Geldpreise gegeben Bausparkasse Schwäbisch Hall, Thomas Adam PF +
Schwarzwald-Sprudel OG
Ehrenpreise gestiftet Brauerei Höpfner + Reitsport Hopfauf

04 Springprüfung Kl.M*

Resultaten lijst: 52 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 12:17 Uur (18.08.2019)

Juryleden:  Petra Goerke
Ulla Weber
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
Groep 1
1
Alice Blocher 
GER / VFR Käpfleswiesenhof
749
Chacyra 2  
S / Old / B / 2008 / Chambertin / Sandro / E: Schmitz,Richard / F: Vollmer,Werner
0.00 46.42
105.00 EUR
2
Peter Döffinger 
GER / LRFV Weil der Stadt
616
Quite Nice BK  
S / Hann / B / 2006 / Quality / Argentinus / E: Döffinger,Hermann / F: ZG Kern, Berthold u.Hartwig,
0.00 49.93
85.00 EUR
3
Tobias Sawatzki 
GER / LRZFV Göbrichen
059
Balouson  
H / DSP / F / 2004 / Balou du Rouet / Hydriot / 105EQ38 / E: Försching,Nathalie Michelle / F: Bethke,Mario
0.00 51.29
70.00 EUR
4
Saara Mattila 
GER / RG Bucheckernhof
599
Quentano 3  
W / Württ / B / 2010 / Quintino / Caletto I / E: Rau,Monika / F: Engelhard,Hans
0.00 52.44
60.00 EUR
5
Julia Dölker 
GER / RV Waldachtal e.V
040
Armstrong 36  
H / OS / B / 2005 / Amman / Rebel Z I / E: Dölker,Julia / F: Scheck,Nicole
0.00 53.37
52.00 EUR
6
Nina Schneider 
GER / RFV Pfinztal e.V.
220
Cirius 6  
W / Holst / B / 2010 / Classe / Lavall I / E: Schlindwein,Alexander / F: Rueb,Benni
0.00 56.32
47.00 EUR
7
Rebekka Funk 
GER / RFV Effringen
033
Anonym F  
H / Württ / Schi / 2007 / Araconit / Cento / E: Funk,Rebekka / F: Funk,Hansjörg
0.00 57.17
47.00 EUR
8
Matthias Heidrich 
GER / RV Gellmersbach
208
Cicero H  
W / DSP / B / 2005 / Celano / Argentinus / 105KX11 / E: Heidrich,Matthias / F: Gestüt Horstfelde GmbH,
0.00 57.78
9
Sarah Hoppler 
GER / RC Schwieberdingen Banmähder e.V
233
Cohiba 30  
S / Württ / B / 2011 / Coreno / Limes / E: Hoppler,Sarah / F: Wetzel,Georg
0.00 60.00
10
Taylor Cummins 
IRL / RFV Königsbach
700
Tashmir Z  
W / Z.Rpf / Db / 2012 / Toulon / Kashmir van het Schuttershof / E: Fidji Stables GbR D.u.G.Rösch, / F: Pellegrini,Alessandro
0.00 63.22
= 466.00 EUR
Groep 2
1
Tobias Sawatzki 
GER / LRZFV Göbrichen
256
Córdoba  
W / Holst / Schi / 2011 / Clarimo / Quintero / 105QF76 / E: Myriam u.Stefanie Girrbach GbR, / F: Jaeger,Guenter Heinrich
0.00 49.27
105.00 EUR
2
Ralf Weischedel 
GER / PSV Gäufelden e.V
262
Cosmea la Guapa  
S / Holst / B / 2012 / Casall / Cassini II / E: Brugger,Eva-Marie / F: Hell,Dr. Helmut
0.00 51.18
85.00 EUR
3
Mona Bucher 
GER / RFV Berwangen
596
Quarterback 14  
H / OS / Df / 2008 / Quidam's Rubin / Le Champion / E: Bucher,Lisa / F: Bucher,Sandra
0.00 51.83
70.00 EUR
4
Annick Schulte 
GER / LRFV Weil der Stadt
234
Colesta 2  
S / DSP / Schi / 2012 / Colestus / L'Ami / E: Karle,Günther / F: Antons,Heinz
0.00 53.03
60.00 EUR
5
Jessica Wirth 
GER / RC Heiligenbronn
067
Bella Soleil  
S / Bay / B / 2010 / Clinsmann / Burggraaf / E: Wirth,Thomas / F: Berner,Georg
0.00 53.82
52.00 EUR
6
Jule Schmidt 
GER / RV Pulvermühle Dußlingen
100
Calvin 71  
H / Holst / B / 2002 / Cash and Carry / Capitol I / E: Möck,Ulrich / F: Sönnichsen,Bernhard
0.00 56.84
47.00 EUR
7
Simona Sassi 
GER / RSG Oßweil
554
Mister Jones 3  
W / DSP / F / 2011 / Cassandro II / Distello n.e. / E: Sassi,Simona / F: Gröbke,Gregor
0.00 57.25
47.00 EUR
8
Alena Knöllinger 
GER / RA SV Leingarten e.V.
504
Leonidas 128  
W / DSP / B / 2009 / Lewinski / Donaumonarch / E: Knöllinger,Alena / F: Kölz,Werner
0.00 59.06
9
Ulrich Möck 
GER / RV Pulvermühle Dußlingen
204
Chopin W  
H / Württ / F / 2011 / Chintan / Caletto I / E: Wirth,Petra / F: Ruff,Armin
0.00 60.48
= 466.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
20
Levent Ali Güngör 
GER / RFV Dagersheim e.V.
741
Zunukki  
W / Grpf.o.R / B / 2008 / Zunikki / E: Leuteritz,Martin
4.00 49.58
21
Rebecca Pech 
GER / LPSV Donzdorf Alb/Fils
097
Calla 41  
S / Württ / Db / 2008 / Calato / Chambertin / 104XZ80 / E: Pech,Rebecca / F: Casper,Alfred
4.00 50.32
22
Lisa Lacher 
GER / RFV Dagersheim e.V.
602
Quick Levi  
S / KWPN / Db / 2011 / Dactique M / Quick Star / E: Güngör,Cetin / F: Veehandel Musterd B.V.,
4.00 51.83
23
Ralf Weischedel 
GER / PSV Gäufelden e.V
660
Scotty 94  
W / Hann / Df / 2011 / Stolzenberg / Singular Joter I / E: Weischedel,Ralf / F: Krause,Peter
4.00 52.28
24
Mona Bucher 
GER / RFV Berwangen
119
Caramilla 2  
S / OS / R / 2009 / Coupe de Coeur / Fernando / E: Bucher,Mona / F: Bucher,Rainer
4.00 52.98
25
Julia Strohhäcker 
GER / Pforzheimer Reiterverein e.V.
383
First Choice 34  
S / KWPN / B / 2010 / Vigaro / Lancelot / E: Strohhäcker,Julia
4.00 53.13
26
Thomas Wirth 
GER / RC Heiligenbronn
481
Lagros 3  
H / Württ / R / 2005 / Lintasboy R / Rico / E: Rudolph,Elisabeth / F: Riedinger,Anton
4.00 53.93
27
Sabrina Wagner 
GER / Pforzheimer Reiterverein e.V.
564
Nikido du Chateau  
W / DSP / B / 2009 / Nikidam du Chateau / Drosselklang II / 105XE31 / E: Wagner,Sabrina / F: Litz,Ralf
4.00 54.70
28
Jana Häußermann 
GER / RV Winnenden u.U.e.V.
273
Cynara 2  
S / DSP / B / 2007 / Cartani / Silentio / E: Häußermann,Annerose / F: Heckel,Henry
4.00 54.95
29
Melanie Brahner 
GER / RA SV Leingarten e.V.
173
Chacco B  
W / Württ / B / 2008 / Chacco-Blue / Lavall II / 104YD47 / E: Brahner,Walter / F: Brahner,Walter
4.00 56.37
30
Cedric Jetter 
GER / PSZ Benzenbühl e.V.
561
Nandor 30  
W / ZW / Schi / 2009 / Newton / Colman / E: Jetter,Cedric / F: Schalter,Mareike
4.00 56.68
31
Philipp Hartmeyer 
GER / Pferdesportteam Talhof Korntal e.V.
093
Calibro 13  
W / DSP / Schi / 2009 / Clinton I / For Pleasure / E: Ott,Michael / F: Jung,Karl-Ernst
4.00 57.86
32
Celine Haag 
GER / RV Bietigheim-Bissingen
094
Calimero 582  
W / OS / B / 2008 / Charming Boy / Zeus (Nurzeus) / E: Haag,Celine / F: Kreinest,Heinrich
4.00 60.86
33
Anna-Lena Kölz 
GER / PSV Burkhardshof
058
Ballinteskin Take Over  
W / ISH / B / 2001 / Fortunus / 103CE37 / E: Ziehl-Sorensen,Helga / F: O'Toole,Daniela
4.00 62.36
34
Svenja Heilmann 
GER / RFV Graben e.V.
490
Lassiter 24  
W / ZW / Db / 2011 / Last Man's Hope / Libero / E: Heilmann,Svenja / F: Heilmann,Karl-Albert
4.00 62.41
35
Lisa Lacher 
GER / RFV Dagersheim e.V.
646
Samira 297  
S / Westf / B / 2005 / Sibirian Express / Chromatic xx / E: Finke,Henrik / F: Heming,Bernhard
8.00 54.75
36
Melanie Brahner 
GER / RA SV Leingarten e.V.
324
Domspatz B  
W / Württ / Schwb / 2011 / Diarado / Polany / E: Brahner,Walter / F: Brahner,Walter
8.00 57.61
37
Levent Ali Güngör 
GER / RFV Dagersheim e.V.
137
Casaretto 6  
W / Holst / B / 2004 / Casall / Lenz / 103IJ56 / E: E.M.T.Sportpferde GbR, / F: Unkelbach,Josef
8.00 58.73
38
Natalie Kreiner 
GER / RFV Leinfelden-Echterdingen
589
Porter 21  
W / DSP / B / 2009 / Pessoavelle / Good Line / E: Kreiner,Natalie / F: ZG Schadock, Volkmar u.Heike,
8.00 61.43
39
Jessica Sophie Lachenmaier 
GER / PSF Remshalden-Buoch
389
Flipper Boy  
W / Bay / B / 2008 / Flipper D'Elle / Kolibri / 104PY00 / E: Reitanlage Brünz GbR, / F: Keitel,Dr. Hartmut
8.00 62.14
40
Nicole Strobel 
GER / RSZ Hohenzollern
617
Quito E  
W / Old / B / 2007 / Quidamo / Acorado I / E: Strobel,Nicole / F: von Estorff,Ina
12.00 53.58
41
Marvin Frey 
GER / PSV Gäufelden e.V
798
Londoner  
W / OS / Df / 2011 / Lord Z / Landor S / 106HT45 / E: Schlüsselburg,Sven / F: Schierak,Bernd
12.00 57.40
42
Cedric Jetter 
GER / PSZ Benzenbühl e.V.
486
Landlady 64  
S / OS / B / 2011 / Levisonn / Catoki / E: Jetter,Cedric / F: Oncken,Harm
12.00 59.43
43
Jeremie Delorme 
SUI / RV Jettingen
713
Uranos W  
H / OS / 2012 / Uriko (Clooney NLD) / Zapateado / E: Wurm,Kurt / F: Wurm,Kurt
12.00 93.17
44
Lisa Bucher 
GER / RFV Berwangen
178
Championesse des Cadeaux  
S / OS / Df / 2009 / Coupe de Coeur / Le Champion / E: Bucher,Lisa / F: Bucher,Rainer
16.00 53.36
45
Melanie Hoffmann 
GER / RFV Ehningen
372
Felini 20  
S / DSP / Db / 2009 / For Germany RD / Cosinus B / E: Hoffmann,Melanie / F: Denker,Dietrich
16.00 59.48
46
Karl-Albert Heilmann 
GER / RFV Graben e.V.
518
Literatur  
S / ZW / B / 2011 / Last Man's Hope / Clinton II / E: Heilmann,Karl-Albert / F: Heilmann,Karl-Albert
18.00 72.71
47
Thomas Wirth 
GER / RC Heiligenbronn
108
Candilla 19  
S / Württ / Db / 2004 / Candillo / Landadel / E: Wirth,Thomas / F: Stahl,Jochen
25.00 98.75
48
Manuela Riel 
GER / LRZFV Göbrichen
711
Unschuldsengel  
S / Bay / B / 2010 / Acordelli / Asti Spumante / E: Riel,Manuela / F: Dorer,Fritz
26.00 85.57
Max Sutz 
GER / RFV Rheinstetten
611
Quintessa 53  
S / Old / Df / 2009 / Chin Quin / C-Indoctro / E: Artmann,Christina / F: Seger,Martin
Opgegeven
Friederike Keppler 
GER / PSZ Benzenbühl e.V.
015
Alumba  
S / Württ / BSchi / 2012 / Araconit / Lancer II / E: Keppler,Friederike / F: Karcher,Horst
Uitgesloten
Tamara Schwenk 
GER / PSZ Benzenbühl e.V.
091
Caletta's Girl  
S / Holst / Schi / 2009 / Cancara / Alexis Z / E: Schwenk,Tamara / F: Mohr,Carl-Martin
Uitgesloten
Philipp Hartmeyer 
GER / Pferdesportteam Talhof Korntal e.V.
148
Cassito 7  
H / Holst / B / 2008 / Cassini II / Caretino / 106FF08 / E: Bracken,Jilly / F: Block,Klaus
Opgegeven