EP: Sparkasse Pforzheim-Calw Filiale Königsbach

26 Dressur-WB (E 5/1 od. 5/2)

Startlijst: 22 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 12:17 Uur (18.08.2019)
Juryleden:  Bärbel Lüdecke
Dagmar Scholl
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
Mia Stella Krais 
LRZFV Göbrichen
462
Joly's Godiva  
S / NF / B / 2009 / Priory Prickle / Kantje's Norman / E: Ziegler,Ulrike / F: Joly de Brabander,Patrick
............
2
Sara Vejsada 
GER / LRFV Weil der Stadt
443
Hofstee's Fresco  
W / Wel.B / Df / 1999 / Casperhof's Freddy / Cottrell Pendragon / GER44392 / E: Kohlweiß,Birgit / F: Hof,K.
............
3
Mira Breining 
GER / LRFV Renningen-Malmsheim
469
Kelly's Dream S  
S / DR / B / 2009 / Kantje's Ronaldo / E: Breining,Gabi / F: Seidel,Dirk
............
4
Jane Schneider 
GER / TRG Berghausen
470
Khoal Black GF  
W / APb / R / 2002 / Khalvin Klein / Valencianer / E: Schneider,Jörg / F: Gregorio-Arnold,Gwendolyn
............
5
Leni Fandrey 
GER / PF Wilferdingen
488
Landor's Little Manni  
W / Old / B / 2000 / Landor S / Coriander / E: Fandrey,Ansgar / F: ZG Glindemann, Hans u.Elsbet,
............
6
Lucia Wankmüller 
GER / TRG Berghausen
778
Mahrdorf Dornenprinz  
W / DR / B / 2006 / Dino B / Saphir / E: Wankmüller,Nanette / F: Schumacher,Hans
............
7
Lea Klinder 
GER / PF Straubenhardt
587
Piquet 37  
W / Hann / F / 2008 / Perigueux / Dinard L / E: Bachteler,Anna / F: Czylwick,Martina
............
8
Hannah Lutz 
LRZFV Göbrichen
783
Ramon  
W / 2007
............
9
Katrin Kruschandl 
GER / RSV Hubertushof-Linkenheim
626
Ricarda 249  
S / Württ / B / 1999 / Ricardo / Akzent II / E: Kruschandl,Katrin / F: Erkmann,Klaus
............
10
Shanice-Leonie Halboth 
GER / RV Rotensol
785
Valderano  
W / DR / F / 2003 / Voltaire / Lucky Strike / E: Halboth,Shanice-Leonie / F: Ottenlips,Rüdiger
............
11
Laura Rauschenberg 
RFV Berwangen
779
Valentino  
W / 2002
............
12
Kim-Luan Wilhelm 
GER / RFV Bottwartal
748
Yardena's So fine be mine  
S / Pony o.R / Db / 2012 / E: Wilhelm,Kim-Luan
............
13
Michelle Werner 
GER / RFV Königsbach
113
Capitano Mio  
H / Dt.Pf / B / 2013 / Century / Lavall II / E: Bach,Silke / F: Mayer,Stefanie
............
14
Sina Hartmann 
GER / RFV Maulbronn
301
Destino 87  
W / Württ / F / 2008 / Dacaprio / Gardez / E: Hartmann,Maike / F: Grimm-Sachs,Dr. Vera
............
15
Lucca Pfeil 
GER / TV Mühlacker e.V.-Reitabt.
310
Diamond Lady P  
S / Württ / Db / 2008 / Don Diamond / Denaro / E: Pfeil,Alexandra / F: Casper,Thomas
............
16
Emilia Bünner 
GER / RFV Filderstadt
319
Dinette 12  
S / Württ / Schwb / 2001 / Donnerprinz / Piaster / E: Hees,Verena / F: Kammergruber,Hermann
............
17
Lena Lorenz 
GER / RRV St.Georg Iffezheim e.V.
758
Don't call me Kuh  
S / Pony o.R / BSche / 2009 / E: Braun,Lina
............
18
Lucy Kim Streb 
LRZFV Göbrichen
782
Elisenhof´s Glory  
S / 2013
............
19
Katharina Gohla 
VPF Karlsbad
385
First Moment 3  
W / Württ / B / 2013 / Fahrenheit / Samba Hit I / E: Gohla,Jacqueline / F: Gohla,Jacqueline
............
20
Michelle Gloser 
GER / VPF Karlsbad
415
Gem 9  
W / Grpf.o.R / F / 2003 / E: Gloser,Nicole
............
21
Hanna Münzinger 
GER / RFV Kämpfelbachtal
807
Greenhal Frankie  
S / 2013
............
22
Liv Odenheimer 
GER / RV 1908 Durlach e.V.
685
Spix  
S / Hafl. / F / 2005 / Alpenstein / Winterstein / E: Matarrese,Sarah / F: Trenkwalder,Paul
............