NEDERLANDS
ENGLISH
DEUTSCH
 
Geld- u. Ehrenpreis gegeben von der
Walddörfer Wohnungsbaugenossenschaft eG
Stallplaketten gegeben von Hüttig und Rompf
Tijdschema
Ruiter
Paard

28 Punktespringprüfung Kl.M**

Resultaten lijst: &1 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 15:09 Uur (02.09.2019)

Juryleden:  Christian Schlicht
Klaus Hupfeld
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Punkte Zeit
1
Ricardo Alexandre Valadas Coelho 
POR / RFV Marienhof-Schulendorf e.V
1056
Cerestina Classica  
S / Holst / FkaSc / 2011 / Cancara / Alexis Z / E: Kortsch,Christine / F: Anders,Stefan
65.00 55.67
2
Rainer Schulz 
GER / Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
153
Casaltino II VA  
W / Holst / B / 2012 / Casall / Carthago / 105KP42 / E: Rave,Laura / F: von Allwörden,Manfred
65.00 61.40
3
Gabi Bauerfeld 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
036
Austria BF  
S / Holst / Schi / 2008 / Cayado / Contender / E: Bauerfeld,Reinhold / F: Bauerfeld,Reinhold
65.00 62.60
4
Constantin Meinert 
GER / RFV Schwarzenbek u.U.e.V.
214
Cinderella M 3  
S / Holst / Schi / 2010 / Cassini I / Clinton I / E: Meinert,Dr. Carsten / F: Meinert,Ernst
65.00 65.31
5
Antonia Kölln 
GER / Nordd.u.Flottbeker RV
239
Con Care  
W / Meckl. / Schi / 2005 / Contact Me / Chambertin / 102VV72 / E: Schlegeit,Detlef / F: Köpp,Karl-Heinz
65.00 67.21
6
Jan-Luca Schmidt 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
980
Wien I  
S / Holst / B / 2006 / Landos / Ahorn Z / 105UK35 / E: Schmidt,Jan-Luca / F: Carstensen-Möller,Bernd
62.00 61.46
7
Henrik Hümpel 
GER / Borstorfer RFV Am Brink
983
Willem 52  
W / Dt.Pf / B / 2006 / Werdicco / Benedetto / E: Orth,Hans-Josef / F: Orth,Hans-Josef
61.00 58.09
Andere, niet geklasseerde deelnemers
8
Andrea Hartlef 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
897
Sir Salito  
W / Hann / B / 2006 / Salito / Athletico / E: Hartlef,Andrea / F: ZG Zwingmann u.Richwien GbR,
61.00 58.77
9
Ricardo Alexandre Valadas Coelho 
POR / RFV Marienhof-Schulendorf e.V
1022
GK Claude  
H / Holst / B / 2012 / Clarimo / Lerano / E: Manfred Kummetz/Gestüt Kriseby, / F: Manfred Kummetz/Gestüt Kriseby,
61.00 66.49
10
Kim-Sarah Böttger 
GER / RFV Kirchwärder v.1926 e.V.
806
Rexzett  
W / Z.Rpf / BkaSc / 2011 / Rex Z / Chellano Z / E: Zuchthof Makowei, / F: Pawlowski,Hans-Joachim
61.00 69.52
11
Lea Löwe 
GER / PS Granderheide e.V.
743
Paladin 108  
W / DSP / BSchi / 2005 / Point / Corea / E: Löwe,Lea / F: Unger,Jens
54.00 84.92
12
Jennifer Crone 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
780
Quest for Happiness  
S / Holst / Schi / 2011 / Quadros / Come On / E: Crone,Jennifer / F: Thormählen,Harm
51.00 83.14
13
Andrea Hartlef 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
654
Let's go Ritchy  
H / Hann / B / 2005 / Laptop / Drosselklang I / E: Hartlef,Andrea / F: Brümmer,Richard
46.00 58.21
14
Line Denker 
GER / RFV Zarpen u.U.e.V.
066
Berta D.  
S / Holst / B / 2009 / Clarimo / Carvallo BB / 105II80 / E: Denker,Christian / F: Denker,Christian
41.00 66.97
15
Arno Heitmann 
GER / RFV Vierlanden e.V.
215
Cingscross  
W / Holst / F / 2011 / Crawford / Silvester / E: Heitmann,Herbert / F: Kruse,Horst Günter
37.00 66.43
Lea Löwe 
GER / PS Granderheide e.V.
208
Chococrossie  
W / Holst / B / 2009 / Clinsmann / Cesano II / E: Löwe,Jutta / F: Ahlers,Willi
Opgegeven
Astrid Ehler 
GER / Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
038
B-Caethe  
S / Holst / Schi / 2009 / Calido I / Silbersee / E: Ehler,Christa / F: Marquardt,Margot
Opgegeven
Svenja Rook 
GER / RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
101
Cadora Mad Jo  
S / Hann / B / 2011 / Cador / Stakkato / 106FF61 / E: Rook,Svenja / F: Meyer,Jochen
Opgegeven
Lisa Marie Nagler 
GER / Garstedt-Ochsenzoller RuFV e.V.
193
Charming Willi  
W / Holst / Db / 2009 / Calido I / Contendro I / 106FN00 / E: Nagler,Lisa Marie / F: Johannsen,Wilfried
Opgegeven
Sarah Tödt 
GER / RV Ahrensburg-Ahrensfelde
635
Landrino 6  
W / Holst / B / 2006 / Landos / Exorbitant xx / 105vf12 / E: Tödt,Sarah / F: Schröder,Christian
Opgegeven