsdetten e.V.
RFV Emsdetten e.V.
112
Noemi 19
S / DR / B / 2001 / Nagano / Iswid / E: Huge,Stefanie / F: Schulze-Pr÷bsting,Heinrich
Details
S / DR / B / 2001 / Nagano / Iswid / E: Huge,Stefanie / F: Schulze-Pr÷bsting,Heinrich
39 Mannschaft 5 Emsdetten
22
GER
Lea Westers
RFV Emsdetten e.V.
RFV Emsdetten e.V.
103
39 Mannschaft 5 Emsdetten
23
GER
Lara Wiechers
RFV Emsdetten e.V.
RFV Emsdetten e.V.
246
Dolores 165
S / DR / F / 2004 / Der feine Lord AT / Dakar / E: Karlheim,Paul / F: Karlheim,Paul
Details
S / DR / F / 2004 / Der feine Lord AT / Dakar / E: Karlheim,Paul / F: Karlheim,Paul
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.