Geldpreis gegeben von Dr. Klein Endokrinologe
Ehrenpreis gegeben von Familie Horn; Gege Reitsport; Riders Deal
Reitsport Hopfauf

14 Geldpreis gegeben von Dr. Klein Endokrinologe Ehrenpreis gegeben von Familie Horn; Gege Reitsport; Riders Deal Reitsport Hopfauf Hunterklasse - 95 er

Startlijst: 15 deelnemers in deze proef Laatst ge├╝pdatet om 16:27 Uur (20.03.2017)
Juryleden:  Iris Hellmann
Elmar Rothfuss
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
Theresa-Luisa Brendle 
GER / RFV Leonberg
348
Lovely Coconut Kiss B  
S / W³rtt / B / 2011 / Lord Leopold / Espri / E: Bauer,Hans / F: Bauer,Hans
............
2
Sandra Neubert 
GER / LRFV Renningen-Malmsheim
364
Monty Python 24  
W / Pol. / Db / 2005 / Parnas / Brener / E: Neubert,Sandra
............
3
Sina Schelling 
GER / RC Schwieberdingen Banmähder e.V
365
Nevado de Columba  
W / LetW / F / 2008 / Nicky des Bruyeres / Rebel Z I / E: Schelling,Sina
............
4
Ramona Wagner-Koch 
GER / RC Steinenbronn
380
Prinz Paolino  
W / DSP / Db / 2009 / Poleggio / Dinglinger / E: Wagner-Koch,Ramona / F: Sõchs.Gestütsverw.Hauptgestüt Gradi
............
5
Sarah Kohl 
GER / PSV Hohe Eichen
443
SPW Cosita  
S / Hess / B / 2007 / Cero I / Rodney / E: Kohl,Sarah / F: Saile,Hans-Peter
............
6
Yvonne Bergmann 
GER / RV Waldenbuch-Hasenhof
454
Timberly 6  
S / DSP / Schi / 2008 / Mill Reef / Cincinatti / E: Bergmann,Yvonne / F: Lippitsch,Steffen
............
7
Monika Schmitt 
GER / RFV Herrenberg
076
Candice V  
S / Westf / Schi / 2008 / Call me number One / Distelzar / E: Schmitt,Josephina / F: Voßhage,Karl
............
8
Stephanie Buck 
GER / RA TSV Altensteig
089
Carla Bruni R  
S / Old / F / 2010 / Cantoblanco / Quattro B / 105II78 / E: Renz,Udo / F: Renz,Udo
............
9
Annika Arnold 
GER / RC Riedhöhe
200
Condor 567  
W / Holst / Schi / 2006 / Calato / Cor de la Bryere / E: Cramer,Friederike / F: Pries,Karl-Heinrich
............
10
Heike Kurz 
GER / RC Riedhöhe
246
Diamantina 9  
S / Z.Rpf / Db / 2010 / Diamant Z / Saros van't Gestelhof / E: Kurz,Heike / F: Vissers A.G.,
............
11
Anne-Kathrin Wernet 
GER / RZF Heideland e.V.
272
Feolia  
S / DSP / Db / 2008 / Noblissimo / Point / E: Wernet,Anne-Kathrin / F: Müller,Konrad
............
12
Petra Stolte-Horrig 
GER / RC Riedhöhe
280
Fräulein-Fröhlich  
S / OS / B / 2010 / Flipper D'Elle / Cyrano de Bergerac / E: Stolte-Horrig,Petra / F: Rutschek,Olaf
............
13
Madita Recke 
GER / RSV Calw-Spindlershof e.V.
398
Quincy 210  
S / Holst / B / 2010 / Quarz / Cassini II / E: Recke,Madita / F: Weihs,Ralf
............
Ponyausgleich
14
Sophie Alice Marolle 
GER / LRFV Weil der Stadt
367
No-No  
W / DR / B / 2003 / No Limit / Colorado / E: Marolle,Familie / F: Gaab,Helmut
............
15
Dagmar Bürgel 
GER / LRFV Weil der Stadt
018
Antonio 103  
W / Hafl. / Df / 2002 / Abendstern / Stuart / E: Effenberger-Klein,Anja / F: Seiwald,Paul
............