Tijdschema / Startlijsten / Resultaten
Het onderstaande tijdschema geeft alle proeven weer. Zodra Startlijsten en resultaten beschikbaar zijn, kan u deze terugvinden achter elke proef. De actuele proeven zijn weergegeven als "LIVE".

Donderdag, 09. Mei 2019

Tijd
Nr.
Proef
Resultaten

Dokumente

01:01
Ausschreibung

01:02
Ausschreibungsänderung

01:03
Sichtungswege Jugendförderung RV Oldenburg

01:04
Sichtungswege OM-Cup

01:11
Zeiteinteilung

01:12
Teilnehmerverzeichnis

01:13
Pferdeverzeichnis

01:14
Katalog

Vrijdag, 10. Mei 2019

Tijd
Nr.
Proef
Resultaten

Springplatz

09:00
13/1
wevd Weser-Ems Versicherungsdienst GmbH, Löningen
Der Grüne Sand, Peter Wernke, Holdorf
Springpferdeprüfung Kl.A** - RLP 1000 und mehr


10:15
13/2
Boerries GmbH & Co KG, Lastrup
Der Grüne Sand, Peter Wernke, Holdorf
Springpferdeprüfung Kl.A** - RLP 0 - 999


12:00
14/1
Gesundheitszentrum Vrees, Frau Dr. Petra Wewer
R+V Versicherung Apen - Generalagentur Heiko Meinen
Springpferdeprüfung Kl.L - RLP 1000 und mehr


13:00
14/2
Guido Klatte GmbH & Co KG, Lastrup
Raumgestaltung Hellmann, Lastrup
Springpferdeprüfung Kl.L - RLP 0 - 999


14:30
15
Reifen Labetzke Löningen GmbH
Böckmann Fahrzeugwerke Lastrup und Zuchthof Klatte Lastrup
Springpferdeprüfung Kl.M*


16:00
20
Autohaus Hannöver GmbH, Emstek
Der Grüne Sand, Peter Wernke, Holdorf
Springprfg.m.steigenden Anforderungen Kl.A**


16:45
21/1
LVM - Versicherungsagentur Dieter Einhaus, Werlte
Peter Föcke, Essen
Springprüfung Kl. A** - Reiter


18:00
22/1
Sieverding Heizungs -und Santärtechnik GmbH, Cappeln
Schuhhaus Wilken, Lindern
Springprüfung Kl.L - Reiter


Zaterdag, 11. Mei 2019

Tijd
Nr.
Proef
Resultaten

Dressurplatz

08:00
16
Reifen Labetzke, Löningen
Reitsport Renschen, Lastrup
Dressurprüfung Kl.A* (A6/2)


09:30
17
Zimmerei Wilken GmbH, Liener
Reitsport Schockemöhle GmbH, Mühlen und Eurohaus 2000, Lindern
Dressurprfg. Kl.L* - Tr. (L3)


14:00
18
Volksbank eG Löningen
Reitsport Schockemöhle GmbH, Mühlen und Norrenbrock Abbund Center, Vre
Dressurprfg. Kl.L** (L10)


17:15
19
Annegret Goldkamp Architektin, Lindern und ACO-Agrar-Consulting GmbH,
Fahrzeugwerke Böckmann, Lastrup und und Eurohaus 2000, Lindern
Dressurprüfung Kl.M* (M3)


Springplatz

08:00
21/2
Auto Team Korte, Lindern
Springprüfung Kl. A** - Junioren + Junge Reiter


09:15
22/2
Galabau Ludwig Schmit, Liener
Hans Gehlenborg GmbH, Sitzmöbel Manufactur - Lindern
Springprüfung Kl.L - Junioren + Junge Reiter


10:45
09
BeDogA Reitsportshop, Lindern
Allianz Lüken OHG
Stilspring-WB - ohne Erlaubte Zeit (EZ) 60cm


11:30
10
Tierärztliche Gemeinschaftspraxis Dr. Janetzko & Dr. Lange, Varrelbus
Der grüne Sand, Peter Wernke Holdorf
Stilspring-WB - mit Erlaubter Zeit (EZ)


13:15
23/1
Ingo Brunken Kälte und Klimatechnik, Wiefelstede
Apollo Optik, Werlte
Springprüfung Kl.L - RLP 0 - 511


14:30
23/2
Jacqueline Heine Krankengymnastik
Springprüfung Kl.L - RLP 512 und mehr


15:45
01
Öffentliche Versicherungen, Oldenburg
Kombinierter Reit-WB - OM-Cup - OLD Jugendchampionat


17:30
25
1.Abt.: Gemeinde Lindern
Therapiezentrum Lastrup, Sandra Ostendorf
2.Abt.: Stevens Truthandelikatessen, Molbergen
Taxi und Krankentransporte Kleine Lamping, Lindern
Zwei-Phasen-Springprfg.Kl.M**


Zondag, 12. Mei 2019

Tijd
Nr.
Proef
Resultaten

Dressurplatz

08:30
04
Öffentliche Versicherungen, Oldenburg
Dressurprüfung Kl.A* (A6/2) - OLD Jugendchampionat


11:00
12
Autoglas Middendorf, Lohne
Therapiezentrum Lastrup, Sandra Ostendorf
Dressurpferdeprfg. Kl.A (DA3/2) Viereck 20x40m


13:30
05
Öffentliche Versicherungen, Oldenburg
Dressurreiterprüfung Kl.L* (RL1) - OLD Talentförderung


Reithalle

08:30
11
Gesundheitszentrum Vress Frau Dr. Petra Wewer
Stadtbäckerei Marcus Ostendorf, Löningen
Reitpferdeprüfung (RP1)


11:00
07
Möbel Vorfeld, Liener
Tierarztpraxis Drs. Kerstin und Georg Meyer, Lindern
Dressurreiter-WB (RE 3)


12:30
06/1
Hermes Systeme GmbH, Wildeshausen
Schmidt Energiesysteme GmbH, Lindern
Reiter-WB Schritt - Trab - Galopp


12:45
06/2
Hermes Systeme GmbH, Wildeshausen
Schmidt Energiesysteme GmbH, Lindern
Reiter-WB Schritt - Trab - Galopp


13:00
06/3
Hermes Systeme GmbH, Wildeshausen
Schmidt Energiesysteme GmbH, Lindern
Reiter-WB Schritt - Trab - Galopp


13:15
06/4
Hermes Systeme GmbH, Wildeshausen
Schmidt Energiesysteme GmbH, Lindern
Reiter-WB Schritt - Trab - Galopp


13:30
06/5
Hermes Systeme GmbH, Wildeshausen
Schmidt Energiesysteme GmbH, Lindern
Reiter-WB Schritt - Trab - Galopp


14:30
08
Friedrich Diekgerdes Landhandels GmbH, Lastrup-Hemmelte
Reitsport Renschen, Lastrup
Springreiter-WB


Springplatz

08:45
02
Öffentliche Versicherungen, Oldenburg
Stilspringprüfung Kl.A* - OLD Jugendchampionat


10:30
24/1
HL Metallbau GmbH & Co. KG, Lindern
Schuhhaus Wilken, Lindern
Springprüfung Kl.M* - Status A: geschlossen


11:45
24/2
Tierarztpraxis Dr. Ute Vaske, Lastrup
Taxi und Krankentransporte Kleine Lamping, Lindern
Springprüfung Kl.M* - Status B: offen


13:30
03
Öffentliche Versicherungen, Oldenburg
Stilspringprüfung Kl.L - OLD Talentförderung


14:45
27/1
Gemeinschaftspraxis Dr. Busse - Dr. Labetzke
BeDogA Reitsportshop, Lindern
Führzügel-WB


14:55
27/2
Gemeinschaftspraxis Dr. Busse - Dr. Labetzke
BeDogA Reitsportshop, Lindern
Führzügel-WB


15:05
27/3
Gemeinschaftspraxis Dr. Busse - Dr. Labetzke
BeDogA Reitsportshop, Lindern
Führzügel-WB


15:15
27/4
Gemeinschaftspraxis Dr. Busse - Dr. Labetzke
BeDogA Reitsportshop, Lindern
Führzügel-WB


15:45
26
G. Güldenpfennig GmbH, Quakenbrück
BeDogA Reitsportshop, Lindern
Springprfg.Kl.S m.St.*