Hofgeismar Sommer 2012 mit 2. Quali. KM Dressur Kassel Stadt+Land
Geld- und Ehrenpreis der E.ON Mitte AG18 Stilspringprüfung Kl. L21 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 13:49 Uur (10.06.2012)
|
1
GER
Philipp Weßling
RFV Guxhagen-Doernhagen e. V.
RFV Guxhagen-Doernhagen e. V.
312
Sambuca W 2
S / Hann / Schi / 2006 / Salito / Pik Bube II / E: Wollrath,Armin / F: Wollrath,Armin
Details
S / Hann / Schi / 2006 / Salito / Pik Bube II / E: Wollrath,Armin / F: Wollrath,Armin
7.40 |
44.00 EUR |
2
GER
Robin-Anna Egen
RV Gut Waitzrodt e.V.
RV Gut Waitzrodt e.V.
035
Callas 30
S / Hann / B / 2005 / Chico's Boy / Lafontaine / 103GU66 / E: Fröhlich,Gerhard / F: Tobaben,Joachim
Details
S / Hann / B / 2005 / Chico's Boy / Lafontaine / 103GU66 / E: Fröhlich,Gerhard / F: Tobaben,Joachim
7.30 |
36.00 EUR |
3
GER
Christof Kordisch
RFV Söhre-Vollmarshausen e.V.
RFV Söhre-Vollmarshausen e.V.
262
Pellegrina 5
S / Dt.Pf / B / 2006 / Poltergeist / Brandenburger / E: Richter,Monika u.Dominic / F: Diedrigkeit,Madeleine
Details
S / Dt.Pf / B / 2006 / Poltergeist / Brandenburger / E: Richter,Monika u.Dominic / F: Diedrigkeit,Madeleine
7.20 |
30.00 EUR |
4
GER
Valerie Kampe
LRFV Fürstenwald e.V.
LRFV Fürstenwald e.V.
043
Carpe Diem 58
S / Meckl. / B / 2007 / Cypriano / Pessoa / E: Lengemann-Kampe,Susanne / F: Gadde,Sybille
Details
S / Meckl. / B / 2007 / Cypriano / Pessoa / E: Lengemann-Kampe,Susanne / F: Gadde,Sybille
7.10 |
26.00 EUR |
5
GER
Jessica Brandau
LRV Hess.Lichtenau e.V.
LRV Hess.Lichtenau e.V.
076
Costa von Kielslück
S / Holst / Schi / 2006 / Cassini II / Caretino / E: Brandau,Jessica / F: Knutzen,Herbert
Details
S / Holst / Schi / 2006 / Cassini II / Caretino / E: Brandau,Jessica / F: Knutzen,Herbert
7.00 |
22.00 EUR |
7
GER
Anna Wasmuth
RV Weser-Solling e.V.
RV Weser-Solling e.V.
333
Taffarell
W / Trak. / B / 2000 / Schneesturm / Athenagoras xx / E: Wasmuth,Heinz / F: Jörn,Margitta
Details
W / Trak. / B / 2000 / Schneesturm / Athenagoras xx / E: Wasmuth,Heinz / F: Jörn,Margitta
6.80 |
|
= 180.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
8
GER
Robin-Anna Egen
RV Gut Waitzrodt e.V.
RV Gut Waitzrodt e.V.
168
Herzsprung 5
W / Trak. / 2001 / Gipsy King / Radom / 103AL28 / E: Fröhlich,Gerhard / F: Hessische Hausstiftung,
Details
W / Trak. / 2001 / Gipsy King / Radom / 103AL28 / E: Fröhlich,Gerhard / F: Hessische Hausstiftung,
6.70 |
|
9
GER
Aline Stahn
RV Gut Waitzrodt e.V.
RV Gut Waitzrodt e.V.
209
Let's Dance 53
H / Hann / Db / 2003 / Der Lenz / Feiner Stern / E: Fredershausen,Jörg / F: Merten,Heinz
Details
H / Hann / Db / 2003 / Der Lenz / Feiner Stern / E: Fredershausen,Jörg / F: Merten,Heinz
6.00 |
|
9
GER
Kirsten Malkus
RV Gut Waitzrodt e.V.
RV Gut Waitzrodt e.V.
243
Monfin Horizon Sunrise
S / ISH / F / 2002 / Tullibards Shakespeare / Unbekannt / 103HE53 / E: Malkus,Kirsten / F: ZG Swift,Anthony u.Gilli
Details
S / ISH / F / 2002 / Tullibards Shakespeare / Unbekannt / 103HE53 / E: Malkus,Kirsten / F: ZG Swift,Anthony u.Gilli
6.00 |
|
11
GER
Jessica Sölzer
LRFV Fritzlar e.V.
LRFV Fritzlar e.V.
066
Coco Chanel 142
S / Hess / B / 2005 / Con Capitol / Caruso / E: Sölzer,Jessica / F: ZG Schrammel,
Details
S / Hess / B / 2005 / Con Capitol / Caruso / E: Sölzer,Jessica / F: ZG Schrammel,
5.80 |
|
12
GER
Lisa Markus
RFV f.d.Krs.Hofgeismar e.V.
RFV f.d.Krs.Hofgeismar e.V.
064
Claire 112
S / Hess / B / 2004 / Cheenook / Rebel Z III / E: Roesrath Dr.,Ulrich / F: Roesrath Dr.,Ulrich
Details
S / Hess / B / 2004 / Cheenook / Rebel Z III / E: Roesrath Dr.,Ulrich / F: Roesrath Dr.,Ulrich
5.60 |
|
14
GER
Anna-Lena Töppel
LRFV Fürstenwald e.V.
LRFV Fürstenwald e.V.
359
Zackspeed 2
W / Hann / B / 1994 / Zeus (Nurzeus) / Don Carlos / GER20128 / E: Töppel,Anna-Lena / F: Steffens,Marga
Details
W / Hann / B / 1994 / Zeus (Nurzeus) / Don Carlos / GER20128 / E: Töppel,Anna-Lena / F: Steffens,Marga
5.20 |
|
15
GER
Friedhelm Lobedan
RFC Knobben e.V.
RFC Knobben e.V.
229
Lupus 118
W / Westf / B / 2004 / Lancer III / Landstreicher / E: Lobedan,Friedhelm / F: ZG Hoff,Eva-Maria u.Hubertus
Details
W / Westf / B / 2004 / Lancer III / Landstreicher / E: Lobedan,Friedhelm / F: ZG Hoff,Eva-Maria u.Hubertus
5.00 |
|
16
GER
Carla Fehling
RFV f.d.Krs.Hofgeismar e.V.
RFV f.d.Krs.Hofgeismar e.V.
052
Charisma 183
S / Hann / Db / 2001 / Contender / Sandro / E: Büscher,Kurt / F: Büscher,Bernhard
Details
S / Hann / Db / 2001 / Contender / Sandro / E: Büscher,Kurt / F: Büscher,Bernhard
4.50 |
|
GER
Jessica Sölzer
LRFV Fritzlar e.V.
LRFV Fritzlar e.V.
063
Cinderella 438
S / Hess / F / 2001 / Cervantes / Sandro Song / E: Sölzer,Otto / F: ZG Sölzer,Rita u.Otto
Details
S / Hess / F / 2001 / Cervantes / Sandro Song / E: Sölzer,Otto / F: ZG Sölzer,Rita u.Otto
Opgegeven |
|
GER
Lisa Dausch
RG Pegasus Göttingen
RG Pegasus Göttingen
227
Luigi 180
H / Hann / Db / 2001 / Likoto xx / Wandervogel I / E: Dausch,Gerold / F: Hölscher,Hermann
Details
H / Hann / Db / 2001 / Likoto xx / Wandervogel I / E: Dausch,Gerold / F: Hölscher,Hermann
Opgegeven |
|
GER
Fabian Bestmann
LRFV Fürstenwald e.V.
LRFV Fürstenwald e.V.
037
Camillo 145
W / Old / R / 2004 / Curacao I / Carprilli / E: Bestmann,Fabian / F: Plaggenborg,Heinrich
Details
W / Old / R / 2004 / Curacao I / Carprilli / E: Bestmann,Fabian / F: Plaggenborg,Heinrich
Opgegeven |
|
GER
Michelle Röll
RV Gut Waitzrodt e.V.
RV Gut Waitzrodt e.V.
133
Forrest 19
W / Thuer / B / 1999 / Freshman / Wildschütz xx / 103GC53 / E: Röll,Michelle / F: ZG Unger,Harald u.Barbara
Details
W / Thuer / B / 1999 / Freshman / Wildschütz xx / 103GC53 / E: Röll,Michelle / F: ZG Unger,Harald u.Barbara
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.