NEDERLANDS
ENGLISH
DEUTSCH
 
Huidige deelnemerslijst
Tijdschema
Ruiter
Paard
Alle deelnemers voor wie een startbericht of resultaat is geüpload, worden hier vermeld. De directory bevat momenteel 67 deelnemers.
A - Name des Teilnehmers
Pferde
SWE
ARNARSON, Örn
Flensburger RFV 1924 e.V.
B - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
BERNER, Frauke
RuFV Gettorf/Eckernförde/Dän. Wohld
096 Hofperle N PRF 04
GER
BLUNCK-ERICHSEN, Gisela
PSG Flensburg-Land e.V.
062 Dujardin 36 PRF 03
047 Dark Sun 2 PRF 03 04
GER
BÖCKENHOLT, Katharina Friederike
RV Süderlügum e.V.
065 Eddingburg PRF 01 02
GER
BRATTIG, Jessica
Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
GER
BULGRIN, Katja
RuFV Südtondern e.V. Leck
156 Stavalgie PRF 03
124 Regretto PRF 03 04 05
129 Roma 150 PRF 04 05
DEN
BUSCH CHRISTIANSEN, Maren
RV Niebüll e.V.
056 Don Camillo B PRF 05 04
048 Dawn MBC PRF 04
C - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
CARSTENS, Stefan
Flensburger RFV 1924 e.V.
D - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
DÜHRING, Lena Marie
RV Breitenburg e.V.
E - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
EGGERS, Bente
Ostermooringer RFV e.V.
139 Scalino 3 PRF 01 02
GER
EGGERT, Luzie
Reit- u.Fahrverein Sörup eV
F - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
FÜRST, Vera
Flensburger RFV 1924 e.V.
G - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
GÖLDNER, Marie
RuFV Oestl.Karrharde/Medelby
GER
GROTH, Dierk
RG Gestüt Grüner Damm e.V
H - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
HANSEN, Nike Philine
Flensburger RFV 1924 e.V.
164 Washington 156 PRF 02
165 Westlight 4 PRF 01
GER
HOPF-JENSEN DR., Silke
RFV Stadum e.V
148 Sir Charles 10 PRF 01
097 Holsteins Harlekin PRF 02
GER
HÜBNER, Sarah Kay
RV Süderlügum e.V.
J - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
JÄGER, Jennifer
PSG Jägerkrug
102 Jõgers - Bellavita PRF 01
GER
JENSEN, Sven
Flensburger RFV 1924 e.V.
135 San Milano PRF 04 05
GER
JESSEN, Thurid
RuFV Südtondern e.V. Leck
067 Enya 58 PRF 01
GER
JUHL, Jonas
RV Waabs-Langholz e.V.
104 Legolas 84 PRF 04 05
K - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
KAEHNE, Alix von
RV Südangeln e.V.Süderbrarup
GER
KNUDSEN, Wiebke
RV Süderlügum e.V.
122 Raja Royal 2 PRF 01 02
GER
KNÜTEL, Jenna
PSV Breklingfeld
083 Focus H PRF 02
GER
KOCH, Melanie
RuFV Südtondern e.V. Leck
012 Blõhoj's Caxiopeya PRF 01
GER
KOCK AM BRINK, Mirjam
RV Breitenburg e.V.
GER
KÖHN, Inga
Flensburger RFV 1924 e.V.
072 Fashion Lady 7 PRF 03 04
054 Dior W.S. PRF 03 04
GER
KROHN, Susanne
RV Rehagen-Hamburg e.V.
159 Titolas PRF 03 02
085 Francesco 69 PRF 03 04
L - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
LORENZEN, Amy
RFV Mildstedt u.U.
M - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
MARKERT, Christina
PSV Wiesenhof e.V
POR
MATOS, Pedro
RV Waabs-Langholz e.V.
089 F³rst Frederico 4 PRF 03 04
GER
MEIER, Miriam
RV Preetz u.U.e.V.
049 Deb³t 6 PRF 03 04 05
GER
MOHR, Susanne
RuFV Struvenhütten e.V. u. Umg.
141 Schneefu¯ PRF 04
GER
MURMANN, Brit Svea
RFV Husbyharde e.V.
N - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
NIELSEN, Bente
Ostermooringer RFV e.V.
023 Casario 6 PRF 02
GER
NISSEN, Jarne
RV Süderlügum e.V.
118 Quarell d'Amour PRF 03
O - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
OLDIGS, Chiara
RV Niebüll e.V.
108 Logik 10 PRF 01 02
GER
OTTMAR, Leonie
RFV Großenwiehe e.V.
014 California 113 PRF 02
P - Name des Teilnehmers
Pferde
SWE
PETERSEN, Malin
RFV Großenwiehe e.V.
142 Scolana PRF 03
GER
PETERSEN-NICKEL, Martina
RFV Großenwiehe e.V.
GER
PRIESS-HANSEN, Sonja
RV Südangeln e.V.Süderbrarup
087 Frohbero PRF 01
R - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
RAMOS HANSEN, Anette
Reit- u.Fahrverein Sörup eV
GER
REINKE, Miriam
RV Südangeln e.V.Süderbrarup
021 Carpe Diem SF PRF 03 02
S - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
SCHÄFER, Sven
RuFV Gettorf/Eckernförde/Dän. Wohld
GER
SCHUMACHER, Johanna
RFV Großenwiehe e.V.
095 Highlight 117 PRF 02
GER
SCHÜRMANN, Martin
RV Vorwärts Rickling u.U. eV
058 Doncello 3 PRF 04
GER
SELONKE, Bianca
RV Südangeln e.V.Süderbrarup
GER
SKOCZYNSKI, Jessica
RuFV Neuengörs u. Umg. e.V.
GER
SÖNNICHSEN, Jana Christin
Reiterv.Obere ArlauSitz Behrendorf
091 Gorklintgards Hayden PRF 04
082 Fliedertanz PRF 04
GER
SÖRENSEN, Mandy
RuFV Gettorf/Eckernförde/Dän. Wohld
132 Royal Rudi PRF 03 04 05
GER
STECHER, Ronja Marie
TG Hamburg-Timmerhorn
GER
STEHR, Jamie Lee
RFV Großenwiehe e.V.
039 Crown Imagine PRF 01
SWE
SVENSSON JÄHDE, Louise
RFV Großenwiehe e.V.
018 Cansas 29 PRF 01 02
T - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
TANK, Laura
RFV Wilhelminenhof Ladelund e.V.
069 Faeldgõrdens Waterlou PRF 05 04
GER
THOMSEN, Hanna
Reiterv.Obere ArlauSitz Behrendorf
149 Skargens Spartakus PRF 01
GER
THURNER, Carolin
Equestrian-Sport-Club e.V.
123 Ready To Go 5 PRF 04
GER
TOMASZEWSKI, Hannah
RV Südangeln e.V.Süderbrarup
105 Lemming 9 PRF 05 04
V - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
VOGL, Franziska
RFV Wilhelminenhof Ladelund e.V.
138 Sandro's Sweet Dream PRF 01 02
W - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
WIRST, Marisa
PSG Flensburg-Land e.V.
GER
WITZEL, Lene
PSG Flensburg-Land e.V.
134 Salut 270 PRF 01 02
GER
WOLF, Friederike
RuFV von Elmshorn u.Umg. e.V.
152 Solo Dancer 3 PRF 04 05
GER
WÖRPEL, Nadine
Ostermooringer RFV e.V.
146 Sinfonie 191 PRF 01 02
GER
WRANN, Annika
Flensburger RFV 1924 e.V.
010 Belmondo Grazie Mille PRF 01 02
Z - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
ZANKL, Malea
RuFV Südtondern e.V. Leck
117 Qarl-Filip PRF 01 02
GER
ZANKL, Miray
RuFV Südtondern e.V. Leck
116 Proud Shalimar PRF 01
GER
ZEH, Laura
RFV Wilhelminenhof Ladelund e.V.
GER
ZEMITZSCH, Juliane
Schubyer RV