Ehrenpreis gegeben von Frau Roswitha Idler
Stallplaketten gegeben von Hüttig und Rompf

34 Dressurwettbewerb in Anlehnung an Kl. E *Ausbindezügel erlaubt*

Resultaten lijst: 40 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 15:09 Uur (02.09.2019)

Juryleden:  Constanze Neumann
Sylvia Franco Schröder
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Wertnote
Groep 1
1
Tessa Franke 
GER / RGS Ahrensfelde e.V
530
Gialotta 3  
S / DR / F / 2011 / Acado / Heidbergs Nancho Nova / E: Kuraskiewicz,Juliane / F: Andreas,Joachim
8.80
2
Johanna Leuchtenberger 
GER / RGS am Hainesch e.V.
318
Debbie Lu  
S / DR / Db / 2008 / Nogger Lu / Nordstrom / E: Leuchtenberger,Jan M. / F: Lüth,Andrea
8.30
3
Leni Sewelies 
GER / RuFV Stormarnsche Schweiz v.1988 e
073
Bluebell 6  
S / DR / F / 2008 / Blue Stone Swing Boy / Narwal III / E: Sewelies,Eveline / F: Fehring-Schlüter,Christa
8.10
4
Leonie Sophie Mahlitz 
GER / Hamburger Sport-Verein e.V.
040
Baghira Bo  
S / DR / F / 2009 / Cockmoor Brenin Ebrill / E: Pieper,Paula / F: Both,Heinke
7.90
5
Bendix Steindl 
GER / Reit-u.Fahrgem. Bargfeld-Stegen eV
960
Velix L  
W / DR / Db / 2006 / Visconti / Fiorello / E: Steindl,Lennart / F: ZG Lange,Helmut u. Detlef
7.80
6
Pia Kimpel 
GER / RV Ahrensburg-Ahrensfelde
366
Don Miguel 6  
W / Schi / 2000 / E: Theinert,Andrea
7.70
7
Santje Orgel 
GER / Rahlstedter RFV
721
Monte Carlo S  
W / Hann / Schwb / 2010 / Monte Bellini / Gotspe / E: Orgel,Santje / F: Spaht,Katharina
7.50
8
Janne-Sophie Borgeest 
GER / PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
468
Figo 15  
W / Westf / B / 2000 / Di Versace / Ferragamo / E: Pohlmeier,Christel / F: ZG Haschhoff-Glanemann Gebrüder,
7.30
8
Clara Charlotte Bodenstedt 
GER / RGS am Hainesch e.V.
051
Bastian 85  
W / DR / 2004 / Bismarck / Chirk Fulmar / E: Löwe,Claudia / F: Thomas,Fritz
7.30
Groep 2
1
Jula Pohlmann 
GER / RFV Hoisdorf u.U.e.V.
477
Fio Fellini  
W / Trak. / 2005 / Carel Deak / Perserfuerst II / E: Pohlmann,Pia-Lotta / F: Klappauf,Christine
8.40
2
Anna Hansmann 
GER / PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
236
Comedy 6  
W / Holst / Db / 2005 / Contender / Calvados II / E: Herrmann,Nicole,Ralph u.Celine / F: Westphalen-Fehrs,Wencke
8.20
3
Fiona Theresa Meissner 
GER / RGS am Hainesch e.V.
538
Gloria FS  
S / DSP / Db / 2009 / Sadenio / Lesotho / E: Meissner,Johanna / F: Schulze,Matthias
8.00
4
Onno Zimdars 
GER / RFV Kisdorf Henstedt-Ulzburg u.U.
199
Cheyen HA  
S / DR / F / 2011 / Orlando / Chamberlain / E: Zimdars,Claudia / F: Hansen,Peter
7.90
5
Liah Hickorkmaz 
GER
1028
Captain Future  
W / BRAUN / 2012 / E: Hickorkmaz, Nadine
7.80
6
Hannah Charlotte Paul 
GER / RFV Kirchwärder v.1926 e.V.
294
Danka P  
S / Hann / Db / 2009 / Damsey / Garibaldi II / E: Putfarcken,Ellen / F: Putfarcken,Ellen
7.60
7
Nelia Droste 
GER / PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
022
Amy Bo  
S / Hann / Schi / 2009 / Avagon / Falkenstern I / E: Droste,Sandra / F: Borstelmann,Heike
7.40
Andere, niet geklasseerde deelnemers
17
Kiara-Milena Mroß 
GER / RGS am Hainesch e.V.
1064
Clouny  
W / Westf / 2003
7.20
18
Pia Beyer 
GER / RV Am Bredenbeker Teich e.V.
1003
Don Lisco  
W / Hann / B / 2007 / Don Frederico / Lemon Park / E: Hoppe,Pia / F: ZG Redderberg, Susanne u.Volker,
7.10
19
Feline Peter 
GER / PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
278
Dahlia U.W.  
S / Holst / Schi / 2011 / Clarimo / Carolus I / E: Peter,Brigitte / F: Wiesner,Udo
7.00
19
Marleen Ellerbrock 
GER / RGS am Hainesch e.V.
282
Damiano 14  
W / AHblt / B / 2007 / Decoration AA / Ahorn Z / E: Ellerbrock,Peter / F: ZG Gantzckow, Armin u.Katrin,
7.00
19
Alina Kramer 
GER / RGS am Hainesch e.V.
1008
St. Annens Mr. Ed  
W / 2001 / E: Ganders, Henriette
7.00
22
Alexandra Ehnes 
GER / RV Ahrensburg-Ahrensfelde
551
Gropius 6  
W / DSP / F / 2003 / Graf Anhalt E / Jupiter II / E: Hinrichs,Mareike / F: Freistedt,Elke
6.90
23
Mira Kuhlwein v. Rathenow 
GER / RFV Rausdorf e.V.
229
Colada 14  
S / Holst / Db / 2014 / Centurion / Lavall I / E: Kuhlwein v.Rathenow,Esther / F: ZG Puls, Maren u.Reinhard,
6.80
24
Marie-Luise Stahl 
GER / RGS am Hainesch e.V.
1065
Santo  
W / 2001 / E: Stahl,Marie-Luise
6.70
25
Naomi Josephine Völker 
GER / RFV Vierlanden e.V.
670
Little Hill  
W / Westf / Df / 2011 / L'Espoir / Damon Hill / E: Völker,Larissa / F: Schulte-Varendorff,Karl-August
6.60
26
Clara Meissner 
GER / RGS am Hainesch e.V.
720
Monte Camilo  
W / DR / BkaSc / 2010 / Steendieks Monte Cassini / Mac Geyver / E: Meissner,Clara / F: Böge,Peter
6.50
27
Jannika Frederike Mörig 
GER / Garstedt-Ochsenzoller RuFV e.V.
909
Solar 24  
W / Hann / Db / 2007 / Showdown / Lancier / E: Mörig,Jannika Frederike / F: Overbeck,Karl
6.40
28
Lotta Sassermann 
GER / RV Tangstedt e.V.
704
Majans Keano  
W / WPBR / B / 2008 / Heitrak's Marvin / Bokkesprong Casjmier / E: Sassermann,Andrea / F: Janssen,J.G
6.30 (6.5)
29
Jil Krüppel 
GER / RGS am Hainesch e.V.
159
Cassandro 70  
W / Hann / B / 2010 / Canstakko / Sandro / E: Krüppel,Caroline / F: Reitsportanlage Volquardsen,
6.20
30
Annina Brysch 
GER / RV Tangstedt e.V.
1012
Maxima102  
S / Brandenbur / Rapps / 2010 / E: Juliane Pinckert
6.10
31
Amelie Heimann 
GER / RV Am Klövensteen e.V
019
Amicelli 96  
W / DSP / B / 2005 / Amicello / Glenn Alme / E: Bergmann,Claudia / F: ZG Schadock, Volkmar u.Heike,
6.00
31
Paula Filtgen 
GER / PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
1002
Cinderella 414  
S / 1998 / E: Riebesehl, Bettina
6.00
33
Henry Teuteberg 
GER / RC Hamburg-West e.V.
344
Die Perle  
S / DR / B / 2013 / Nemax / FS Don't Worry / E: Kruse,Michaela / F: Heemsoth,Gabriele
5.90
33
Lina Tany Amiruddin 
GER / RGS am Raakmoor e.V.
1000
B-Herzchen  
S / 2005
5.90
35
Marni Fürst 
GER / RGS am Hainesch e.V.
1025
Dexter  
W / A.A. / 1993
5.80
35
Saphira-Draginja Kohlhoff 
GER / Garstedt-Ochsenzoller RuFV e.V.
180
Cerima  
S / DR / R / 2012 / Nemax / Folklore / E: Kohlhoff,Saphira-Draginja / F: Runge,Sandia
5.80
35
Lilly-Marie Radzanowski 
GER / RFV Bad Segeberg u.U.e.V.
1005
Kleine Prinzessin  
S / 2011
5.80
38
Sharlin-Nica Weber 
GER / Reitgemeinschaft Hof Barkholz eV
938
Timms Diego  
W / DR / F / 2009 / Donnerhall / Irish Dancer xx / E: Weber,Sharlin-Nica / F: Timm,Jens-Peter
4.90
Celina Stern 
GER / RFV Kisdorf Henstedt-Ulzburg u.U.
176
Celine la Belle  
S / Holst / Schwb / 2013 / Catoo / Esteban xx / E: Stern,Stefani / F: Dandanelle,Andrea
Opgegeven
Henriette Ganders 
GER / RGS am Hainesch e.V.
1008
St. Annens Mr. Ed  
W / 2001 / E: Ganders, Henriette
Opgegeven