Ehrenpreis gegeben von La Barrique Weinland

17 Springpferdeprüfung Kl.M*

Resultaten lijst: 21 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 08:37 Uur (17.09.2017)

Juryleden:  Kracht, Heino
Hupfeld, Klaus
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Wertnote
1
Bastian Schleider 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
252
Charissa  
S / Holst / Schi / 2011 / Clarimo / Casall / E: Verband d.Züchter des Holsteiner Pf / F: Martensen,Hark
9.00
55.00 EUR
2
Claas Christoph Gröpper 
GER / TRSG Holstenhalle Neumünster e.V.
824
Paula's Diamant  
H / Holst / Schi / 2011 / Diarado / Corrado I / E: Alving,Ursula / F: Alving,Ursula
8.50
45.00 EUR
3
Kristin Kirchner 
GER / PSV Friedrichshulde e.V.
555
Finn 137  
W / KWPN / B / 2010 / Van Gogh / Sheraton / 104QP63 / E: Morosoli,Domenico / F: van Hummel,M.
8.20
38.00 EUR
4
Claas Christoph Gröpper 
GER / TRSG Holstenhalle Neumünster e.V.
532
Evita 443  
S / Holst / Schi / 2012 / Quadros / Calando I / E: Hengststation Sollwitt GbR, / F: Carstensen,Ivonne
8.10
33.00 EUR
5
Hauke Putter 
GER / RFV Uetersen u.U.von 1924 e.V.
321
Collin 135  
W / Holst / B / 2011 / Cancara / Sir Shostakovich xx / E: Frieling-Ries,Laetitia / F: Gehrke,Dr. Heinz
8.00
30.00 EUR
6
Aghasamad Ganbarov 
AZE / RFV Tostedt u.U. e.V.
799
Nabran MNM  
S / B / 2010 / 105HG23 / E: Nadiroglu,Mahmud
7.90
25.00 EUR
7
Kristin Kirchner 
GER / PSV Friedrichshulde e.V.
179
Carla IV  
S / Holst / B / 2010 / Com Air I / Lasino / E: Klein,Anna / F: Schmalbach,Norbert Carl
7.80
7
Enrico Grünzig 
GER / RC Hamburg-West e.V.
313
Coco Calida 3  
S / Hann / Df / 2010 / Calido I / Federweisser / E: Stöffler,Ann-Sophie / F: Stöffler,Helmut
7.80
= 226.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
9
Scott Christopher Diffey 
GBR / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
1059
Chipman 2  
H / Holst / F / 2011 / Canto / Coriano / E: Jahr,Isabel / F: Mingoli,Alessandro
7.50
10
Ricardo Alexandre Valadas Coelho 
POR / RFV Tostedt u.U. e.V.
780
Miss Baloubet MNM  
S / Holst / B / 2011 / Baloubet du Rouet / Claudio's Son / E: Gestüt Guenay Equestrian Invest Gmb / F: Gestüt Guenay Equestrian Invest Gmb
7.40
11
Borja Garcia-Gallardo Garcia 
ESP / RFV Eichengrund-Lentföhrden
442
Diarada 13  
S / Holst / B / 2011 / Diarado / Contendro I / E: Brinckmann,Klaus / F: Brinckmann,Klaus
7.30
11
Manuel Espinosa Pla 
COL / RFV Hohenwestedt u.U.e.V.
1066
QL 2  
W / Holst / B / 2011 / Quintero / Cor de la Bryere / E: Schönfeld,Marin / F: Lüth,Günther
7.30
13
Manuel Espinosa Pla 
COL / RFV Hohenwestedt u.U.e.V.
1065
Daylight S  
S / Holst / Df / 2011 / Casall / Linaro / E: Schönfeld,Jan-Phillip / F: Schönfeld,Marin
7.20
14
Kristin Kirchner 
GER / PSV Friedrichshulde e.V.
154
Cantalina  
S / Holst / B / 2011 / Canto / Clearway / E: BG Schüder u.Straub, / F: Schüder,Günter
7.00
14
Jennifer Crone 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
859
Quest for Happiness  
S / Holst / Schi / 2011 / Quadros / Come On / E: Crone,Jennifer / F: Thormõhlen,Harm
7.00
16
Amanda Isaksson 
SWE / RV Hof Ohlendiek e.V.
639
Isle of Man 2  
H / Trak. / R / 2011 / Hirtentanz / Kostolany / E: Vitaly Pinchuk / Viola Servis d.o.o / F: Harlacher,Pius
6.90
17
Aneta Wysocka 
POL / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
466
Doppsko Chula  
S / Holst / B / 2012 / Cero I / Paramount / E: Immonen,Satu / F: Loennholtz,Birgitta
5.50
18
Tim Schwanke 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
374
Currico S  
W / Holst / Db / 2010 / Cassito / New Time / E: Schmolling,Laurence / F: Strehle,Carsten
4.50
Bastian Schleider 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
057
Balthazar de Fougnard  
H / SF / B / 2011 / Diamant de Semilly / Quidam de Revel / E: Otto-Crepin,Margit
Opgegeven
Ella Alberts 
GER / PS Granderheide e.V.
681
Lakido  
W / Hann / B / 2010 / Landsieger I / Lavauzelle AA / 105RJ51 / E: Alberts,Ella / F: Buss,Dr. Harm J.A.
Opgegeven
Kay-Helen Rothenberg 
GER / RGS am Hainesch e.V.
852
Queen Quithney S  
S / Holst / Db / 2010 / Quirado / Newton / E: Rothenberg,Kay-Helen / F: Strehle,Carsten
Opgegeven