Preis der Tierarztpraxis Schiffdorf

34 Zeitspringprüfung Kl.M*

Resultaten lijst: &1 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 11:46 Uur (10.06.2019)

Juryleden:  Heiko Koolman
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
1
Anna-Lena Kuntzer 
GER / RV Eystrup u. Umg. e.V.
092
Caletta 103  
S / Hann / B / 2011 / Cloney / Graf Top / E: Wege,Heinrich / F: Wege,Heinrich
0.00 71.41
72.00 EUR
2
Matthias Schäffer 
GER / RV Harsefeld u.Umg.
537
Gershwin 104  
W / Hann / Schi / 2012 / Grey Top / Werther / E: Sitzenstock,Hans-Jürgen / F: Sitzenstock,Hans-Jürgen
0.00 71.74
60.00 EUR
3
Anna-Lena Kuntzer 
GER / RV Eystrup u. Umg. e.V.
910
Stakita 2  
S / Hann / B / 2009 / Stakkato / Soviet Lad xx / E: Dehlwes,Gerhard / F: Thiesse,Friedrich
0.00 72.48
51.00 EUR
4
Britta Dierks 
GER / RV Beverstedt u.U.
931
Suzi Quattro 2  
S / Hann / B / 2007 / Stalypso / Carbid / E: Dierks,Britta / F: Dierks,Michael
0.00 75.44
45.00 EUR
5
Lea Wischnewski 
GER / RV Frei-Weg Bederkesa-Meckelstedt
218
Chyla K  
S / Westf / B / 2009 / Cordobes I / Carte d'Or / 105SQ36 / E: Wischnewski,Lea / F: ZG Kirchhoff, Martina u.Heinz,
0.00 76.50
42.00 EUR
6
Saskia Meyer-Hellwig 
GER / RC Stotel e.V.
135
Carlsson 65  
W / Holst / B / 2009 / Carrico / Lands River / 106AY01 / E: Meyer,Saskia / F: Meyerhoff,Lutz
0.00 77.20
30.00 EUR
7
Anna-Lena Kuntzer 
GER / RV Eystrup u. Umg. e.V.
104
Calypso K 3  
W / Hann / B / 2012 / Conteur / Stalypso / E: Bartolomeiczik,Katrin / F: Knigge,Hubert
0.00 77.59
30.00 EUR
8
Fenja Kühlcke 
GER / Hadler RC Altenbruch
645
Leabell  
S / Hann / Schi / 2011 / Levisonn / Granulit / E: Kühlcke,Diana / F: Koester,Hermann
0.00 77.64
9
Claes Lendrop 
SWE / Reitclub Bremerhaven e.V.
557
Greta 140  
S / Hann / B / 2010 / Graf Top / Classiker / E: ZG Vincke / Ahlers, / F: ZG Vincke / Ahlers,
0.00 77.73
= 330.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
10
Matthias Schäffer 
GER / RV Harsefeld u.Umg.
130
Carlotta 249  
S / Holst / Schi / 2010 / Cartani / Cassini I / E: Koch,Udo / F: Fritsch,Bernd
0.00 78.17
11
Jan Brunken 
GER / RV Sachsenreiter Gr. Eilstorf
258
Conthador  
W / OS / Db / 2011 / Conthargos / Grandino / 105LN97 / E: Gerigk,Arne / F: Gestüt Lewitz,
0.00 81.12
12
Josephine Dallmann 
GER / RFV Kuhstedt
703
Lunik Mission  
W / Hann / F / 2011 / Le Cou Cou / For Keeps / 106HL22 / E: Dallmann,Josephine / F: Böttjer,Ralf
0.00 81.13
13
Nora Winter 
FIN / RV Harsefeld u.Umg.
011
Alf 316  
W / Hann / B / 2009 / Askari / Chico's Boy / 104RH16 / E: Friebe,Siegfried / F: Richter,Christine
0.00 81.73
14
Denise von Döhlen 
GER / RV Spaden u.U. e.V.
791
Quicksilbers' Quelby  
S / Old / Df / 2008 / Quicksilber / Gracieux / E: von Döhlen,Denise / F: Fischer,Franz-Josef
0.00 81.85
15
Richard Heerlein 
GER / RV Harsefeld u.Umg.
421
Estehof's Pacman  
H / Hann / Df / 2012 / Perigueux / Acodetto I / E: Borstelmann,Waltraud / F: Borstelmann,Waltraud
0.00 81.96
16
Luisa Blömer 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
388
Duplo 48  
H / Hann / B / 2009 / Drosselklang II / Fabulous Eden xx / E: Blömer,Luisa / F: Wulff,Klaus
0.00 82.36
17
Richard Heerlein 
GER / RV Harsefeld u.Umg.
282
Cumberland 7  
W / DSP / BkaSc / 2012 / Colestus / Kontakt / E: Heerlein,Jörg / F: Paul,Roland
0.00 82.65
18
Maren Cordes 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
208
Chick Chery  
S / Hann / B / 2012 / Lordanos / Crazy Classic / E: Cordes,Maren / F: Behrens,Alfred
0.00 83.05
19
Minna Haikarainen 
FIN / Gastlizenz GER
1017
Escape JB  
S / KWPN / B / 2009 / Valentino / Burggraaf / 104NB44 / E: Melgin,Lida
0.00 86.81
20
Anja Bucklitsch 
GER / RV Sottrum u. Umg.
367
Don Cassidy S  
W / DSP / B / 2012 / Dollar / Ritual / E: Harling,Wilhelm / F: ZG Schulz,Doreen u.Volkmar
0.00 87.25
21
Claes Lendrop 
SWE / Reitclub Bremerhaven e.V.
255
Confalou  
W / Hann / B / 2011 / Contagio / Fighting Alpha / E: Oelkers,Angela / F: Wulff,Klaus
0.00 88.30
22
Maren Cordes 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
963
Vicenta 3  
S / OS / Hlb / 2012 / Vigo D'Arsouilles / Cento / E: Cordes,Maren / F: Gestüt Lewitz,
0.00 89.27
23
Anne von Soosten 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
188
Chardas Fürst  
W / Old / F / 2008 / Cyrus / Corrado I / E: von Soosten,Anne / F: Hanken,Tamme
0.00 93.65
24
Minna Haikarainen 
FIN / Gastlizenz GER
1018
Fly For Fun  
W / KWPN / B / 2010 / 105Q01
0.00 95.78
25
Andrea Hartlef 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
891
Sir Salito  
W / Hann / B / 2006 / Salito / Athletico / E: Krapf,Harald / F: ZG Zwingmann u.Richwien GbR,
0.00 99.33
Christin Fischer 
GER / RV Beverstedt u.U.
704
Luppi Loop  
S / Hann / Schi / 2007 / Lordanos / Picard / E: Fischer,Ronald / F: Edzards,Ursula
Uitgesloten
Okko Pöllänen 
FIN / RV Harsefeld u.Umg.
071
Birkenhofs Checker  
W / Hann / R / 2010 / Calido I / Cheenook / 105XZ15 / E: Alanko-Pöllänen,Sirpa / F: Donner,Sabine
Uitgesloten