Ehrenpreise gegeben von EQUIVA Eislingen
(ohne Auszahlung des Geldpreises)

04 Springprüfung Kl. A**

Startlijst: 35 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 21:33 Uur (10.03.2019)
Juryleden:  Dr. Herbert Beiter
Sylvia Schröder-Zischka
Ulrike Böhm
Nr
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
Marika Schäfer 
GER / RV Burghöfle
001
Accordella  
S / Württ / B / 2013 / Acordelli / Senna Z / E: Schäfer,Marika / F: Bühner,Rudolf
............
2
Kathrin Häderle 
GER / RFV Göppingen
013
Bellina-Maria  
S / KWPN / B / 2006 / Moneymaker / Lorton / E: Häderle,Kathrin / F: Berends,A.
............
3
Stefanie Sperl 
GER / PSV Hofgut Bodelshofen e.V.
054
Dea Lykkedal  
S / DWB / Schwb / 2008 / Casillas / Solos Landtinus / E: Sperl,Stefanie / F: Nielsen,Heidi
............
4
Markus Sauter 
GER / RFV Göppingen
071
Havanna 96  
S / Westf / B / 2004 / Harry Potter / Monsieur AA / 105WL38 / E: Sauter,Emma Sophie / F: Mertin,Nadine
............
5
Sophie Stöcker 
GER / RFV Nürtingen-Raidwangen
079
Lancelot 394  
W / Hann / Db / 2010 / Linton / Acord II / E: Stöcker,Paul / F: Jäger,Leonhard
............
6
Katinka Widmann 
GER / RG Bucheckernhof
002
Aioli  
W / Württ / RSchi / 2008 / Acordelli / Calido II / E: Widmann,Katinka / F: Vetter,Ludwig
............
7
Mona-Katharina Bernert 
GER / RC Waldhöfe Gärtringen
004
Alles - Gut  
W / OS / B / 2005 / Araconit / No Limit / E: Bernert,Monika / F: Eckert,Erhard
............
8
Eileen Dieti 
GER / RC Bissingen an der Teck
007
Amy Mc Lou  
S / Württ / Db / 2008 / Amadehus (Amago) / Iberio / E: Dieti,Nicole / F: Bux,Jürgen
............
9
Jana-Katrin Leitolf 
GER / RV Reichenbach-Hochdorf
008
Antolin 2  
W / Württ / B / 2010 / Acordelli / Fabriano / E: Leitolf,Birgit / F: Leitolf,Birgit
............
10
Jacqueline Ley 
GER / RFV Crailsheim u. U.
012
Be Careful 13  
W / Thuer / F / 2004 / Balou du Rouet / Lwow / E: Ley,Jacqueline / F: Oppermann,Horst
............
11
Nina Maria Heumann 
GER / RVF Schwäbisch Gmünd
017
Cadiz 49  
W / Württ / B / 2008 / Ciacomo / Indigo / 105HM02 / E: Müller,Bernd / F: ZG Müller u.Hess-Müller,
............
12
Petra Püttmer 
GER / RV Reichenbach-Hochdorf
025
Carpe Diem 52  
W / Holst / Schi / 2004 / Carolus I / Contender / E: Jensen,Stefan / F: Freitag,Andreas Alexander
............
13
Celina Walter 
GER / PF Wendlingen
029
Catch me if you can 29  
W / Hann / Db / 2007 / Converter / Sandro Hit / E: Walter,Celina / F: Röwer,Horst
............
14
Julia Dresen 
GER / RFV Göppingen
033
Chacco Morkan  
H / Holst / Schi / 2005 / Cardino / Aljano / E: Dresen,Julia / F: Schüder,Günter
............
15
Rudolf Bühner 
TG Haghof e.V
128
Chagall Royal B  
W / Württ / FUCHS / 2011 / E: Bühner, Rudolf
............
16
Natalie Wirth 
GER / TRG Baltmannsweiler
036
Charles S  
W / Württ / Schwb / 2012 / Coronino / Prinz Pilot / E: Wirth,Hans-Georg / F: Schwarz,Thomas
............
17
Kathrin Erhard 
GER / RFV Waldstetten e.V.
040
Chepi G  
S / Württ / B / 2009 / Chekandino / Leopardos / E: Erhard,Dr. Norbert / F: Gantner,Eugen
............
10 Min. Pause zur Bodenpflege
18
Anna Stirner 
GER / RVF Schwäbisch Gmünd
049
Conspirito's Champ  
W / Württ / B / 2013 / Con Spirito R / Chambertin / E: Stirner,Anna / F: ZG Müller u.Hess-Müller,
............
19
Tobias Wildner 
GER / RV Obersulm
050
Corazon 60  
W / OS / B / 2010 / Cevin Costner / Corradino / E: Schneider,Susanne / F: Ehmann,Jutta
............
20
Katrin Frey 
GER / RFV Göppingen
051
Coster y Bravo  
W / Westf / Db / 2006 / Calgary / Donnerstar N / E: Frey,Katrin / F: Göbeler,Regina
............
21
Nadine Grill 
GER / LPSV Donzdorf Alb/Fils
055
Domani W  
S / Württ / Db / 2011 / Danone I / Goofalik xx / E: Grill,Carsten u.Nadine / F: ZG Wilhelmer,Petra u.Bernd
............
22
Henning Frank 
GER / RC Stockhausen
058
Eoban  
W / Württ / Db / 2002 / Epikur / Fabriano / E: Frank,Henning / F: Rus,Ernst
............
23
Lisa Erhard 
GER / RFV Waldstetten e.V.
061
For fighting 3  
W / Westf / B / 2005 / For Pleasure / Pilot / E: Erhard,Dr. Norbert / F: Niemeyer,Friedrich
............
24
Francesca Garau 
GER / RFV Kornwestheim
063
Future 97  
W / KWPN / Db / 2010 / C-Indoctro / Concorde / 104ZT63 / E: Garau,Francesca / F: Geerdink,W.
............
25
Felicitas Binder 
GER / RSG Dettinger Alb
065
Grand Dame 13  
S / Old / B / 2006 / Chacco-Blue / Cor de la Bryere / E: Binder,Dorothea / F: Meiners,Wilhelm
............
26
Mirell Sophie Schlegel 
GER / RV Waldenbuch-Hasenhof e.V.
084
Leiria  
S / DSP / B / 2008 / Con Sherry / Genius / E: Schlegel,Liliana / F: Stadnina Koni Bielin Sp.z.o.o.,
............
27
Nicole Nadine Fackler 
GER / RFV Essingen
090
L´amie du Coeur  
S / OS / F / 2012 / Ludwigs As / Sarkozy / E: Fackler,Nicole Nadine / F: Ohsmer,Friedbert
............
28
Andreas Holzwarth 
GER / RV Waiblingen
099
Priamos 140  
W / Hann / FkaSc / 2012 / Perigueux / Azarro / E: Müller-Sohns,Ralph / F: ZG Müller,Ralph u.Sohns,Michaela
............
29
Rebecca Zeier 
GER / Stuttgarter RFV
108
Royano 3  
W / Württ / B / 2006 / Royaldik / Flanceur / E: Schimak,Jannik / F: Bader,Karl Josef
............
30
Kathrin Häderle 
GER / RFV Göppingen
041
Chicollo Chimaro  
W / Württ / F / 2009 / Colorido / Ocamonte xx / E: Rettenmaier,Christine / F: ZG Sauter,Willi u.Herbert
............
31
Stefanie Sperl 
GER / PSV Hofgut Bodelshofen e.V.
059
Escada 276  
S / Hann / F / 2008 / Escudo I / Dacaprio / E: Sperl,Stefanie / F: Rehbock,Karl-Otto
............
32
Markus Sauter 
GER / RFV Göppingen
076
La Chica 14  
S / LetW / B / 2006 / Le Grand / 105WL37 / E: Sauter,Jana Marie
............
33
Sophie Stöcker 
GER / RFV Nürtingen-Raidwangen
081
Lateran B  
W / Holst / B / 2002 / Lasino / Romino / 103GK83 / E: Stöcker,Paul / F: Bartel,Heinz
............
34
Chanine Schokker 
RVF Schwäbisch Gmünd
111
Shenandoah Cerro  
W / Old / B / 2012 / Castino / Cor de la Bryere / 105DN06 / E: Familie Baisch, / F: O'Hara,Daniela
............
ab hier Ponyausgleich
35
Elisabeth Maria Geisinger 
GER / RFV Göppingen
088
Lorrell  
S / DR / Df / 2005 / Halifax / Santo / E: Geisinger,Elisabeth Maria / F: Irps,Heinrich
............