Studentenruiters 1m20

12 Table A met herkansing tegen de tijd - 238.2.2

Result list: 30 competitors in this competition. Last updated at 22:22 hrs (28.12.2021)

Rank
Nation
Competitor
CNR
Horse
Umlauf
Fehler
 
Zeit
Stechen
Fehler
 
Zeit
Maes Yoren 
BEL
901
O vive M  
S / BWP / Bamako De Muze / Duc Des Guillons / O: Line Maes/yoren Maes
0 77,80 0 35,19
Deneus Anouck 
BEL
914
Lardot De Reve  
W / Nabab De Reve
0 78,42 4 39,59
Caluwé Mario 
BEL
904
Valentina DH Z  
S / ZANGERSHEIDE / Va-Vite / Darco / O: Caluwé Paul
0 75,35 4 47,03
4
De Decker Silke 
BEL
879
Darlou De La Vallee CVH  
W / ANGLO EUROPEAN STUDBOOK / Marlou Des Etisses / Poulette De La Ferme Rose / O: Silke De Decker
0 78,80 8 40,93
5
Delgouffe Nell 
BEL
905
Zumba VH Waterschoot Z  
S / ZANGERSHEIDE / Zandor Z / Canturo / O: Marita De Smedt
0 80,99 8 48,44
6
Caluwé Jelle 
BEL
887
Inka van’t gestelhof  
S / BWP / Conteur / Ramiro / O: Van De Vreken Hilde
4 75,49
7
Berghman Jill 
BEL
880
Elanville van de Smishoeve  
W / BWP / Toulon / Capital / O: Lucienne De Knibber
4 76,98
8
Breugelmans Febe 
BEL
896
Nona van de zandhoeve  
S / BWP / Elvis Ter Putte / Nabab de Reve / O: Febe Breugelmans
4 78,37
9
Smet Lennert 
BEL
893
Lorre van t Laurenshof  
W / BWP / Epleaser van t Heike / Lord loxly / O: Koenraad Laurens
4 79,78
10
Boons Ian 
BEL
903
Pasific  
W / BWP / Cornet’s Diamond VDL / Kalypso / O: Philip Roosen En Eva Goethals
4 79,84
11
Van Boxstael Linde 
BEL
892
Lamina vd Bisschop  
S / BWP / Bamako De Muze / Nabab de Reve / O: Hof T Elshout
4 82,89
12
Van Roy Ephsieny 
BEL
875
Asta v/h Langveld Z  
S / ZANGERSHEIDE / Asca Z / Pik Solo / O: Jozef Vandervelpen
4 82,98
13
Paridaans Noor 
BEL
890
Kartano van het Eelshof  
W / BWP / Der Senaat 111 / Krunch De Breve / O: Jan Mertens
4 84,51
14
Le Clercq Jeanne 
BEL
877
Championne de Hurtebise  
S / SBS / Griselde / Quadol de Tillard / O: Séverine Siraux
8 74,49
15
Otto Magali 
BEL
891
Kasper Van’t Heideveld  
W / BWP / Nabab de Rêve / Bon Ami / O: Magali Otto
8 80,37
16
Moris Emilie 
BEL
913
Janne-Blue  
S / Plot-Blue
8 86,24
17
Tomic Espéranza 
BEL
898
Nymphe van ‘t recht eind  
S / BWP / Bisquet Balou vd Mispelaere / Triomphe de Muze / O: Geert Merckx
10 95,98
18
Meersman Anke 
BEL
888
Jurist A van de Nachtegaele   
W / BWP / Contendro I / Camus / O: A.m Stables
12 82,43
19
Vanhees Veronique 
BEL
917
I Fly  
Bruin / O: Veronique Vanhees
12 84,32
20
Sutherland Jef 
BEL
902
Pallieter van de Nachtegaele  
W / BWP / Carlow van de Helle / Pommeau de Heup / O: Sutherland - Mees
12 87,69
21
Van Kerrebroeck Anouk 
BEL
881
Essentielle Van t Ameldonk Z   
S / ZANGERSHEIDE / Elvis Ter Putte / Clinton / O: Ruud Van Kerrebroeck
16 80,93
22
Van De Sype Jenna 
BEL
889
Kai Van Boechoute   
W / BWP / Breemeersen Adorado / Wellington / O: Claudine Steurbaut
24 79,45
Huys Yasmine 
BEL
900
Otterongo  
W / BWP / Cabrio van de heffinck / Clinton / O: Yasmine Huys
eliminated
Alexandre Rubin 
BEL
878
Contador v/d Gravenhoeve  
W / WBFSH / Cadence van t Gelutt / Mambrino / O: Henk Alexandre
eliminated
Oversteyns Cato 
BEL
915
eliminated
Vlayen Dries 
BEL
899
Orchidee Van het Domihof  
S / BWP / Kiekeboe / Camus / O: Willy Strauven
eliminated
Van Laethem Belinda 
BEL
886
Illis  
S / BWP / Radco D Houtveld / Prins-Drum Van Bellet / O: Belinda Van Laethem
eliminated
Verstuyft Merel 
BEL
894
Lucky Star-k van t Kattenheye   
W / BWP / Cooper van de Heffinck / Randel Z / O: Kristien Dobbels
eliminated
Van Der Smissen Caro 
BEL
885
Idaho van de bucxtale  
W / BWP / Phin Phin / Burggraaf / O: Luc Van Der Smissen
eliminated
De Bruyckere Tessa 
BEL
897
Nuance van Strikmolen  
S / BWP / Dollar dela Pierre / Sandro Boy / O: Tessa De Bruyckere
retired