Geld- u. Ehrenpreis gegeben von der Peer-Span GmbH
Stallplaketten gegeben von Hüttig und Rompf

19/1 Dressurprfg. Kl.L* - Tr. RLP bis 50

Startlijst: 15 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 15:08 Uur (02.09.2019)
Juryleden:  Cornelia Becker
Sylvia Franco Schröder
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
Marie-Theres Schleiss 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
1038
Zandberg's Felix  
H / Welsh / R / 2005 / Coelenhage's Promise / Bokkesprong Casjmier / E: Schleiss,Marie-Theres / F: Zandberg,G.
............
2
Aenny Lütjens 
GER / RV Floggensee
102
Caijun  
W / DSP / F / 2008 / Cajoleur (Vulkaan G) / Domenico xx / 104WY33 / E: Gunzenhäuser,Kari Ingrid / F: Heuchert,Monica
............
3
Annika Eickeler 
GER / RFV Bargteheide e.V.
275
Da Vinci 217  
W / Hann / Db / 2007 / D-Online / Tremezzo xx / E: Eickeler,Annika / F: ZG Rene Weigand u.Julia Adelmann,
............
4
Kim Gacon 
GER / Reitclub Alsterquelle (RCA) e.V.
304
Dark Romance  
S / Westf / Db / 2005 / Dr.Doolittle / Rapallo / E: Peiffer,Walter / F: Ramsbrock,Heinrich
............
5
Ines Kluge 
GER / RV Am Rantzauer Forst & Schimmelrei
364
Don Forever  
W / Westf / Db / 2013 / Don Frederic / Florestan I / E: Kluge,Ines / F: Hartmann,Antonius
............
6
Annette Lorch 
GER / PS Granderheide e.V.
1045
Fabiano B  
W / Hann / R / 2013 / Florestan I / Donnerhall / E: Wydra,Axel / F: Boettcher,Gerhard
............
7
Katrin Gertig 
GER / Hamburger Sport-Verein e.V.
486
Fleur de la Cour B  
S / Hann / R / 2011 / Fiorano / Davignon I / E: Gertig,Katrin / F: Bulle,Christoph
............
8
Svenja Frings 
GER / RSG Am Nord-Ostsee-Kanal Hochdonn e
559
Happy Morning 2  
W / Wel.B / F / 1995 / Heros / Waldemar / E: Suchalla-Hennig,Nicol / F: Pusch,Antoinette
............
ca. 15 Minuten Pause
9
Emma Luise Näke 
GER / Reit-u.Fahrgem. Bargfeld-Stegen eV
300
Darius 550  
W / DSP / B / 2007 / Daventry / Weltstern / E: Näke,Emma Luise / F: Junghanns,Guenther
............
10
Jennifer Graeser 
GER / Rahlstedter RFV
565
Heidekönigin 2  
S / Hann / R / 2005 / Hochadel / Davignon I / E: Mayer,Regina / F: Jansen,Heinz
............
11
Johanna Telthörster 
GER / TG Hamburg-Timmerhorn
580
Hillary 83  
S / Old / Db / 2007 / Hotline / Landjonker (Fruhling) / E: Föcker,Berthold / F: Föcker,Berthold
............
12
Celine Göttsche 
GER / RFV Hoisdorf u.U.e.V.
718
Mon Cheval 2  
W / Hann / Db / 2003 / Camillo Star / Derwisch / E: Göttsche,Doris / F: Börnecke,Jürgen
............
13
Isabelle Heller 
GER / Hamburger Sport-Verein e.V.
974
Westwind 191  
W / Hann / B / 2005 / Westernhagen / Davignon I / E: Heller,Daniela / F: Bamler-Kook,Helga
............
14
Kristine Quast 
GER / Hamburger Reiterverein e. V.
325
Denver 252  
W / KWPN / Schwb / 2008 / Wynton / Ferro / E: Windler,Eberhard / F: Verhoeven,H.
............
15
Marie-Theres Schleiss 
GER / RV Rehagen-Hamburg e.V.
1036
CTS Highlight  
H / DR / F / 2007 / Hattrick / Leicester / E: Schleiss,Marie-Theres / F: Stahlbuhk,Melanie
............