Geldpreis gegeben von Kurz Recycling Ludwigsburg
Ehrenpreis gegeben von Genossenschaftskellerei
Heilbronn-Erlenbach- Weinsberg

04 Springpferdeprüfung Kl.L

Startlijst: 11 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 13:45 Uur (16.02.2019)
Juryleden:  Petra Sinn
Frank Uhde
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
Jan Köberle 
GER / RFV Buchen
012
Calimera 68  
S / Württ / B / 2013 / Celentano / Contender / E: Isaak,Klaus / F: Isaak,Klaus
............
2
Hannah Leuze 
GER / RV Ilsfeld
124
Stalassina  
S / Bay / Db / 2013 / Stalypso / Cassini II / E: Leuze,Hannah / F: Eder,Gabriele
............
3
Pascal Lindner 
GER / RA TSV Weinsberg 1866
136
Carontino As  
W / Württ / B / 2013 / Coronas / Gralshüter / E: Tonhäuser,Anna / F: Friedel,Rolf
............
4
Tobias Sawatzki 
GER / LRZFV Göbrichen
035
Cayman 57  
W / Württ / B / 2013 / Clearline Z / Cor de Angelo J / E: Sawatzki,Tobias / F: ZG Schuster, Klaus u.Edwin,
............
5
Olivia Greiß 
GER / RFV Schefflenz e.V.
042
Celine 263  
S / DSP / Db / 2013 / Casper B / Ciro Z / E: Gieser,Edwin / F: Haunschild,Jan
............
6
Verena Kölz 
GER / RA SV Leingarten e.V.
044
Champ 237  
W / Holst / B / 2013 / Casalito / Caretino / E: Utz,Emilie-Sophie / F: Schäfer,Helmut
............
ca. 10 Minuten Pause
7
Michael Werner 
GER / RFV Heuchlingen
046
Checker 73  
W / Württ / B / 2013 / Cassito / Senna Z / E: Spießhofer,Helmut / F: Spießhofer,Helmut
............
8
Nicole Ostermann 
GER / RV Obersulm
050
Christall White  
S / Württ / Schi / 2013 / Cristallo II / Heraldik xx / E: Rittmann,Rolf / F: Rittmann,Rolf
............
9
Tina Hettich 
GER / PSZ Benzenbühl e.V.
055
Colina 73  
S / Holst / B / 2012 / Conway II / Calido I / E: Hettich,Tina / F: Pfeiffer,Gerhard
............
10
Alex Paule 
GER / RFV Rot am See
083
Handsome 14  
W / KWPN / Schi / 2012 / Calypso / C-Indoctro / E: Paule,Doris / F: van Ralen,E.W.H.
............
11
Jan Köberle 
GER / RFV Buchen
034
Catino 10  
H / Holst / B / 2013 / Catoki / Quidam de Revel / E: Isaak,Klaus / F: Hattebuhr,Jürgen
............