NEDERLANDS
ENGLISH
DEUTSCH
 
Geld- u. Ehrenspreis gegeben von der HASPA
Stallplaketten gegeben von Hüttig und Rompf
Tijdschema
Ruiter
Paard

05 Dressurprüfung Kl.M*

Resultaten lijst: &1 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 15:08 Uur (02.09.2019)

Juryleden:  Britta Thormählen
Cornelia Becker
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Wertnote
1
Stine Weiß 
GER / Reitgemeinschaft Reitstall Weiß
563
Harybo  
W / Trak. / B / 2005 / Solero / Buddenbrock / E: Weiß,Stine / F: Schuster,Hildegard
8.50
2
Sarah Howest 
GER / Nordd.u.Flottbeker RV
017
AMD Superb  
H / DR / Schwb / 2008 / Top Balino / Notre Plaisir / E: Deparade-Stargardt,Anna Maria / F: Deparade-Stargardt,Anna Maria
8.00
3
Antonia Heidorn 
GER / RFV Lutzhorn e.V.
489
Flintstone 51  
W / Hann / B / 2010 / Fidertanz / Don Gregory / E: Dethlefsen,Svenja / F: Fisk,Gina
7.80
4
Luisa Philline Weber 
GER / Nordd.u.Flottbeker RV
105
Calandro 17  
W / Hann / R / 2011 / Contendros Bube / Stedinger / E: Weber,Eva-Maria / F: Bohlmann-Buldtmann,Annegret
7.30
5
Helen Dierk 
GER / RV Ahrensburg-Ahrensfelde
260
Crescendo C  
W / Hann / B / 2003 / Contendro I / Espri / 103OG70 / F: Cappelmann,Johann Eimer
7.20
5
Isabell Behrens 
GER / RuFV Neuengörs u. Umg. e.V.
744
Pantau 15  
H / OS / R / 2008 / Paramount / Machandel / E: Behrens,Mars / F: Michalski,Sybille
7.20
7
Selina Bolt 
GER / RFV Rausdorf e.V.
378
Donna Jezabel  
S / Old / B / 2008 / Just Perfect / Don Primero / E: Bolt,Dagmar / F: Jacobsen,H.
7.10
7
Janne Charlotte Clausen 
GER / RV Ahrensburg-Ahrensfelde
792
Rainman WE  
W / DR / F / 2004 / Ruby Gold / Dressman I / E: Poßke,Ann-Katrin / F: Kramer,Reinhard
7.10
Andere, niet geklasseerde deelnemers
9
Johanna Marie Arndt 
GER / RFV Bad Segeberg u.U.e.V.
247
Cooper 195  
W / Hann / R / 2012 / Contendros Bube / Stedinger / E: Arndt,Johanna Marie / F: Bohlmann-Buldtmann,Annegret
7.00
9
Liz Emma Peschel 
GER / HH-Wentorfer RV e.V.
927
Street Dancer  
W / Hann / B / 2011 / Stedinger / Sherlock Holmes / E: Peschel,Svenja / F: van Delden,Anne
7.00
11
Cara Nicolaysen 
GER / RC Hamburg-West e.V.
784
Quiness D  
S / Hann / Df / 2011 / Quaterback / Jazz Time / E: Nicolaysen,Cara / F: Doerries,Manfred
6.90
12
Greta Charlotte Reyer 
GER / RV An der Lühe
488
Flin Flon L  
W / Hann / Db / 2012 / Fürstenball / Stedinger / E: Reyer,Dr. Klaus / F: Lahmeyer,Andrea
6.80
13
Anna Schröder 
GER / RV Ahrensburg-Ahrensfelde
009
Al Pacino 57  
W / Holst / B / 2006 / Aljano / Florestan I / 104PV09 / E: Hirrle,Heinz-Ingo / F: Thomsen,Johann G.
6.50
13
Frieda Maria Schierloh 
GER / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
290
Dancing Queen 137  
S / Hann / Db / 2006 / Domani Vengo / Weltmeister / E: Wehle,Peter / F: Gedenk,Cornelia
6.50
13
Melanie Hornung 
GER / Nordd.u.Flottbeker RV
547
Graziana 31  
S / Hann / Db / 2011 / Gribaldi / Wolkentanz I / 105WH74 / E: Hornung,Simone / F: Thies,Heiko
6.50
16
Carlotta Maria Ritscher 
GER / RG Gestüt Grüner Damm e.V
717
Mon Cheri G  
S / DR / R / 2003 / Donauwind / Vorsum Levin / 104EX42 / E: Ritscher,Jana / F: ZG Göttsche,Egon u.Margret
6.40
17
Selina Aylin Penski 
GER / RFV Börnsen e.V
485
Flaminio F  
W / Hann / F / 2010 / First Dance / Dacaprio / E: Penski,Gundi / F: Finck,Tanja
6.30
18
Beatrice Holst 
GER / RFG Heikendorf
791
Rainbowdancer  
W / Hann / B / 2003 / Rubin-Royal / Weltmeyer / E: Holst,Beatrice / F: Ehlers,Heinrich
6.20
19
Anne Bohl 
GER / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
407
Duino 2  
W / Old / R / 2002 / Donnerschwee / Sion / 102WF88 / E: Welding,Barbara / F: Martens,Werner
5.90