Preis der NYBOR Pferde GmbH & Co. KG
Junioren, Jahrg. 2000 - 2001

07/1 Springprüfung Kl. A**

Resultaten lijst: 28 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 19:22 Uur (16.02.2018)

Juryleden:  Harry Lorenz
Berit Isbruch
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
1
Thorben Krimpmann 
GER / RV Albersloh e.V.
120
Dieda 6  
S / Hann / B / 2009 / Diarado / Raphael / E: Stapel,Sandra / F: Kothe,Dietmar
0.00 47.13
36.00 EUR
2
Emily Bögel 
GER / ZRFV Albachten e. V.
169
Finest Temptation S  
W / Westf / B / 2011 / Fineliner / Di Versace / E: Schulte Althoff,Christel / F: Schulte Althoff,Christel
0.00 49.69
30.00 EUR
3
Paul Schulze Zuralst 
GER / RV Albersloh e.V.
339
Wilhelmine 48  
S / Holst / Schi / 2006 / Cassini II / Catano / 104HJ77 / E: Emde,Julia / F: Drommershausen,Rainer
0.00 51.15
26.00 EUR
4
Pia Westholt 
GER / RFV Roxel e.V.
330
Valentin 113  
W / Westf / B / 2006 / Van the Man / Florestan I / E: Westholt,Ralf / F: Schulze Isfort,Karl-Heinz
0.00 52.50
23.00 EUR
5
Greta Antonia Weihermann 
GER / RFV Handorf-Sudmühle e. V.
036
Calina 108  
S / Holst / Db / 2009 / Clinton I / Contender / E: Schorn,Sandra / F: Kochs,Wilhelm
0.00 52.68
21.00 EUR
6
Linda Stegemann 
GER / RFV Greven e.V.
040
Callijou  
W / Westf / B / 2012 / Conen / Don Christobal / E: Stegemann,Theodor / F: Exeler,August
0.00 54.38
15.00 EUR
7
Sabine Schulze Beckendorf 
GER / RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
278
Quinie 3  
S / Westf / Db / 2010 / Quipeggio / Rimini / E: Rosendahl,Markus / F: Rosendahl,Josef
0.00 56.00
15.00 EUR
8
Jana Blömer 
GER / ZRFV Appelhülsen e.V.
343
Katniss Everdeen 4  
S / Westf / Schi / 2011 / Colestus / Chico's Boy / E: Sude,Ralf / F: Merzdorf,Jörn
0.00 56.75
9
Joline Vogt 
GER / RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
228
Lucy Ann  
S / Westf / Db / 2011 / Lissaro / Laudabilis / E: Vogt,Guido / F: Reischl,Marie Luise
0.00 56.97
10
Vicky Venschott 
GER / RFV Greven e.V.
207
Lancor 2  
W / Westf / 2012 / Lancer III / Cornet Obolensky (ex: Windows / E: Venschott,Guido / F: Gestüt Zhashkov,
0.00 59.04
= 166.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
11
Anna Wiethölter 
GER / RFV Greven e.V.
209
Larissa 756  
S / Westf / F / 2003 / Laureus / Western Star / E: Voß,Christiane / F: Holtkamp,Maria
4.00 48.50
12
Felicitas Vollenbröker 
GER / RFV Handorf-Sudmühle e. V.
163
Ferdinand 304  
W / KWPN / Db / 2008 / Ferdinand / Lennard / E: Heckmann,Dr. Wolfgang / F: de Vries,G.B.
4.00 51.99
13
Lynn Reher 
GER / RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
297
Rosalie 212  
S / Westf / Schwb / 2011 / Rubitano / Floresco / E: Weiligmann,Petra / F: Weiligmann,Petra
4.00 52.01
14
Lynn Reher 
GER / RFV Gustav Rau Westbevern e. V.
224
Lizzy 94  
S / Westf / B / 2010 / Light On / Diskret / E: Reher,Anette / F: Rönnebäumer,Bernhard
4.00 53.00
15
Marthe Niesing 
GER / RFV Handorf-Sudmühle e. V.
354
Dave 21  
W / Hann / B / 2003 / Drosselklang II / Noble Roi xx / 102XJ14 / E: Korte,Tatjana / F: Stark,Wilfried
4.00 54.65
16
Theresa Brinkmann 
GER / RFV Nienberge-Schonebeck e.V.
335
Vis-à-vis  
S / Westf / B / 2011 / Vitalis / Feinsinn / E: Brinkmann,Theresa / F: Waltermann,Bernhard
4.00 56.73
17
Marie Krimpmann 
GER / ZRFV Appelhülsen e.V.
023
Becks Gold  
W / Hann / Df / 2010 / Belissimo M / Wolkenstein II / E: Krimpmann,Stefan / F: Böhnke,Marita
4.00 57.29
18
Giulia de Angelis 
GER / RFV Roxel e.V.
301
Ruby Tuesday 78  
S / Hann / R / 2007 / Rousseau / Davignon I / E: de Angelis,Claudio / F: Springer,Heinz
5.00 60.68
19
Johanna Schulze Thier 
GER / RFV v. Nagel Herbern e.V.
361
Vincenzo 16  
H / DR / F / 2012 / Vincent / Principal Boy / E: Kleimann,Andreas / F: Hunke,Helmut
6.00 65.35
20
Yasmin Klüsener 
GER / RFV 1876 Amelsbüren e. V.
162
Feine Dame 59  
S / Westf / Db / 2002 / Feinsinn / Francisco I / E: Waltermann,Bernhard / F: Waltermann,Bernhard
8.00 52.21
21
Larissa Haves 
GER / RV Albersloh e.V.
182
Gucci 98  
S / Hann / B / 2006 / Graf Top / Lungau / E: Seidel,Elmar / F: ZG Bussius,Horst u.Andrea
8.00 55.46
22
Julia Schlerka 
GER / RV St.Georg Saerbeck e.V.
227
Lucy 769  
S / Westf / B / 2009 / Lordanos / Raphael / E: Fiegenbaum,Herward / F: Beermann,Heinz-Josef
8.00 58.29
23
Julina Liebrecht 
GER / RV St.Georg Saerbeck e.V.
295
Rocky L  
W / Westf / B / 2005 / Rockwell / Renoir I / 105AH78 / E: Liebrecht,Olaf / F: Liebrecht,Olaf
8.00 58.84
24
Luzie Tünte 
GER / RFV Milte-Sassenberg e.V.
203
Lady Calando 2  
S / OS / B / 2010 / Landstreicher / Calando II / E: Brüggemann,Peter / F: Prietsch,Ute
8.00 59.91
25
Johanna Schulze Thier 
GER / RFV v. Nagel Herbern e.V.
119
Die Ruby L  
S / Westf / Db / 2013 / Dibadu L / Dinard L / E: Ligges,Kai / F: Ligges,Kai
13.00 77.75
Josefin Huge 
GER / RFV Greven e.V.
280
Ramazotti 136  
W / Old / Schwb / 2002 / Rubin-Royal / Silvio I / 104XA63 / E: Huge,Josefin / F: Pfleumer,Sven
Uitgesloten
Helen Siebeneck 
GER / RV St. Hubertus Wolbeck e. V.
353
Dawn 6  
W / Hann / F / 2002 / Don Bosco / Lanio / 104KD23 / E: Lieberwirth,Horst / F: Lieberwirth,Horst
Uitgesloten
Anna Wiethölter 
GER / RFV Greven e.V.
259
Pasadena 210  
S / Westf / B / 2003 / Pik Labionics / Finalist / E: Braun,Birgit / F: Braun,Birgit
Uitgesloten