Olympic Games Tokyo 2020
JumpingS3 Jumping - Team Qualifier57 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 04:54 Uur (06.08.2021) |
SWE Sweden
1
SWE
Henrik VON ECKERMANN
206
KING EDWARD
G / BWP / Chestnut / 2010 / EDWARD 28 / FEO / 105PY55 / E: DUFOUR STABLES AG / Henrik VON ECKERMANN / F: Wim Impens
Details
G / BWP / Chestnut / 2010 / EDWARD 28 / FEO / 105PY55 / E: DUFOUR STABLES AG / Henrik VON ECKERMANN / F: Wim Impens
0 |
79.52
|
1
SWE
Malin BARYARD-JOHNSSON
77
H&M INDIANA
M / BWP / Bay / 2008 / KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF / ANIMO'S HALLO / 104NJ55 / E: Stuteri Arch / F: W.VANDERLINDEN- VAN TURTELBOOM - RUYS
Details
M / BWP / Bay / 2008 / KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF / ANIMO'S HALLO / 104NJ55 / E: Stuteri Arch / F: W.VANDERLINDEN- VAN TURTELBOOM - RUYS
0 |
81.01
|
1
SWE
Peder FREDRICSON
108
H&M ALL IN
G / SBS / Bay / 2006 / KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF / ANDIAMO Z / 103RU78 / E: Stuteri Arch / F: Bas Huybregts
Details
G / SBS / Bay / 2006 / KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF / ANDIAMO Z / 103RU78 / E: Stuteri Arch / F: Bas Huybregts
0 |
79.04
|
Team totaal
0 / 239.57
BEL Belgium
2
BEL
Pieter DEVOS
223
CLAIRE Z
M / ZANG / Bay / 2008 / CLEARWAY / CORONADO / 104FM61 / E: DEVOS STABLES / STAL DE LEYGRAAF / F: PGMBH HAMMES
Details
M / ZANG / Bay / 2008 / CLEARWAY / CORONADO / 104FM61 / E: DEVOS STABLES / STAL DE LEYGRAAF / F: PGMBH HAMMES
0 (+1) |
83.29
|
2
BEL
Jérôme GUERY
119
QUEL HOMME DE HUS
S / HOLST / Bay / 2006 / QUIDAM DE REVEL / CANDILLO / 103VE40 / E: Jérôme GUERY / Eden Farm FARL / Alexander OANCEA / F: KOSICKI ANDREAS DR., HAIBACH
Details
S / HOLST / Bay / 2006 / QUIDAM DE REVEL / CANDILLO / 103VE40 / E: Jérôme GUERY / Eden Farm FARL / Alexander OANCEA / F: KOSICKI ANDREAS DR., HAIBACH
0 (+1) |
82.89
|
2
BEL
Gregory WATHELET
201
NEVADOS S
S / PZHK / Grey / 2008 / Calvados Z / Romualdo KWPN / 104CO27 / E: Nevados Group / F: SZURIK STANISLAW, MATYLDZIN
Details
S / PZHK / Grey / 2008 / Calvados Z / Romualdo KWPN / 104CO27 / E: Nevados Group / F: SZURIK STANISLAW, MATYLDZIN
0 (+2) |
86.91
|
Team totaal
4 / 253.09
GER Germany
2
GER
Andre THIEME
197
DSP CHAKARIA
M / DSP / Chestnut / 2010 / CHAP 47 / ASKARI 173 / 106GO54 / E: Pferdemanagement & Marketing GmbH / F: Juergens, Martin
Details
M / DSP / Chestnut / 2010 / CHAP 47 / ASKARI 173 / 106GO54 / E: Pferdemanagement & Marketing GmbH / F: Juergens, Martin
0 (+1) |
82.92
|
2
GER
Maurice TEBBEL
219
DON DIARADO
S / RHEIN / Bay / 2009 / DIARADO / LORD LANCER / 104YG46 / E: Gerhard MÜTER / Marion MÜTER / René TEBBEL / F: Lohmann, Dirk
Details
S / RHEIN / Bay / 2009 / DIARADO / LORD LANCER / 104YG46 / E: Gerhard MÜTER / Marion MÜTER / René TEBBEL / F: Lohmann, Dirk
0 (+2) |
87.60
|
2
GER
Daniel DEUSSER
101
KILLER QUEEN VDM
M / BWP / Bay / 2010 / ELDORADO VD ZESHOEK / For pleasure / 105HC59 / E: Stephex Stables / Daniel DEUSSER / F: DIRK en ANN BRUGGEMAN - CARPENTIER
Details
M / BWP / Bay / 2010 / ELDORADO VD ZESHOEK / For pleasure / 105HC59 / E: Stephex Stables / Daniel DEUSSER / F: DIRK en ANN BRUGGEMAN - CARPENTIER
0 (+1) |
84.27
|
Team totaal
4 / 254.79
SUI Switzerland
4
SUI
Martin FUCHS
109
CLOONEY 51
G / WESTF / Grey / 2006 / CORNET OBOLENSKY / FERRAGAMO / 103YD87 / E: Luigi BALERI / F: Bernd Richter
Details
G / WESTF / Grey / 2006 / CORNET OBOLENSKY / FERRAGAMO / 103YD87 / E: Luigi BALERI / F: Bernd Richter
0 (+1) |
82.60
|
4
SUI
Bryan BALSIGER
220
TWENTYTWO DES BICHES
M / SF / Chestnut / 2007 / MYLORD CARTHAGO*HN / KALOR DU BOCAGE / 103YL87 / E: Christiana DUGUET / F: MME MYLENE MARTIN, NOTRE DAME D ESTREES (FRA)
Details
M / SF / Chestnut / 2007 / MYLORD CARTHAGO*HN / KALOR DU BOCAGE / 103YL87 / E: Christiana DUGUET / F: MME MYLENE MARTIN, NOTRE DAME D ESTREES (FRA)
0 |
79.34
|
4
SUI
Steve GUERDAT
118
VENARD DE CERISY
G / SF / Bay / 2009 / OPEN UP SEMILLY / DJALISCO DU GUET / 104YN64 / E: C.H.C. HORSES SA / F: M. LAURENT VINCENT,MLLE GABRIELLE VINCENT, CERISY LA FORET
Details
G / SF / Bay / 2009 / OPEN UP SEMILLY / DJALISCO DU GUET / 104YN64 / E: C.H.C. HORSES SA / F: M. LAURENT VINCENT,MLLE GABRIELLE VINCENT, CERISY LA FORET
8 (+1) |
84.70
|
Team totaal
10 / 246.64
USA United States
5
USA
Laura KRAUT
131
BALOUTINUE
G / HANN / Bay / 2010 / BALOU DU ROUET / LANDOR S / 106DL80 / E: ST. BRIDE'S FARM / F: HEINRICH MEYER
Details
G / HANN / Bay / 2010 / BALOU DU ROUET / LANDOR S / 106DL80 / E: ST. BRIDE'S FARM / F: HEINRICH MEYER
4 |
80.78
|
5
USA
Jessica SPRINGSTEEN
195
DON JUAN VAN DE DONKHOEVE
S / SBS / Bay / 2009 / BAMAKO DE MUZE / HEARTBREAKER / 104WF23 / E: STONE HILL FARM / F: Gustaaf Quintelier
Details
S / SBS / Bay / 2009 / BAMAKO DE MUZE / HEARTBREAKER / 104WF23 / E: STONE HILL FARM / F: Gustaaf Quintelier
4 |
80.67
|
5
USA
McLain WARD
217
CONTAGIOUS
G / DSP / Chestnut / 2009 / CONTAGIO / FOR KEEPS / 104XC63 / E: BEECHWOOD STABLES LLC / F: Eisenmenger, Andreas
Details
G / DSP / Chestnut / 2009 / CONTAGIO / FOR KEEPS / 104XC63 / E: BEECHWOOD STABLES LLC / F: Eisenmenger, Andreas
4 (+1) |
83.03
|
Team totaal
13 / 244.48
FRA France
6
FRA
Simon DELESTRE
225
BERLUX Z
G / ZANG / Grey / 2011 / BERLIN / MAJOR DE LA COUR / 105SC56 / E: Nicholas HOCHSTADTER / Simon DELESTRE / F: NV LAVECO 99 (FRA)
Details
G / ZANG / Grey / 2011 / BERLIN / MAJOR DE LA COUR / 105SC56 / E: Nicholas HOCHSTADTER / Simon DELESTRE / F: NV LAVECO 99 (FRA)
0 (+1) |
83.34
|
6
FRA
Penelope LEPREVOST
172
VANCOUVER DE LANLORE
S / SF / Bay / 2009 / TOULON / LE TOT DE SEMILLY / 104IR75 / E: François VORPE / Guiseppe MARINO / Penelope LEPREVOST / F: MME ANNE DAFFLON, LAFITOLE
Details
S / SF / Bay / 2009 / TOULON / LE TOT DE SEMILLY / 104IR75 / E: François VORPE / Guiseppe MARINO / Penelope LEPREVOST / F: MME ANNE DAFFLON, LAFITOLE
4 (+1) |
82.78
|
6
FRA
Mathieu BILLOT
80
QUEL FILOU 13
G / BAVAR / Grey / 2006 / QUIDAM'S RUBIN / Cascavelle / 104HF50 / E: S.C.E.A. ECURIE BILLOT / Benjamin GARREAU / Valentine GARREAU / F: Siegfried Mitzel/Horse Gym 2000 GmbH
Details
G / BAVAR / Grey / 2006 / QUIDAM'S RUBIN / Cascavelle / 104HF50 / E: S.C.E.A. ECURIE BILLOT / Benjamin GARREAU / Valentine GARREAU / F: Siegfried Mitzel/Horse Gym 2000 GmbH
8 (+1) |
83.15
|
Team totaal
15 / 249.27
GBR Great Britain
7
GBR
Holly SMITH
194
DENVER
G / KWPN / Bay / 2008 / ALBFUEHREN'S MEMPHIS / CHICO'S BOY / 104VB85 / E: Ian DOWIE / F: M.G. & A.A. WOERTMAN, Harbrinkhoek
Details
G / KWPN / Bay / 2008 / ALBFUEHREN'S MEMPHIS / CHICO'S BOY / 104VB85 / E: Ian DOWIE / F: M.G. & A.A. WOERTMAN, Harbrinkhoek
4 |
79.91
|
7
GBR
Harry CHARLES
211
ROMEO 88
G / ZANG / Bay / 2009 / Contact van de Heffinck / Orlando / 104NF14 / E: Ann THOMPSON / Harry CHARLES / F: Piccobello Horses (fam. Ruant)
Details
G / ZANG / Bay / 2009 / Contact van de Heffinck / Orlando / 104NF14 / E: Ann THOMPSON / Harry CHARLES / F: Piccobello Horses (fam. Ruant)
12 |
80.91
|
7
GBR
Ben MAHER
175
EXPLOSION W
G / KWPN / Chestnut / 2009 / CHACCO-BLUE / BALOUBET DU ROUET / 105HH44 / E: Ben MAHER / Charlotte ROSSETTER / Pamela WRIGHT / F: W. WIJNEN, BERLICUM NB
Details
G / KWPN / Chestnut / 2009 / CHACCO-BLUE / BALOUBET DU ROUET / 105HH44 / E: Ben MAHER / Charlotte ROSSETTER / Pamela WRIGHT / F: W. WIJNEN, BERLICUM NB
4 |
80.68
|
Team totaal
20 / 241.50
BRA Brazil
8
BRA
Marlon MODOLO ZANOTELLI
179
VDL EDGAR M
G / KWPN / Chestnut / 2009 / AREZZO VDL / MARLON / 104VN24 / E: Marlon MODOLO ZANOTELLI / VDL Stud / E MEIJER / F: E. MEIJER, DEN HAM OV / M. MEYER, Den Ham
Details
G / KWPN / Chestnut / 2009 / AREZZO VDL / MARLON / 104VN24 / E: Marlon MODOLO ZANOTELLI / VDL Stud / E MEIJER / F: E. MEIJER, DEN HAM OV / M. MEYER, Den Ham
0 |
81.37
|
8
BRA
Pedro VENISS
199
QUABRI DE L ISLE
S / SF / Chestnut / 2004 / KANNAN / SOCRATE DE CHIVRE / 102XB32 / E: Carmen DAURELLA DE AGUILERA / Leonor ROTLLANT DAURELLA / Camila VENISS / F: M. ETIENNE POISSON, ST MARCOUF
Details
S / SF / Chestnut / 2004 / KANNAN / SOCRATE DE CHIVRE / 102XB32 / E: Carmen DAURELLA DE AGUILERA / Leonor ROTLLANT DAURELLA / Camila VENISS / F: M. ETIENNE POISSON, ST MARCOUF
4 (+1) |
82.96
|
8
BRA
Rodrigo DE PAULA PESSOA
216
CARLITO'S WAY 6
G / HOLST / Dark Bay / 2010 / CASALL / LORDANOS / 105IS74 / E: ARTEMIS EQUESTRIAN FARM LLC / Rodrigo DE PAULA PESSOA / F: Petersen, Johannes
Details
G / HOLST / Dark Bay / 2010 / CASALL / LORDANOS / 105IS74 / E: ARTEMIS EQUESTRIAN FARM LLC / Rodrigo DE PAULA PESSOA / F: Petersen, Johannes
16 (+4) |
96.48
|
Team totaal
25 / 260.81
NED Netherlands
9
NED
Willem GREVE
116
ZYPRIA S N.O.P.
M / HOLST / dark bay / 2007 / CANTURO / LUX Z / 104MU16 / E: Julius-Peter SINNACK / Willem Greve Sportpaarden B.v. / F: SINNACK JULIUS-PETER, BOCHOLT
Details
M / HOLST / dark bay / 2007 / CANTURO / LUX Z / 104MU16 / E: Julius-Peter SINNACK / Willem Greve Sportpaarden B.v. / F: SINNACK JULIUS-PETER, BOCHOLT
12 (+1) |
83.61
|
9
NED
Marc HOUTZAGER
122
STERREHOF'S DANTE N.O.P.
M / KWPN / Bay / 2008 / CANTURANO / PHIN-PHIN / 104GO83 / E: STOETERIJ STERREHOF / F: J.W.J. SOETER, STOKKUM
Details
M / KWPN / Bay / 2008 / CANTURANO / PHIN-PHIN / 104GO83 / E: STOETERIJ STERREHOF / F: J.W.J. SOETER, STOKKUM
4 (+1) |
84.39
|
9
NED
Maikel VAN DER VLEUTEN
205
BEAUVILLE Z
G / ZANG / Bay / 2010 / BUSTIQUE / JUMPY DES FONTAINES / 105FS95 / E: Marta ORTEGA PEREZ / Springstal van der Vleuten
Details
G / ZANG / Bay / 2010 / BUSTIQUE / JUMPY DES FONTAINES / 105FS95 / E: Marta ORTEGA PEREZ / Springstal van der Vleuten
8 |
80.25
|
Team totaal
26 / 248.25
ARG Argentina
10
ARG
Fabian SEJANES
193
EMIR
G / KWPN / Chestnut / 2009 / EUROCOMMERCE DUBAI / CARDENTO 933 / 105CG61 / E: Fabian SEJANES / Daniel RIHAN / F: J.G.M. MEYER, DRONTEN
Details
G / KWPN / Chestnut / 2009 / EUROCOMMERCE DUBAI / CARDENTO 933 / 105CG61 / E: Fabian SEJANES / Daniel RIHAN / F: J.G.M. MEYER, DRONTEN
4 (+3) |
91.20
|
10
ARG
Martin DOPAZO
212
QUINTINO 9
G / HOLST / Bay / 2009 / QUINTON / CRACKER JACK 5 / 104WB41 / E: José María (jr) LAROCCA / Ludger Beerbaum Stables GmbH / F: NAGEL-TORNAU PETER, WANGELS (GER)
Details
G / HOLST / Bay / 2009 / QUINTON / CRACKER JACK 5 / 104WB41 / E: José María (jr) LAROCCA / Ludger Beerbaum Stables GmbH / F: NAGEL-TORNAU PETER, WANGELS (GER)
12 (+2) |
86.89
|
10
ARG
Matias ALBARRACIN
71
CANNAVARO 9
G / WESTF / Bay / 2004 / CORNET OBOLENSKY / Florestan I / 03AV38 / E: Larocca, Jose Maria / F: Tönnissen, Robert
Details
G / WESTF / Bay / 2004 / CORNET OBOLENSKY / Florestan I / 03AV38 / E: Larocca, Jose Maria / F: Tönnissen, Robert
4 (+2) |
87.35
|
Team totaal
27 / 265.44
EGY Egypt
11
EGY
Nayel NASSAR
180
IGOR VAN DE WITTEMOERE
G / BWP / Bay / 2008 / Cooper Vd Heffinck / Orlando 96.10385 / 105EC16 / E: EVERGATE STABLES LLC / Nayel NASSAR / F: ERIC VAN NIEUWENHUYSE
Details
G / BWP / Bay / 2008 / Cooper Vd Heffinck / Orlando 96.10385 / 105EC16 / E: EVERGATE STABLES LLC / Nayel NASSAR / F: ERIC VAN NIEUWENHUYSE
8 |
81.72
|
11
EGY
Mohammed TALAAT
221
DARSHAN
S / SF / Bay / 2011 / DIAMANT DE SEMILLY / BALOUBET DU ROUET / 105JH58 / E: Mohamed TALAAT / F: Gouin, Claire
Details
S / SF / Bay / 2011 / DIAMANT DE SEMILLY / BALOUBET DU ROUET / 105JH58 / E: Mohamed TALAAT / F: Gouin, Claire
8 (+1) |
85.88
|
11
EGY
Mouda ZEYADA
202
GALANTHOS SHK
G / KWPN / dark chestnut / 2011 / ARTHOS R / 106OL15 / E: Anemone sportpaarden BV / Mouda ZEYADA / Hanan EL DERINI / F: Stal Shakira
Details
G / KWPN / dark chestnut / 2011 / ARTHOS R / 106OL15 / E: Anemone sportpaarden BV / Mouda ZEYADA / Hanan EL DERINI / F: Stal Shakira
12 |
81.30
|
Team totaal
29 / 248.90
CHN China
12
CHN
Yaofeng LI
173
JERICHO DWERSE HAGEN
S / BWP / Bay / 2009 / VERTIGO SAINT-BENOIT / Clinton II / 104NG44 / E: Yaofeng LI / F: BVBA DE DWERSE HAGEN, SINT-KATELIJNE-WAVER
Details
S / BWP / Bay / 2009 / VERTIGO SAINT-BENOIT / Clinton II / 104NG44 / E: Yaofeng LI / F: BVBA DE DWERSE HAGEN, SINT-KATELIJNE-WAVER
12 (+3) |
91.59
|
12
CHN
Xingjia ZHANG
215
FOR PASSION D'IVE Z
S / ZANG / Chesnut / 2007 / For Pleasure / Quidam de Revel / 103TM55 / E: Yonggui ZHANG / F: Van Eeckhout Isabelle
Details
S / ZANG / Chesnut / 2007 / For Pleasure / Quidam de Revel / 103TM55 / E: Yonggui ZHANG / F: Van Eeckhout Isabelle
12 (+1) |
85.50
|
12
CHN
Zhenqiang LI
174
UNCAS S
S / AES / Chestnut / 2008 / UDARCO / PRIMO DES BRUYERES / 104WH41 / E: Zhenqiang LI / Jing TONG / F: J&D HENS-VERELST
Details
S / AES / Chestnut / 2008 / UDARCO / PRIMO DES BRUYERES / 104WH41 / E: Zhenqiang LI / Jing TONG / F: J&D HENS-VERELST
4 (+3) |
92.07
|
Team totaal
35 / 269.16
MAR Morocco
13
MAR
El Ghali BOUKAA
214
UGOLINO DU CLOS
S / SF / Bay / 2008 / L’ARC DE TRIOMPHE / ROI DES ELFES / 104JD81 / E: MOULAY ABDELLAH ALAOUI / F: M. ANTOINE GARCIA, CARDROC (FRA)
Details
S / SF / Bay / 2008 / L’ARC DE TRIOMPHE / ROI DES ELFES / 104JD81 / E: MOULAY ABDELLAH ALAOUI / F: M. ANTOINE GARCIA, CARDROC (FRA)
4 (+2) |
86.61
|
13
MAR
Abdelkebir OUADDAR
185
ISTANBULL V.H OOIEVAARSHOF
S / BWP / Bay / 2008 / CASALL / CALIDO I / 104GR42 / E: SM LE ROI MOHAMMED VI / F: GHEERAERT JAN, HOUTHULST
Details
S / BWP / Bay / 2008 / CASALL / CALIDO I / 104GR42 / E: SM LE ROI MOHAMMED VI / F: GHEERAERT JAN, HOUTHULST
16 (+5) |
100.68
|
Team totaal
37 / 273.86
NZL New Zealand
14
NZL
Bruce GOODIN
115
BACKATORPS DANNY V
G / KWPN / Bay / 2008 / QUASIMODO Z / LUPICOR / 104XH77 / E: Bäckatorp Ryder AB / Bruce GOODIN / Ulrika GOODIN / F: F.L.M. TEEPEN, VENLO
Details
G / KWPN / Bay / 2008 / QUASIMODO Z / LUPICOR / 104XH77 / E: Bäckatorp Ryder AB / Bruce GOODIN / Ulrika GOODIN / F: F.L.M. TEEPEN, VENLO
16 (+1) |
84.53
|
14
NZL
Tom TARVER-PRIEBE
222
FIBER FRESH POPEYE
G / NZWA / Grey / 2010 / CARDENTO 933 / LIO CAYLON / 106GT46 / E: Tom TARVER - PRIEBE / F: Kim and Greg Best
Details
G / NZWA / Grey / 2010 / CARDENTO 933 / LIO CAYLON / 106GT46 / E: Tom TARVER - PRIEBE / F: Kim and Greg Best
12 (+1) |
85.82
|
14
NZL
Daniel MEECH
213
CINCA 3
M / HOLST / Grey / 2009 / CASALL / CARTHAGO / 105BD74 / E: Johnson Horses GmbH / Daniel MEECH / F: Peter WYLDE
Details
M / HOLST / Grey / 2009 / CASALL / CARTHAGO / 105BD74 / E: Johnson Horses GmbH / Daniel MEECH / F: Peter WYLDE
8 (+1) |
84.63
|
Team totaal
39 / 254.98
CZE Czech Republic
15
CZE
Ondrej ZVARA
227
CENTO LANO
S / SBS / Grey / 2004 / CENTO LANO / EOGHAN DU MERVAUX / 102YD48 / E: Hana Rechova / F: BVBA DE DWERSE HAGEN, SINT-KATELIJNE-WAVER
Details
S / SBS / Grey / 2004 / CENTO LANO / EOGHAN DU MERVAUX / 102YD48 / E: Hana Rechova / F: BVBA DE DWERSE HAGEN, SINT-KATELIJNE-WAVER
12 (+3) |
90.32
|
15
CZE
Anna KELLNEROVÁ
124
CATCH ME IF YOU CAN OLD
M / OS / Bay / 2008 / CATOKI / Acordplus / 104OO78 / E: Czech Equestrian Team, a.s. / F: Isabelle Schneider
Details
M / OS / Bay / 2008 / CATOKI / Acordplus / 104OO78 / E: Czech Equestrian Team, a.s. / F: Isabelle Schneider
16 (+1) |
83.13
|
Team totaal
45 / 258.17
MEX Mexico
16
MEX
Enrique GONZALEZ
113
CHACNA
M / HANN / Bay / 2007 / CHACCO-BLUE / NAREW XX / 104UJ22 / E: Enrique GONZALEZ / Alice LAWAETZ / F: GESTÜT LEWITZ
Details
M / HANN / Bay / 2007 / CHACCO-BLUE / NAREW XX / 104UJ22 / E: Enrique GONZALEZ / Alice LAWAETZ / F: GESTÜT LEWITZ
0 (+1) |
83.88
|
MEX
Eugenio GARZA PEREZ
111
ARMANI SL Z
G / ZANG / Grey / 2008 / ASCA Z / CUMANO / 104UG97 / E: David GARZA / Monica GARZA
Details
G / ZANG / Grey / 2008 / ASCA Z / CUMANO / 104UG97 / E: David GARZA / Monica GARZA
Uitgesloten |
16
MEX
Patricio PASQUEL
218
BABEL
G / CCDM / Chestnut / 2007 / BILLY DU LYS / HIGH FLYER / 103ZK59 / E: Patricio PASQUEL
Details
G / CCDM / Chestnut / 2007 / BILLY DU LYS / HIGH FLYER / 103ZK59 / E: Patricio PASQUEL
4 (+1) |
82.93
|
Team totaal
6 / 166.81
JPN Japan
JPN
Daisuke FUKUSHIMA
110
CHANYON
G / OS / darkchestnut / 2008 / CHACCO-BLUE / GRAND CANYON / 104SJ54 / E: APAN EQUESTRIAN FEDERATION / Paul SCHOCKEMÖHLE / F: Gestüt Lewitz
Details
G / OS / darkchestnut / 2008 / CHACCO-BLUE / GRAND CANYON / 104SJ54 / E: APAN EQUESTRIAN FEDERATION / Paul SCHOCKEMÖHLE / F: Gestüt Lewitz
8 |
80.41
|
JPN
Koki SAITO
190
CHILENSKY
S / OS / Grey / 2009 / CHINTAN / CORNET OBOLENSKY / 105WM39 / E: JAPAN EQUESTRIAN FEDERATION / Paul SCHOCKEMÖHLE / F: Gestüt Lewitz
Details
S / OS / Grey / 2009 / CHINTAN / CORNET OBOLENSKY / 105WM39 / E: JAPAN EQUESTRIAN FEDERATION / Paul SCHOCKEMÖHLE / F: Gestüt Lewitz
Niet gestart |
JPN
Eiken SATO
191
SAPHYR DES LACS
G / SF / Grey / 2006 / MR. BLUE / FIRST BRIDE / 103SR10 / E: JAPAN EQUESTRIAN FEDERATION / F: M. NICOLAS GAUBERT,MME LAURENCE BELLOC, ODOS
Details
G / SF / Grey / 2006 / MR. BLUE / FIRST BRIDE / 103SR10 / E: JAPAN EQUESTRIAN FEDERATION / F: M. NICOLAS GAUBERT,MME LAURENCE BELLOC, ODOS
Niet gestart |
Team totaal
EL
ISR Israel
ISR
Alberto MICHAN
178
COSA NOSTRA
M / OLDBG / Black / 2010 / CONTHARGOS / QUINTENDER / 104ZN43 / E: Alberto MICHAN / Daniel MICHAN HALBINGER
Details
M / OLDBG / Black / 2010 / CONTHARGOS / QUINTENDER / 104ZN43 / E: Alberto MICHAN / Daniel MICHAN HALBINGER
12 |
81.39
|
ISR
Teddy VLOCK
200
AMSTERDAM 27
G / HOLST / dark bay / 2010 / CATOKI / ACORD II / 105UO47 / E: Teddy VLOCK / VLOCK SHOW STABLES LLC / F: PETERSEN SOENKE
Details
G / HOLST / dark bay / 2010 / CATOKI / ACORD II / 105UO47 / E: Teddy VLOCK / VLOCK SHOW STABLES LLC / F: PETERSEN SOENKE
Uitgesloten |
ISR
Ashlee BOND
84
DONATELLO 141
G / WESTF / Bay / 2011 / DIARADO / LAMOUREUX I / 106BK22 / E: Ashlee BOND / LITTLE VALLEY FARMS / F: ELKE SCHAFERS
Details
G / WESTF / Bay / 2011 / DIARADO / LAMOUREUX I / 106BK22 / E: Ashlee BOND / LITTLE VALLEY FARMS / F: ELKE SCHAFERS
Niet gestart |
Team totaal
EL
IRL Ireland
IRL
Shane SWEETNAM
226
ALEJANDRO
G / RHEIN / Grey / 2009 / ACORADO'S ASS / CONTINUE / 105DG45 / E: SEABROOK LLC / SPY COAST FARM, LLC / Shane SWEETNAM / F: Tillmann, Friedhelm
Details
G / RHEIN / Grey / 2009 / ACORADO'S ASS / CONTINUE / 105DG45 / E: SEABROOK LLC / SPY COAST FARM, LLC / Shane SWEETNAM / F: Tillmann, Friedhelm
Uitgesloten |
IRL
Bertram ALLEN
72
PACINO AMIRO
G / ISH / Bay / 2012 / PACINO / NC AMIRO / 105YF25 / E: Aiden MCGRORY / F: Simon Scott
Details
G / ISH / Bay / 2012 / PACINO / NC AMIRO / 105YF25 / E: Aiden MCGRORY / F: Simon Scott
Niet gestart |
IRL
Darragh KENNY
126
VDL CARTELLO
S / HOLST / Grey / 2007 / CARTANI 4 / Lord / 104JZ97 / E: HEATHMAN FARM, LLC / Darragh KENNY / F: WITT PFERDEZUCHT
Details
S / HOLST / Grey / 2007 / CARTANI 4 / Lord / 104JZ97 / E: HEATHMAN FARM, LLC / Darragh KENNY / F: WITT PFERDEZUCHT
Niet gestart |
Team totaal
EL
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.