Preis gegeben von Firma Walter Burmester GmbH
Ehrenpreis gegeben von Euroriding

22 Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.L

Resultaten lijst: 21 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 08:38 Uur (17.09.2017)

Juryleden:  Kracht, Heino
Hupfeld, Klaus
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
1
Jens Renschler 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
1056
Inspiration 8  
H / Meckl. / B / 2005 / I do it / Sandro Song / E: Ehlert-Retzlaff,Elke / F: Ehlert-Retzlaff,Elke
0.00 50.00
1
Stefanie Bachmann 
GER / RuFV Neuengörs u. Umg. e.V.
1006
Vlicka  
S / Holst / B / 2005 / Cristo / Littorio / E: Bachmann,Stefanie / F: Andresen,Jan
0.00 50.00
2
Sven Naumann 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
136
Calla 47  
S / Pol. / F / 2007 / Rovigo / Kober / E: Mewes,Elisabeth / F: Mewes,Elzbieta
0.00 50.00
2
Dörte Schmidtpott 
GER / RFV Wedel v.1923 e.V.
577
Fred Feuerstein 37  
W / Holst / B / 2002 / Lancer II / Chamonix / E: Schmidtpott,Maren / F: Schmidtpott,Maren
0.00 50.00
3
Carina Frisch 
GER / Reit- u.Fahrverein Germ. Marne
243
Chack Norris R.  
W / Holst / B / 2010 / Clearway / Candillo / E: Semmelhaack,Angela / F: Rump,Michael
0.00 50.00
3
Dörte Schmidtpott 
GER / RFV Wedel v.1923 e.V.
993
Valeska 97  
S / Holst / Db / 2005 / Coriano / Chamonix / E: Schmidtpott,Maren / F: Schmidtpott,Maren
0.00 50.00
4
Alicja Lilia Charuk 
POL / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
733
Lolita 229  
S / Old / Db / 2010 / Lord Pezi / Landkaiser / E: Semmelhaack,Angela / F: Plate,Hermann
0.00 50.00
4
Enrico Grünzig 
GER / RC Hamburg-West e.V.
659
Konkador  
W / Trak. / Df / 2009 / Special Memories / Sir Shostakovich xx / E: Holst,Dr. Brigitte / F: Holst,Dr. Brigitte
0.00 50.00
5
Enrico Grünzig 
GER / RC Hamburg-West e.V.
313
Coco Calida 3  
S / Hann / Df / 2010 / Calido I / Federweisser / E: Stöffler,Ann-Sophie / F: Stöffler,Helmut
0.00 50.00
Andere, niet geklasseerde deelnemers
10
Anna-Lena Ewert 
GER / RFV Wedel v.1923 e.V.
845
Qjulio E  
W / Holst / F / 2009 / Quo Vados I / Julio Mariner xx / E: Ewert,Kirstin / F: Ewert,Kirstin
0.00 50.00
11
Tim Schwanke 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
153
Canita 3  
S / Old / Schi / 2010 / Corlensky G I / Landor S / E: Brandes,Dieter / F: Brandes,Dieter
4.00 44.22
12
Corinna Petersen 
GER / RV Breitenburg e.V.
1043
Zoe 48  
S / Holst / F / 2007 / Calido I / Alasca / E: Springer,Jens / F: Springer,Jens
4.00 46.31
13
Julius Maximilian Görnig 
GER / RFV Husberg u.U.e.V.
180
Carlchen 41  
W / Holst / Schi / 2003 / Cassini I / Landgraf I / 104DD96 / E: Görnig,Andrea / F: Jensen,Hans Heinrich
4.00 49.89
14
Johann-Philipp Bechstein 
GER / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
397
Dancing Queen 137  
S / Hann / Db / 2006 / Domani Vengo / Weltmeister / E: Wehle,Peter / F: Gedenk,Cornelia
4.00 52.59
15
Alicja Lilia Charuk 
POL / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
738
Looping 72  
S / Holst / B / 2009 / Landos / Landgraf I / E: Jessen,Manfred / F: Jessen,Manfred
5.50 62.47
16
Rieke Gotthard 
GER / RuFV Nutteln u.U. eV
976
Tessa 203  
S / Holst / Db / 2003 / Acord II / Lord Calando / E: Gotthard,Ellen / F: Gotthard,Ellen
8.00 47.72
17
Dominic Wohlers 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
128
Calbuco de Chile  
W / Holst / Schi / 2009 / Cancara / Contender / E: Wohlers,Sabine-Madlen / F: Schein,Michaela
8.00 49.82
18
Harriet Dahlmann 
GER / Südholsteiner RV Eichengrund e.V.
407
Dark Dalida  
S / Holst / Schwb / 2011 / Diarado / Ephebe For Ever / E: Dahlmann,Harriet / F: Schiedel,Joachim
8.00 52.13
19
Sven Naumann 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
080
Belmondo 165  
W / Schwb / 2008 / E: Netzeband,Holger
8.00 53.12
20
Tim Schwanke 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
915
Salut Chaconne KW  
S / Hann / B / 2011 / Sergeant Pepper I / Cheenook / E: Gestüt Nordvorpommern GmbH, / F: Gestüt Nordvorpommern GmbH,
8.00 56.89
Maike Rother 
GER / RFV Wedel v.1923 e.V.
818
Painted Snow  
W / Trak. / BSche / 2003 / Schneesturm / Cenzus / E: Rother,Maike / F: Grunert,Herbert
Uitgesloten