NEDERLANDS
ENGLISH
DEUTSCH
 
Huidige deelnemerslijst
Tijdschema
Ruiter
Paard
Alle deelnemers voor wie een startbericht of resultaat is geüpload, worden hier vermeld. De directory bevat momenteel 58 deelnemers.
A - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
ACHTERBERG, Gabriele
RuFV Neuengörs u. Umg. e.V.
071 San Severino 2 PRF 01 03
GER
ALBERT, Christina
Garstedt-Ochsenzoller RuFV e.V.
062 Ravel vA PRF 03 04
059 Quantos 6 PRF 03
B - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
BARTH, Conny
RV Vorwärts Rickling u.U. eV
GER
BEEKEN, Anika
RuFV Stormarnsche Schweiz v.1988 e
GER
BERKHAHN, Christiane
RGS Ahrensfelde e.V
014 Da Capo 185 PRF 03 04
GER
BORCHERDING, Alexandra
RFV Zarpen u.U.e.V.
061 Quick Step 71 PRF 02 01
GER
BRACKER DR., Kathrin
Reitgemeinschaft Reitstall Weiß
GER
BRANDT, Tanja
RV Floggensee
036 Habanera 63 PRF 03
GER
BREUER, Marina
RV Rehagen-Hamburg e.V.
018 De Vito 18 PRF 03
GER
BRÜGGEN, Susanne
RSV Krummesse eV
GER
BURSCHBERG, Silke
TG Hamburg-Timmerhorn
058 Quant 2 PRF 01 02
GER
BUSCH, Alexandra
Reitgemeinschaft Reitstall Weiß
087 Woody 123 PRF 04
D - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
DIERCKS-SCHRÖDER, Annegret
RuFV Hof Heitholm e.V.
GER
DOHSE, Lisa
PS Granderheide e.V.
E - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
EHLERT, Tanja
RFV Bad Segeberg u.U.e.V.
078 Step by Step 23 PRF 02
GER
ENGELBRECHT, Jasmin
RFV Mittelstormarn e.V.
065 Royal Squit PRF 04
G - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
GENZ, Nadine
RFV Rausdorf e.V.
038 Helge Heldenglanz PRF 01 02
GER
GERTIG, Katrin
Hamburger Sport-Verein e.V.
GER
GRAVERT, Friederike
RuFV Neuengörs u. Umg. e.V.
040 Ice Age 12 PRF 02
GER
GRIESSHABER, Dirka
PS Granderheide e.V.
017 Dayko Deluxe PRF 01 02
H - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
HAGELMOSER, Nicole
RGS Ahrensfelde e.V
GER
HAGENOW, Katrin
RFV Bad Segeberg u.U.e.V.
054 Moonlight 362 PRF 03
GER
HÄNSCHEL-REESE, Melanie
RV Rehagen-Hamburg e.V.
GER
HENNIG, Caroline
RFV Engelschoff e. V.
GER
HERTZBERG, Bendix von
RFV Königseiche Borstorf e.V
GER
HERTZBERG, Michaela von
RGS Ahrensfelde e.V
085 Whilor PRF 03
GER
HOPPE, Pia
PSV Hamburg-Bergstedt e.V.
K - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
KROHNE, Nina
RFV Lauenburg/Elbe
053 Miss Mila PRF 01 02
GER
KRÜGER, Iris
RSG Groß Buchwald
L - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
LINNEMANNSTÖNS DR., Heike
RV Hof Eggerstedt eV
M - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
MAHLSTEDT, Nadine
RV Großenaspe im GSV
GER
MANDRYS, Nadine
Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
SUI
MARS, Patricia
PferdeSG Hof Nordpol e.V.
090 Bordeauxlina PRF 01 02
GER
MARXEN, Petra
RV Südangeln e.V.Süderbrarup
GER
MEYER DR., Sonja
RuFV Hoisbüttel eV
N - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
NAGEL, Claudia
TG Hamburg-Timmerhorn
O - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
OBERJAT, Denise
RuFV Stormarnsche Schweiz v.1988 e
P - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
PAMPEL, Christina
Hamburger Sport-Verein e.V.
088 Zodiac B PRF 01 02
GER
PESTORF, Annette
RV Ahrensburg-Ahrensfelde
007 Calista 23 PRF 04
GER
PETERSEN, Sabine
RFV Pinneberg e.V.
086 Winterflower PRF 03 04
GER
PHILIPP, Yvonne
HH-Wentorfer RV e.V.
045 Lara 576 PRF 02
GER
PITANN, Silke
RV St. Georg i. Gestüt Moorgarten
012 Chrischan 4 PRF 02
R - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
RAMM, Monique
RFV Zarpen u.U.e.V.
030 Fantast VZ PRF 01 02
GER
REINHARDT, Beate
RFV Hoisdorf u.U.e.V.
049 Londons Affair PRF 02
GER
RIECK DR., Petra
RV Am Bredenbeker Teich e.V.
GER
ROHWER, Christina
RSG Groß Buchwald
082 Wellington Brown PRF 03 04
S - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
SAGHIR, Diana
RFV Zarpen u.U.e.V.
031 Feldgoldlilie PRF 03 04
GER
SCHLÜTER, Dagmar
RFV Zarpen u.U.e.V.
083 Wentino 4 PRF 02
GER
SIEMERS, Katrin
RV Ahrensburg-Ahrensfelde
073 Santinello PRF 01 03
GER
SKORKA DR., Annett
RFV Bad Segeberg u.U.e.V.
GER
SOLTMANN, Stefanie
RGS Ahrensfelde e.V
063 Reiko 4 PRF 02
GER
STOCK, Christiane
RFV Eichengrund-Lentföhrden
020 Diamant 584 PRF 01 02
GER
STÜBIGER DR., Nicole
PSFV Süseler Baum e.V.
047 Le Boom PRF 03 04
W - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
WALTER, Claudia
RFV Uetersen u.U.von 1924 e.V.
GER
WATERHUES, Johanna
RV Südangeln e.V.Süderbrarup
GER
WICHMANN, Judit
RFV Bad Segeberg u.U.e.V.
052 Max Bunny PRF 02
GER
WRAGE, Anja
RFV Kisdorf Henstedt-Ulzburg u.U.
008 Canarmani PRF 02
Y - Name des Teilnehmers
Pferde
GER
YAZDI, Winnie
Hamburger Reiterverein e. V.