PREIS DER FIRMA HAMBURG TEAM

06 Dressurprüfung Kl. S***

Resultaten lijst: 12 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 19:06 Uur (10.11.2018)

Juryleden:  H: Heidi Dörler
C: Ute von Platen
M: Klaus Storbeck
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
H C M Gesamt
1
Kristina Böckmann 
FIN / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
030
Der kleine Lord 16  
H / Hann / F / 2006 / Danone I / Donnerschwee / 104TC74 / E: Böckmann,Kristina / F: Lietz,Hans-Juergen
267 
 (1)
283.500 
 (1)
269 
 (1)
71.886%
819.5
300.00 EUR
2
Nathalie Westphal 
GER / Ländliches Reiten und Fahren Bülow
017
Charmeur 378  
W / DWB / F / 2003 / Crelido / Fernando / DEN40731 / E: Jessica u.Rainer Schwiebert GbR, / F: Stutteri Hove/Gitte Sogaard u.Poul
254 
 (4)
267.500 
 (2)
266.500 
 (2)
69.123%
788
215.00 EUR
3
Alexandra Stich 
GER / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
110
San Francesco 2  
W / Old / R / 2007 / San Remo / Frenchman I / 103VA80 / E: Stich,Alexandra / F: Wulff,Volker
253.500 
 (5)
261.500 
 (4)
257 
 (5)
67.719%
772
165.00 EUR
4
Juliane Burfeind 
GER / RV Harsefeld u.Umg.
071
Janosch 656  
W / DSP / B / 2007 / Johnson / Samba Hit I / 105EX51 / E: Brenske,Dr. Peter / F: ZG Schumacher u.Enke,
247.500 
 (8)
264 
 (3)
255.500 
 (6)
67.281%
767
125.00 EUR
= 805.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
5
Katja Bulgrin 
GER / RuFV Südtondern e.V. Leck
143
Roma 150  
S / DWB / F / 2008 / Romanov Blue Hors / Loutano's Orion / 105BD51 / E: Bonde,Rita u.Hans / F: Bonde,Rita u.Hans
254.500 
 (2)
240.500 
 (10)
260 
 (4)
66.228%
755
6
Rainer Schwiebert 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
068
Highline 5  
W / DWB / Schwb / 2007 / Hotline / Solos Landtinus / 104UC56 / E: Jessica u.Rainer Schwiebert GbR, / F: Larsen,Steen Bo
254.500 
 (2)
258 
 (5)
242 
 (9)
66.184%
754.5
7
Eileen-Christin Weber 
GER / Reitgemeinschaft Hof Barkholz eV
123
Solaire Marron  
H / Württ / B / 2008 / St. Moritz / Alabaster / E: Weber,Eileen-Christin / F: Kurz,Stephan
248.500 
 (7)
247 
 (6)
242.500 
 (7)
64.737%
738
8
Friederike Wolf 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
124
Solo Dancer 3  
H / Hann / B / 2010 / Sir Donnerhall I / Feiner Stern / E: Dressur-Ausbildung-u.Aufzucht Stall / F: Schulze,Dr. Rolf-Peter
250.500 
 (6)
241 
 (9)
242.500 
 (7)
64.386%
734
9
Mathilde Klausberger 
AUT / RV Harsefeld u.Umg.
147
Carentini  
W / Hann / B / 2008 / Carenzo / Drosselklang II / E: Tiedemann,Claus / F: Grüter,August
247 
 (9)
242 
 (8)
238 
 (12)
63.772%
727
10
Jasmin Hinrichsen 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
016
Chandras  
W / Holst / Db / 2007 / C-Indoctro / Quebec / 103RP00 / E: Hinrichsen,Maike / F: Hinrichsen,Maike
225 
 (12)
237 
 (11)
260.500 
 (3)
63.377%
722.5
11
Kristina Heuer 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
088
Lunacy 5  
W / Hann / Db / 2009 / Light and Easy / Paradiesvogel / 105XL82 / E: Heuer,Susann / F: Schreiber,Dietlinde
234.500 
 (11)
245 
 (7)
239 
 (11)
63.026%
718.5
12
Bente Kronborg Jensen 
DEN / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
104
Remarque 21  
W / Rhld / R / 2005 / Rilke / Donnerschlag / E: Figge,Dr. Peter / F: Schlich,Ursula
237 
 (10)
228 
 (12)
239.500 
 (10)
61.798%
704.5