Geldpreis gegeben von der Ahrens Reitsport GmbH
Schleifen gegeben von der PCS Beratungscontor AG
Stallplaketten gegeben von Tierarzt Dr. Jürgen Schneider

19/2 Dressurprfg. Kl.L* - Tr. RLP ab 28

Resultaten lijst: 19 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 20:13 Uur (03.09.2017)

Juryleden:  Wolfgang Hill
Beate Hoffmeister
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Wertnote
1
Julia von Hertzberg 
GER / RFV Königseiche Borstorf e.V
790
Hoheit 33  
S / Hann / R / 2012 / Hampton / Wolkenstein II / E: von Hertzberg,Julia / F: Putfarcken,Ellen
7.50
2
Vivian Proföhr 
GER / RFV Sieker Berg-Großensee e.V.
1082
Remember Me 72  
S / DSP / B / 2005 / Relius / Paradiesfalter / E: Prager,Rebecca Pia / F: Riedel,Joachim
7.00
3
Helen Dierk 
GER / RV Ahrensburg-Ahrensfelde
810
Jacko Blue HS  
W / DR / F / 2009 / FS Cracker Jack / Mambo Moscan / E: ZG Stahlbuhk,Familie / F: Stahlbuhk,Hermann
6.80
4
Madita Boock 
GER / RFV Sieker Berg-Großensee e.V.
1269
Valentino 342  
W / PRE / Schi / 2006 / Donoso V / E: Jurkschat,Randy
6.70
5
Alina Fotouri 
GER / Hamburger Sport-Verein e.V.
1268
Valentino 299  
W / DR / 2007 / Vidalgo / Champus / 104EY89 / E: Handelshaus Fotouri GmbH, / F: ZG Brockhaus,Antonius u.Michaela
6.60
6
Kathrin Bracker Dr. 
GER / Reitgemeinschaft Reitstall Weiß
1129
Safira in Love  
S / Hann / F / 2011 / Shakespeare in Love / Robespierre / E: Bracker,Dr. Kathrin / F: Gaus,Robert
6.50
7
Eve Deilmann-Walsh 
GER / PS Granderheide e.V.
809
It's Showtime VEC  
S / Old / R / 2010 / Imperio / Rohdiamant / E: Visser,Simone / F: Visser,Simone
6.40
Andere, niet geklasseerde deelnemers
8
Charlene Kainz 
GER / RuFV Stormarnsche Schweiz v.1988 e
914
Lord Leroy 8  
H / Hann / F / 2009 / Londontime / Mont Du Cantal AA / E: Kainz,Charlene / F: Lorenz,Heinz
6.30
9
Jana Raasch 
GER / RFG Brennerkaten e.V
772
Havanero 8  
W / Hann / R / 2006 / Hochadel / Wolkenstein II / E: Raasch,Jana / F: Gießelmann,Heinrich
6.20
9
Sylvia Hagen 
GER / RFV Kirchwärder v.1926 e.V.
609
Dr. red Pepper  
W / Hann / F / 2009 / Dancier / Wendehals / E: Hagen,Sylvia / F: Hagen,Sylvia
6.20
11
Patricia Mars 
SUI / PferdeSG Hof Nordpol e.V.
100
Bordeauxlina  
S / Old / F / 2011 / Bordeaux (NLD) / Beltain / E: Mars,Patricia / F: Schöning,Karl-Friedrich
6.10
11
Katharina Bongartz 
GER / RFV Allermöhe-Moorfleet-Reitbrook
525
Delto P  
H / PRE / Schi / 2009 / Zedimir II / E: Böttcher,Ute / F: Perona Jimenez,Emilio
6.10
13
Lisa Biß 
GER / RV Sachsenwald e.V.
1159
Sarko Classic  
W / Old / Schwb / 2009 / Sarkozy / Levantos I / E: Fugel,Theo / F: Fugel,Theo
6.00
14
Nadine Gebauer 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
962
Mountbatten 5  
W / Trak. / B / 2010 / Syriano / Uckermaerker / E: Gebauer,Sven / F: Flach,Carola
5.90
15
Annika von Tagen 
GER / Garstedt-Ochsenzoller RuFV e.V.
1141
San Serina  
S / Old / Db / 2011 / Serano Gold / Friedensfuerst / E: Hensen,Meike / F: Zuchthof Bauer,
5.80
15
Cindy Schirmer 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
408
Coriano's Boy  
H / Holst / Db / 2001 / Coriano / Sandro / E: Schirmer,Cindy / F: Fricke,Ralph
5.80
17
Laura Gramm 
GER / RG Zurmühlen e.V
128
Caligolas  
W / Old / B / 2009 / Christ / Diamond Hit / E: Gramm,Alina-Kristin / F: Bast,Axel
5.60
18
Vanessa Jensen 
GER / Turniersportgem. Pferdezentrum Fist
173
Carino 581  
W / Holst / B / 2007 / Camkano / Franklin / E: Jensen,Andrea / F: Schultz,Otto
5.30
19
Björn Buhs 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
1201
Sissi de Luxe  
S / Hann / Db / 2006 / Scarlatti / Donnerhall / E: Buhs,Björn / F: Reitanlage Alsterquelle/Monika Chro
4.00