Preis der Hubert Flachskampf GmbH Sanitär und Heizung
2. WP Hallenchampionat der CHILDREN

16 Springprüfung Kl.M*

Startlijst: 31 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 12:15 Uur (07.12.2019)
Juryleden:  Patrick Quaden
Stephan Ellenbruch
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
Milena Petersen De Cima 
BAY / PSG Schweizer Hof e.V.
440
Walton's Top Flight  
W / KWPN / B / 2003 / Oklund / Omnistar / 103FE59 / E: Smee,Leonora / F: Timmers,C.J.
............
2
Elena Eppler 
HES / Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
344
Lohengrin 92  
W / OS / B / 2011 / Lord Pezi / Zeus (Nurzeus) / 105JD87 / E: Eppler,Elena / F: Hollenbeck,Rolf
............
3
Emilia Gushurst 
BAY / RFV Weilheimer Pffrd. e.V.
460
Celestiano TL  
W / Z.Rpf / Schi / 2010 / Chippendale Z / Corland (DK: Corlando) / 104WF53 / E: Lautner,Tanja / F: Lautner,Tanja
............
4
Paula Fischer 
BBG / RFV Ravensberge e.V.
461
Callia S  
S / Meckl. / Schi / 2008 / Cheval de blanc / Capriol / 106PH01 / E: Thonack,Dirke / F: Schröder,Monique
............
5
Mika Matthias Sternberg 
SHO / Allg.RFV Ahrenlohe e.V
464
Zora 135  
S / Holst / B / 2007 / Contendro II / Coriander / 106QN81 / E: Thomas,Jana-Luisa / F: Groth,Dierk
............
6
Joline Reyer 
WES / RV Klein Drehle e.V.
148
Check Point One  
W / Hann / Db / 2009 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Chasseur I / E: ZG Budde,Henry u.Petra / F: ZG Budde,Henry u.Petra
............
7
Tiara Bleicher 
BAY / RFV Markt Schwaben e.V.
188
Comando  
H / Holst / B / 2010 / Canto / Locato / 104RA44 / E: Bleicher,Tiara / F: Witt Pferdezucht GbR,
............
8
Florian Nissen 
WES / Reit- u. Fahrv. Hagen St. Martinus
336
Levista 6  
S / Old / Schi / 2012 / Levisonn / Argentinus / 105YP70 / E: Behnen,Ursula / F: Rump,Markus
............
9
Naomi Himmelreich 
RHP / PSV Kördorf e.V.
214
Cornet's Adel 2  
W / Hann / Db / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Sao Paulo / 104CC16 / E: Himmelreich,Naomi / F: Kampherbeek,Egbert
............
10
Max Paschertz 
WES / RUFV Cappeln
178
Clip P  
W / Holst / Schi / 2009 / Clarimo / Carano / 105YS77 / E: Paschertz,Max / F: Petersen,Claus-Heinrich
............
11
Fabio Thielen 
SAR / RFV Losheim e.V.
413
Showbizz  
S / Hann / Db / 2004 / Stakkato / Contender / 103PZ19 / E: Thielen,Kurt-Werner / F: ZG Meyer-Nordhorn,Carsten u.Sven
............
12
Joleen Müller 
WES / RUFV Hooksiel
469
Balou's Grandessa  
S / Hann / B / 2009 / Balou du Rouet / Grandeur / 105SB27 / E: ZG Engelbrecht u.Kannegießer, / F: ZG Engelbrecht u.Kannegießer,
............
13
Kiara-Malin Herold 
HAN / RFV Harsum u. Umg. e.V.
088
Carey 3  
S / Hann / B / 2008 / Catoki / Waldstar xx / E: Haack,Dr. Carsten / F: Haack,Dr. Carsten
............
14
Jouline Jackels 
RHL / RFV Ratheim 1951
265
Espatako's Pocco R  
W / Westf / Db / 2009 / Espatako / Co-Pilot / E: Fleßer,Franz / F: Robe,Uschy
............
15
Zoe Kappelhoff 
WEF / RV Osterwick e.V.
276
Flick Flack 40  
W / Westf / B / 2010 / Flanagan / Donnerruf / 105ZB68 / E: Kappelhoff,Zoe / F: Endrullis,Anja
............
16
Martinique Gemballa 
HAN / Reitclub St. Georg Hondelage e. V.
466
Cochise F 3  
W / Holst / B / 2003 / Corofino II / Lavall II / 105OW99 / E: Gemballa,Martina / F: Fröchtling-Eggers,Petra
............
17
Lisa Maria Funke 
WES / RV Visbek e.V.
338
Limbarto  
H / Holst / Schwb / 2009 / Limbus / Calato / 104PN66 / E: Gestüt Sprehe GmbH, / F: Bartjen,August
............
18
Paula Pahl 
RHL / RFV Jan von Werth Jülich
257
Easy Kolibra Mo  
S / Rhld / B / 2007 / Espatako / Kolibri / 104HH90 / E: à Brassard,Dr. Lothar / F: Morschheuser,Sandra
............
19
Claire Wegener 
HAN / RV Lembruch e. V.
116
Catjall  
H / Old / B / 2011 / Castino / Gracieux / E: A.Wegener GbR, / F: Fischer,Franz-Josef
............
20
Tessa Leni Thillmann 
MVP / RFV Gadebusch e.V.
001
3Q Qadira  
S / Westf / F / 2009 / Arpeggio / Piano II / 105BQ06 / E: Thillmann,Tessa Leni / F: Krome-Flügel,Monika
............
21
Vivien Bögel 
WES / RUFV Merzen
286
G.R.O.W. Charisma  
W / KWPN / B / 2007 / Ukato / No Limit / 103WM49 / E: G.R.O.W. Luciana Diniz e.K.,, / F: Wouters van VD Oudenweijer,G.u.A.
............
22
Romy Rosalie Tietje 
SHO / RG Gestüt Heidberg e.V.
105
Cascadino  
W / Holst / B / 2011 / Cartani / Lacros / 105VI60 / E: Tietje,Timm / F: Witt,Johann Heinrich
............
23
Aaliyah Laurino 
SUI / Schweiz
449
Cairo vd Pikkerie Z  
W / Z.Rpf / B / 2010 / 105CH93 / E: Züger,Guido
............
24
Lynne Mickelun 
SAN / Wörmlitzer SV `90 e.V.
138
Chap Max  
W / DSP / B / 2012 / Chap / Goldex / 106IJ39 / E: Mickelun,Karl-Heinz / F: Mickelun,Karl-Heinz
............
25
Fenja Kühlcke 
HAN / Hadler RC Altenbruch
331
Leabell  
S / Hann / Schi / 2011 / Levisonn / Granulit / E: Kühlcke,Diana / F: Koester,Hermann
............
26
Madlen Boy 
HAN / RFV Hildesheim e.V.
143
Charlet-Blue  
S / Old / B / 2007 / Chacco-Blue / Quattro B / 104GR39 / E: Kary,Dr. Sigrid / F: Frey,Manuela
............
27
Freya Sophie Langhans 
SHO / Fehmarnscher Ringreiterverein e.V.
232
Curt 12  
W / Holst / B / 2006 / Cassiano / Cantus / 106AV98 / E: Langhans,Beeke / F: Wullweber,Jürgen
............
28
Teresa Häsler 
SAC / RFV Seifersdorf e. V.
443
Zalandra 2  
S / OS / Schi / 2008 / Zacharov (Capello's Boy) / Kolibri / 105NJ17 / E: Klaproth,Dirk / F: Klaproth,Dirk
............
29
Jacob Feyler 
BAY / RFG Mitwitz e.V.
130
Chaccorel  
W / Westf / F / 2009 / Chacco-Blue / For Pleasure / 106PJ07 / E: Feyler,Jacob / F: Brinkmann,Wolfgang
............
30
Julius Bleser 
RHL / RC Gut Neuhaus Grevenbroich
025
Arramis FAP  
W / Westf / B / 2010 / Arpeggio / Polydor / E: Ostholt,Andreas / F: Pickhinke,Friedhelm
............
31
Charlotte Stuppi 
RHP / RSV Käshofen
027
Asterix 676  
W / SBS / B / 2006 / 104PL05 / E: Stuppi,Charlotte
............