Ehrenpreis gegeben von: Waldhotel Schäferberg

17 Stilspringprüfung Kl.L

Resultaten lijst: 16 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 15:38 Uur (31.05.2018)

Juryleden:  Regine Koch
Stefan Luepke
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
1
Aline Stahn 
GER / RV Gut Waitzrodt e.V.
236
Herzsprung 5  
W / Trak. / Db / 2001 / Gipsy King / Radom / 103AL28 / E: Fröhlich,Gerhard / F: Hessische Hausstiftung,
8.50
44.00 EUR
2
Laura Schulte-Ebbert Dr. 
GER / RV Gut Waitzrodt e.V.
022
Catch My Thing  
H / Westf / B / 2006 / Cayetano L / Collin L / 103UA75 / E: Winter,Benjamin / F: Rustige-Canstein,Hermann-Josef
8.00
36.00 EUR
3
Marlin Leonie Ditzel 
GER / RV Bad Wildungen
004
Alisha SR  
S / APbSp / Schi / 2011 / Al Ashar ox / Nils / E: Ritterswürden,Sarah / F: Ritterswürden,Sarah
7.80
30.00 EUR
4
Theresa Kisselbach 
GER / RV Gut Waitzrodt e.V.
041
Danos Sergeant  
W / ISH / RSche / 2009 / Dano / The Carnival / 104RE49 / E: Appe,Florian / F: Sheehy,Andy
8.20
26.00 EUR
5
Angelika Bretschneider 
GER / RC Harbarnsen
185
Wild Angel B  
S / Hann / F / 2005 / Welser / Jarabub xx / E: Bretschneider,Elke / F: Bretschneider,Elke
7.50
6
Anika Reinhardt 
GER / RFV Landenhausen e.V.
133
No Mercy L  
S / Westf / B / 2008 / Numero Uno / Quamiro / E: Reinhardt,Cornelia / F: Ladinig,Thorsten
7.40
= 136.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
7
Judith Sommer 
GER / RV Gut Waitzrodt e.V.
101
Light my fire 4  
S / Hann / Db / 2002 / Likoto xx / Weltmeyer / GER44992 / E: Sommer,Judith / F: Wassmann,Kathrin
7.80
8
Kim Yvette Kailing 
GER / Niedersächsischer Polo-Club e.V.
153
Saphira 164  
S / Hann / F / 2007 / Stand up / Le Primeur / 105GA26 / E: Kailing,Kim Yvette / F: Katt,Heinrich
7.70
9
Maria Hayessen 
GER / RV Gut Waitzrodt e.V.
084
Huaso  
W / Holst / Db / 2009 / Hosco / Larinero / 104WE47 / E: Mehrdorf,Dr. Jochen / F: Schwarz-Nissen,Ulrike
7.50
10
Fabian Hayessen 
GER / RV Gut Waitzrodt e.V.
143
Quitte 24  
S / Holst / B / 2010 / Quintender / Corleograf / E: Mehrdorf,Dr. Jochen / F: Leichtmann,Anika
7.40
11
Kirsten Malkus 
GER / RV Gut Waitzrodt e.V.
134
Non Stop Ixes  
S / Hann / Db / 2009 / Now Or Never M / Metternich / E: Malkus,Kirsten / F: Kiehne,Hilke
7.30
11
Marlin Leonie Ditzel 
GER / RV Bad Wildungen
115
Micki Blue  
W / DR / B / 2010 / Manchester / Nevado / E: Ditzel,Marlin Leonie / F: Mücke,Alfons
7.30
13
Katharina Riemann 
GER / RFV Waldkappel e.V.
158
Sioux K  
W / DSP / Schi / 2010 / Sandrino / Konvent / E: Riemann,Katharina / F: Kirchhof,Rene
7.20
14
Holger Wrede 
GER / RFV Gieselwerder
020
Castalina B  
S / DSP / B / 2012 / Casdorff / Carte d'Or / E: Wrede,Holger / F: Becher,Christian
7.00
15
Lene Traxel 
GER / RFV Ronneburger Hügelland e.V.
033
Cocain T  
W / Holst / F / 2007 / Caresino / Candillo / E: Trescher,Manuel-Rudolf / F: Trescher,Rudolf
0.00
Anna-Lena Töppel 
GER / RFV Fürstenwald e.V.
027
Charming Conello K  
W / OS / Db / 2012 / Conello / Chasseur II / E: Töppel,Anna-Lena / F: Kannegießer, Frank u.Susanne,
Uitgesloten