NEDERLANDS
ENGLISH
DEUTSCH
 
Ehrenpreis gegeben von der Kieferorthopädie Dr. Marion Möller
Schleifen gegeben von der PCS Beratungscontor AG
Tijdschema
Ruiter
Paard

33 Spring-WB in Kostümen

Resultaten lijst: &1 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 19:08 Uur (02.09.2018)

Juryleden:  Gesine Frobel
Christian Schlicht
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
1
Mia Matilda Granlien 
GER / Hamburger Sport-Verein e.V.
608
Hans im Glück 12  
W / DR / B / 2006 / Henryk / Morning Sun / E: Granlien,Anja / F: Massenthe,Skady
0.00 42.43
2
Micala Feline Tschaikowski 
GER / PS Granderheide e.V.
1136
Shine's Mouse  
S / Pony o.R / Dfalb / 2002 / E: Tschaikowski,Sophia Anna
0.00 46.61
3
Lara Charlotte Schwiering 
GER / RGS am Hainesch e.V.
823
Queen Quithney S  
S / Holst / Db / 2010 / Quirado / Newton / E: Rothenberg,Kay-Helen / F: Strehle,Carsten
0.00 48.11
4
Fynn Jesse Hess 
GER / RFV Hamberge e.V.
744
Magic Wonder 3  
S / Pony o.R / Db / 2007 / Seifur / Boomerang / E: Grube,Jessica / F: Lütteke,Gottfried
0.00 49.10
5
Max Johann Horn 
GER / RV Klützer Winkel e. V.
1193
Guido  
W / 1999
0.00 49.81
6
Celine Kiara Herrmann 
GER / PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
267
Comedy 6  
W / Holst / Db / 2005 / Contender / Calvados II / E: Herrmann,Nicole,Ralph u.Celine / F: Westphalen-Fehrs,Wencke
0.00 52.79
Andere, niet geklasseerde deelnemers
7
Elisabeth Emma Heindl 
GER / RFV Meckelfeld u. Umg. v. 1921 e.V.
565
Get Lucky 6  
W / Hann / B / 2010 / Gabbiano / Chasseur I / E: Hagedorn,Carolina Sophie / F: Oberste Berghaus,Nicola
0.00 53.10
8
Jil Krüppel 
GER / RFV Zarpen u.U.e.V.
788
Peanut 72  
W / DR / BFALB / 2012 / Golden Dream R / Billy the Kid / E: Meyer,Stephan / F: Hahnel,Holger
0.00 54.99
9
Carlina von Scheffer 
GER / RV Am Bredenbeker Teich e.V.
987
Tewdwr Skywalker  
W / DR / R / 2004 / Scampolo / Highland Chieftain xx / E: Blume von Scheffer,Jill / F: Clausnitzer,Claudia
0.00 55.94
10
Marie Schildhauer 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
278
Contador 5  
W / Holst / Db / 2005 / Com Air I / Calato / E: von Howe,Sarah / F: Hansen,Kirsten
0.00 56.66
11
Maya Marte Trillhaas 
GER / RV Am Bredenbeker Teich e.V.
1049
Zuckerpuppe 42  
S / Pony o.R / B / 2006 / E: Trillhaas,Sandra
0.00 57.05
12
Lilian Marie Rust 
GER / Hamburger Reiterverein e. V.
1131
Ronaldo 239  
W / DR / F / 2011 / Rakt's Rocky / Rubin / E: Familie Rust, / F: Schmitfranz,Anton
0.00 59.12
13
Lilly Mari Sickelmann 
GER / RFV Hamberge e.V.
1028
Willi Willenstark  
W / Schi / 2008 / E: Hess,Fynn Jesse
0.00 60.96
14
Louisa Schwarz 
GER / RGS am Hainesch e.V.
984
Tashira vom Peerstall  
S / DR / F / 2008 / FS Chambertin / Aron N / E: Schwarz,Claudia / F: Trojahn,Anne
0.00 62.47
15
Lotta Sassermann 
GER
1164
Mr. Cutty  
W / 2009 / E: Sassermann, Andrea
0.00 63.08
16
Carlotta Schauenburg 
GER / RV Am Bredenbeker Teich e.V.
932
Schlaggenhof's Denver  
W / DR / F / 2008 / Deister / Brillant / E: Schauenburg,Marc / F: Kötter,Christina
0.00 63.19
17
Janina Thiele 
GER / RFV Mittelstormarn e.V.
537
Florinciana  
S / Hann / R / 2009 / Fürst Rousseau / Montesquieu / E: Thiele,Tanja / F: Kahl,Karl-Heinz
2.00 71.04
18
Pauline van den Eijnde 
GER / RV Tangstedt e.V.
364
Deichgraf 108  
W / DR / B / 2011 / Da Capo / Dublino / E: Eijnde-Pieper,Tanja / F: Gillner,Michael
4.00 58.97
19
Maja Hansmann 
GER / PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
1132
Haylee 8  
S / Trak. / BSche / 2002 / Korund / E: Hansmann-Ruhnau,Julia / F: Goerke,Guenther
4.00 59.61
20
Rasmus Heinemann 
GER / RV Am Bredenbeker Teich e.V.
1162
Brillant 74  
W / Wel.D / Palom / 2006 / Babalou / Fronarth Trysor / E: Heinemann,Maren / F: Puck,Gerd-Wilhelm
8.00 79.17
21
Martha Buhre 
GER / Garstedt-Ochsenzoller RuFV e.V.
216
Chica Ria  
S / Holst / Db / 2010 / Quirado / Landgraf I / E: Cyron,Uta / F: Fischer,Dr. Jürgen
24.00 112.56