Rakoczy Springturnier RV Bad Kissingen 01.08.-05.08.2012
Geld- und Ehrenpreis: 1. Abt. Immobilien Julius Hofmann, Bad Kissingen
|
Juryleden |
Hans Steger Dr. Michael Schlenzig |
Groep 1
1
GER
Sven Fehnl
RC Eltmann e.V.
RC Eltmann e.V.
438
Neliza
S / Holst / B / 1998 / Catano / Cascavelle / GER41708 / E: Fehnl,Martina / F: Tischer,Thomas
Details
S / Holst / B / 1998 / Catano / Cascavelle / GER41708 / E: Fehnl,Martina / F: Tischer,Thomas
0.00 |
47.23
72.00 EUR |
2
GER
Lisa Zoller
RC RH Zoltingen e.V.
RC RH Zoltingen e.V.
162
Chiara Lou
S / Württ / B / 2005 / Chambertin / Lord Liberty / E: Zoller,Tatjana / F: Zoller,Ralf
Details
S / Württ / B / 2005 / Chambertin / Lord Liberty / E: Zoller,Tatjana / F: Zoller,Ralf
0.00 |
52.39
60.00 EUR |
3
GER
Maik Johannleweling
Reiterverein Verl e.V.
Reiterverein Verl e.V.
037
Aribo 6
W / Westf / B / 2000 / Acord II / Ritual / E: Johannleweling,Maik / F: Böhm Prof.Dr.,Karl Heinz
Details
W / Westf / B / 2000 / Acord II / Ritual / E: Johannleweling,Maik / F: Böhm Prof.Dr.,Karl Heinz
0.00 |
53.78
51.00 EUR |
4
Julia Aladushkina
RUFV Bösel e.V.
RUFV Bösel e.V.
015
All Night
S / Old / Db / 2003 / Abke / Night and Day / 102VW72 / E: Aladushkina,Natalie / F: Meyer,Rudolf jun
Details
S / Old / Db / 2003 / Abke / Night and Day / 102VW72 / E: Aladushkina,Natalie / F: Meyer,Rudolf jun
0.00 |
56.18
45.00 EUR |
5
GER
Gerrit Schepers
RC Emscherquelle e.V.
RC Emscherquelle e.V.
409
Luber-La
S / Bay / B / 2004 / Luberon / Waldgraf / 103CO01 / E: Kammerbauer,Helmut / F: Schneider,Erwin
Details
S / Bay / B / 2004 / Luberon / Waldgraf / 103CO01 / E: Kammerbauer,Helmut / F: Schneider,Erwin
0.00 |
56.85
42.00 EUR |
6
GER
Eva-Maria Müller
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
516
Santiago 183
W / Hann / F / 2003 / Stakkato / Graf Grannus / 103DW16 / E: König,Leo / F: Brandt,Otto-Hans
Details
W / Hann / F / 2003 / Stakkato / Graf Grannus / 103DW16 / E: König,Leo / F: Brandt,Otto-Hans
0.00 |
57.26
30.00 EUR |
7
GER
Nina Bauer
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
308
Geraldine 183
S / Old / B / 2005 / Luxius / Grandero / E: Bauer,Nina / F: ZG Möller,Hiltrud u.Wilhelm
Details
S / Old / B / 2005 / Luxius / Grandero / E: Bauer,Nina / F: ZG Möller,Hiltrud u.Wilhelm
0.00 |
59.56
30.00 EUR |
8
GER
Uwe Carstensen
RC Riedheim
RC Riedheim
451
PBM Best of Balou FBW
W / Württ / F / 2004 / Balou du Rouet / Cento / 103CN23 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
Details
W / Württ / F / 2004 / Balou du Rouet / Cento / 103CN23 / E: Kraft-Pfefferle,Bettina / F: Kraft-Pfefferle,Bettina
0.00 |
60.49
30.00 EUR |
9
Julia Aladushkina
RUFV Bösel e.V.
RUFV Bösel e.V.
332
Jus de Grenade
H / Old / B / 2002 / Junior de Pommes / Noble Roi xx / 103HF54 / E: Aladushkina,Natalie / F: Holthaus,Ludger
Details
H / Old / B / 2002 / Junior de Pommes / Noble Roi xx / 103HF54 / E: Aladushkina,Natalie / F: Holthaus,Ludger
0.00 |
61.56
|
11
SUI
Lea Steinbrüchel
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
094
Cappuccino 135
H / Bay / B / 2004 / Candillo / Argentinus / 103PF26 / E: Hwang,Hye-Tae / F: Bischof,Herbert
Details
H / Bay / B / 2004 / Candillo / Argentinus / 103PF26 / E: Hwang,Hye-Tae / F: Bischof,Herbert
0.75 |
68.36
|
12
GER
Christoph Distel
RFV Büdingen u.U.e.V.
RFV Büdingen u.U.e.V.
193
Cocopelli
W / Z.Rpf / B / 1998 / Calvaro Z / Equador / DEN40699 / E: Stall Distel GmbH, / F: Kosters,R.G.H.
Details
W / Z.Rpf / B / 1998 / Calvaro Z / Equador / DEN40699 / E: Stall Distel GmbH, / F: Kosters,R.G.H.
4.00 |
49.38
|
13
GER
Jörg Schäfer
LRV Hess.Lichtenau e.V.
LRV Hess.Lichtenau e.V.
343
La Luna 160
S / Old / Schwb / 1998 / Levantos I / Grannus / E: Silber,Martin / F: Ortmann,Hubert
Details
S / Old / Schwb / 1998 / Levantos I / Grannus / E: Silber,Martin / F: Ortmann,Hubert
4.00 |
50.22
|
15
GER
Nadja Schmittlein
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
503
Razz Fazz 6
S / Bay / B / 2002 / Ragazzo / Lord / 102QY37 / E: Mühlherr,Eduard / F: Mühlherr,Eduard
Details
S / Bay / B / 2002 / Ragazzo / Lord / 102QY37 / E: Mühlherr,Eduard / F: Mühlherr,Eduard
4.00 |
54.01
|
16
GER
Nina Bauer
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
RFV Sonnefeld u.U. e.V.
046
Avalon 205
H / Hess / B / 2001 / Adlantus As / Uniek / E: Bauer,Fabian / F: Gestüt Wäldershausen,
Details
H / Hess / B / 2001 / Adlantus As / Uniek / E: Bauer,Fabian / F: Gestüt Wäldershausen,
4.00 |
54.29
|
17
GER
Steffen Montag
RSV Martinfeld
RSV Martinfeld
232
Cornetta 22
S / Westf / Schi / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Almox Prints J / 103HQ13 / F: Hartung,Alfred
Details
S / Westf / Schi / 2006 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Almox Prints J / 103HQ13 / F: Hartung,Alfred
4.00 |
55.24
|
18
GER
Gerrit Schepers
RC Emscherquelle e.V.
RC Emscherquelle e.V.
418
Luna 1384
S / Bay / B / 2005 / Luberon / Argentinus / 103LY07 / E: Kammerbauer,Helmut / F: ZG Fuchs,Heinrich u. Michaela
Details
S / Bay / B / 2005 / Luberon / Argentinus / 103LY07 / E: Kammerbauer,Helmut / F: ZG Fuchs,Heinrich u. Michaela
4.00 |
55.40
|
19
GER
Imke Holstein
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
149
Chaperon Rouge
S / Old / B / 2003 / Crazy Cocktail / Rocroi II / E: Holstein,Imke / F: Holstein,Rainer
Details
S / Old / B / 2003 / Crazy Cocktail / Rocroi II / E: Holstein,Imke / F: Holstein,Rainer
4.00 |
55.49
|
20
GER
Christoph Distel
RFV Büdingen u.U.e.V.
RFV Büdingen u.U.e.V.
390
Linos 17
H / Holst / B / 1998 / Candillo / Lord / GER25550 / E: Stall Distel GmbH, / F: Schröder,Kristina
Details
H / Holst / B / 1998 / Candillo / Lord / GER25550 / E: Stall Distel GmbH, / F: Schröder,Kristina
4.00 |
55.57
|
21
GER
Christoph Knoch
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
372
Lavarius 3
H / Sachs / B / 2001 / Lavall I / Golfstrom I / E: Noack,Manja / F: Bindrich,Joachim
Details
H / Sachs / B / 2001 / Lavall I / Golfstrom I / E: Noack,Manja / F: Bindrich,Joachim
4.00 |
56.57
|
22
GER
Lisa Zoller
RC RH Zoltingen e.V.
RC RH Zoltingen e.V.
491
Quinny Linny
S / Württ / B / 2004 / Quattro B / Silvio I / E: Zoller,Tatjana / F: Schadel,Franz
Details
S / Württ / B / 2004 / Quattro B / Silvio I / E: Zoller,Tatjana / F: Schadel,Franz
4.00 |
58.35
|
23
GER
Frank Lugge
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
034
Aran J.
H / KWPN / Falbe / 2005 / Vancouver / Voltaire / E: Sportpferde M & M Haunhorst, / F: Jong,A. de
Details
H / KWPN / Falbe / 2005 / Vancouver / Voltaire / E: Sportpferde M & M Haunhorst, / F: Jong,A. de
4.00 |
59.59
|
24
GER
Nina Müller
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
202
Competition
H / Bay / B / 2003 / Cosinus B / Beaufast x / E: Müller,Nina / F: Trukenbrod,Stephan
Details
H / Bay / B / 2003 / Cosinus B / Beaufast x / E: Müller,Nina / F: Trukenbrod,Stephan
4.00 |
60.02
|
25
GER
Jens Spielmann
RFV Großwelzheim u.U. e.V.
RFV Großwelzheim u.U. e.V.
136
Chacano
H / Holst / BkaSc / 2004 / Clearway / Lakai / E: Spielmann,Gerald / F: Lobach,Ulrike
Details
H / Holst / BkaSc / 2004 / Clearway / Lakai / E: Spielmann,Gerald / F: Lobach,Ulrike
4.00 |
60.70
|
28
GER
Ralf Rückert
RFG Mitwitz e.V.
RFG Mitwitz e.V.
197
Colonel 42
H / Holst / Schi / 2004 / Colman / Latouro / 103IO51 / E: Krannich,Wilfried / F: Frings,Norbert
Details
H / Holst / Schi / 2004 / Colman / Latouro / 103IO51 / E: Krannich,Wilfried / F: Frings,Norbert
4.00 |
61.82
|
29
GER
Nina Müller
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
369
Las Vegas 193
S / Westf / Db / 2003 / Lanciano / Lados / 103BZ02 / E: Müller,Nina / F: Hoffmann,Hans
Details
S / Westf / Db / 2003 / Lanciano / Lados / 103BZ02 / E: Müller,Nina / F: Hoffmann,Hans
4.00 |
62.17
|
= 360.00 EUR
Groep 2
1
GER
Christian Brühl
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
151
Charlotte 124
S / Dt.Pf / Db / 2005 / Cyper Space / Graf Grannus / 102ZD90 / E: Stall Distel GmbH, / F: Koll,Klaus
Details
S / Dt.Pf / Db / 2005 / Cyper Space / Graf Grannus / 102ZD90 / E: Stall Distel GmbH, / F: Koll,Klaus
0.00 |
52.03
72.00 EUR |
4
GER
Sandra Stahl
RFV Hahnbach e.V.
RFV Hahnbach e.V.
277
Fascination 10
W / Holst / B / 2006 / For Pleasure / Lavaletto / 103LW00 / E: IB Berger GmbH, / F: Peters,Timm
Details
W / Holst / B / 2006 / For Pleasure / Lavaletto / 103LW00 / E: IB Berger GmbH, / F: Peters,Timm
0.00 |
56.70
45.00 EUR |
5
GER
Kirsten Schweiger
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
191
Cocomero
W / Bay / B / 2003 / Clooney / Landadel / E: Schweiger,Corinna / F: Widmann,Elisabeth
Details
W / Bay / B / 2003 / Clooney / Landadel / E: Schweiger,Corinna / F: Widmann,Elisabeth
0.00 |
57.15
42.00 EUR |
7
GER
Eva-Maria Müller
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
497
Quitano 4
W / Old / B / 2004 / Quick Star / Flamenco Desemilly / E: König,Leo / F: König,Leo
Details
W / Old / B / 2004 / Quick Star / Flamenco Desemilly / E: König,Leo / F: König,Leo
0.00 |
59.93
30.00 EUR |
8
SUI
Lea Steinbrüchel
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
378
Lennard 36
W / KWPN / F / 2003 / Lennard / Obrecht / 103GB24 / E: Sportpferde M & M Haunhorst, / F: Wieren,K.D.
Details
W / KWPN / F / 2003 / Lennard / Obrecht / 103GB24 / E: Sportpferde M & M Haunhorst, / F: Wieren,K.D.
0.00 |
60.67
30.00 EUR |
9
GER
Tanja Wehr
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
433
Mon Avion
S / Bay / B / 2004 / Quidam's Rubin / Federsee / E: ZG Wehr,Tanja u.Christian / F: ZG Wehr,Tanja u.Christian
Details
S / Bay / B / 2004 / Quidam's Rubin / Federsee / E: ZG Wehr,Tanja u.Christian / F: ZG Wehr,Tanja u.Christian
0.00 |
62.75
|
10
GER
Dominique Richter
Ländl.RFV Datteln e.V.
Ländl.RFV Datteln e.V.
012
Alfalfa
W / KWPN / B / 1997 / Ahorn / Silbersee / GER23671 / E: Richter,Dominique / F: Abbring,W.
Details
W / KWPN / B / 1997 / Ahorn / Silbersee / GER23671 / E: Richter,Dominique / F: Abbring,W.
0.00 |
64.92
|
= 360.00 EUR
Groep 3
1
GER
Nadja Schmittlein
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
066
Cais
W / Z.Rpf / B / 1998 / Cirka Z / Ramiro / GER24398 / E: Schmittlein,Annika / F: Stoeterij Zangersheide,
Details
W / Z.Rpf / B / 1998 / Cirka Z / Ramiro / GER24398 / E: Schmittlein,Annika / F: Stoeterij Zangersheide,
0.00 |
52.19
72.00 EUR |
2
GER
Heino Möller
RFV Lauterbach-Stadt u.Land e.V.
RFV Lauterbach-Stadt u.Land e.V.
184
Claus 18
W / Holst / Db / 1997 / Caretino / Grundyman xx / E: Dehnhardt,Lothar / F: Horstmann,Heinrich
Details
W / Holst / Db / 1997 / Caretino / Grundyman xx / E: Dehnhardt,Lothar / F: Horstmann,Heinrich
0.00 |
53.16
60.00 EUR |
3
GER
Jürgen Panzer
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
006
Agathe 33
S / Dt.Sp. / B / 2004 / Askanier / Kolibri / E: Schmidt,Martina / F: ZG Schünemann/Weinbrenner,
Details
S / Dt.Sp. / B / 2004 / Askanier / Kolibri / E: Schmidt,Martina / F: ZG Schünemann/Weinbrenner,
0.00 |
55.33
51.00 EUR |
4
GER
Stefanie Wagemann
Pffrd. Dinkelsbühl-Lohe e.V.
Pffrd. Dinkelsbühl-Lohe e.V.
146
Chambertin's Charleen
S / Holst / F / 2002 / Chambertin / Concerto II / E: Wagemann,Stefanie / F: Siebke-Baasch,Rita
Details
S / Holst / F / 2002 / Chambertin / Concerto II / E: Wagemann,Stefanie / F: Siebke-Baasch,Rita
0.00 |
56.82
45.00 EUR |
5
GER
Ulrich Schröder
Warsteiner Reitverein e.V.
Warsteiner Reitverein e.V.
408
Luagranna
S / Hann / Db / 2002 / Lux / Argentinus / 102UF34 / E: Koller,Friedrich-Wilhelm / F: Deters,Arnd
Details
S / Hann / Db / 2002 / Lux / Argentinus / 102UF34 / E: Koller,Friedrich-Wilhelm / F: Deters,Arnd
0.00 |
57.16
42.00 EUR |
6
GER
Martin Haunhorst
RUFV Hagen St. Martinus
RUFV Hagen St. Martinus
358
Landadel - A
W / Old / B / 2001 / Landgold / Alcatraz / HUN40665 / E: Intertrio BT Sportpferde, / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / Old / B / 2001 / Landgold / Alcatraz / HUN40665 / E: Intertrio BT Sportpferde, / F: Gestüt Lewitz,
0.00 |
58.94
30.00 EUR |
7
GER
Ramona Neumann
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
532
Stakkato's Shadow II
H / Hann / Schwb / 1999 / Stakkato / Bold Indian xx / E: Neumann,Ramona / F: Schäfer,Manfred
Details
H / Hann / Schwb / 1999 / Stakkato / Bold Indian xx / E: Neumann,Ramona / F: Schäfer,Manfred
0.00 |
60.28
30.00 EUR |
8
GER
Jürgen Panzer
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
368
Larry 168
W / Old / Df / 2001 / Landgold / Grand Canyon / SUI40977 / E: Müller,Veronika / F: Gestüt Lewitz,
Details
W / Old / Df / 2001 / Landgold / Grand Canyon / SUI40977 / E: Müller,Veronika / F: Gestüt Lewitz,
0.00 |
61.36
30.00 EUR |
9
GER
Susann Schlenzig
RV Hubertus Schloß Ricklingen
RV Hubertus Schloß Ricklingen
276
Farina K
S / Hann / F / 2005 / For Edition I / Grosso Z / 103RP04 / E: Kötz,Eberhard / F: Kötz,Eberhard
Details
S / Hann / F / 2005 / For Edition I / Grosso Z / 103RP04 / E: Kötz,Eberhard / F: Kötz,Eberhard
0.00 |
63.71
|
= 360.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
30
GER
Tanja Wehr
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
307
Georgio Pinot
W / Hann / B / 1998 / Graf Top / Akzent I / E: Wehr,Tanja / F: Oetjen Dr.,Jens
Details
W / Hann / B / 1998 / Graf Top / Akzent I / E: Wehr,Tanja / F: Oetjen Dr.,Jens
4.00 |
62.56
|
31
GER
Nina Moritz
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
337
Kiara 94
S / AESRpf / Db / 2003 / Lancaster / 102YX44 / E: Mühlherr,Ferdinand / F: Oude Lashof,
Details
S / AESRpf / Db / 2003 / Lancaster / 102YX44 / E: Mühlherr,Ferdinand / F: Oude Lashof,
4.00 |
63.30
|
32
GER
Manfred Maintz
RC Emscherquelle e.V.
RC Emscherquelle e.V.
598
Höjrupgaards Locomotion
S / DK / B / 2002 / DEN40323 / E: Stall Distel GmbH / F: Illum, Helle
Details
S / DK / B / 2002 / DEN40323 / E: Stall Distel GmbH / F: Illum, Helle
4.00 |
64.05
|
34
GBR
Claire Farnham
RV Erlenhof e.V.Köngen
RV Erlenhof e.V.Köngen
134
Cento's Girl
S / Württ / B / 2001 / Cento / Eiger III / 102WM54 / E: Friedrich,Edgar / F: Fundis,Friedrich
Details
S / Württ / B / 2001 / Cento / Eiger III / 102WM54 / E: Friedrich,Edgar / F: Fundis,Friedrich
4.00 |
65.27
|
35
EGY
Mohamed Osama El Nagar
Ägypten
Ägypten
333
Karolina 12
S / Hann / F / 2002 / Kolibris As / Graf Grannus / 102TP92 / E: Lugge,Frank / F: Heimsoth,Hermann
Details
S / Hann / F / 2002 / Kolibris As / Graf Grannus / 102TP92 / E: Lugge,Frank / F: Heimsoth,Hermann
4.25 |
66.69
|
36
GER
Ulrich Schröder
Warsteiner Reitverein e.V.
Warsteiner Reitverein e.V.
417
Luminna
S / OS / B / 2004 / Ludwig von Bayern / Cavalier (Mister) / E: Koller,Friedrich-Wilhelm / F: Ziem,Kerstin
Details
S / OS / B / 2004 / Ludwig von Bayern / Cavalier (Mister) / E: Koller,Friedrich-Wilhelm / F: Ziem,Kerstin
4.75 |
68.97
|
37
GER
Dominique Richter
Ländl.RFV Datteln e.V.
Ländl.RFV Datteln e.V.
573
Wilfried 13
W / KWPN / Db / 2003 / Pacific / Sit this one out xx / E: Stall Herrenholz, / F: Bouma,J.
Details
W / KWPN / Db / 2003 / Pacific / Sit this one out xx / E: Stall Herrenholz, / F: Bouma,J.
5.25 |
70.03
|
38
GER
Anne Wiegmann
RC Tattersall Nürnberg e.V.
RC Tattersall Nürnberg e.V.
445
Opitz 2
W / Trak. / B / 2002 / Preussenprinz / Liebestraum / 102MF74 / E: Wiegmann,Anne / F: Lange,Wilhelm
Details
W / Trak. / B / 2002 / Preussenprinz / Liebestraum / 102MF74 / E: Wiegmann,Anne / F: Lange,Wilhelm
5.25 |
70.57
|
39
GER
Heinz-Dieter Tünnermann
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
RFV Hubertus Eschenbruch e.V.
465
Punxsutawney Phil
W / Westf / Db / 2001 / Polany / Cor de la Bryere / E: Tünnermann,Heinz-Dieter / F: ZG Gilsbach,F.-J.u.Regina
Details
W / Westf / Db / 2001 / Polany / Cor de la Bryere / E: Tünnermann,Heinz-Dieter / F: ZG Gilsbach,F.-J.u.Regina
6.00 |
73.32
|
40
GER
Sandra Schönfeld
RFSG Nikolaushof Euerhausen e.V.
RFSG Nikolaushof Euerhausen e.V.
290
For my Life 2
W / OS / F / 2005 / For Pleasure / Acord II / E: Schönfeld,Sandra / F: Pax,Jens
Details
W / OS / F / 2005 / For Pleasure / Acord II / E: Schönfeld,Sandra / F: Pax,Jens
7.50 |
79.99
|
42
GER
Daniela Zettl
RC Rehau-Frankenhof e.V.
RC Rehau-Frankenhof e.V.
509
Rock'n Rose 3
S / Rhld / B / 2006 / Rocket Star / Triton / E: Zettl,Daniela / F: Mees,Heinz-Josef
Details
S / Rhld / B / 2006 / Rocket Star / Triton / E: Zettl,Daniela / F: Mees,Heinz-Josef
8.00 |
56.86
|
43
GER
Michael Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
086
Cantaloupe 5
W / Meckl. / B / 2003 / Canturo / Monsum / 102OR64 / E: Viehweg,Gabriele / F: Mühlenberg,Wolfgang
Details
W / Meckl. / B / 2003 / Canturo / Monsum / 102OR64 / E: Viehweg,Gabriele / F: Mühlenberg,Wolfgang
8.00 |
58.48
|
44
GER
Elisabeth Kruse
Reiterverein Balve e.V.
Reiterverein Balve e.V.
140
Chadwick 6
W / Hann / 2004 / Cranach / Argentinus / 103CC86 / E: Kruse,Elisabeth / F: Heusmann,Rainer
Details
W / Hann / 2004 / Cranach / Argentinus / 103CC86 / E: Kruse,Elisabeth / F: Heusmann,Rainer
8.00 |
59.27
|
45
GER
Christian Brühl
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
RSG Gestüt Höhenhof Reckershausen
531
Stakkadi
H / Hann / F / 2006 / Stakkato / Roncalli xx / E: Brühl,Lothar / F: Bollmann,Hans-Hermann
Details
H / Hann / F / 2006 / Stakkato / Roncalli xx / E: Brühl,Lothar / F: Bollmann,Hans-Hermann
8.00 |
60.93
|
46
GER
Ramona Neumann
RFV Grafenrheinfeld e.V.
RFV Grafenrheinfeld e.V.
090
Capalavaro
H / Württ / B / 2001 / Carlsson G / Zeus (Nurzeus) / E: Neumann,Ramona / F: Rudolf,Karl
Details
H / Württ / B / 2001 / Carlsson G / Zeus (Nurzeus) / E: Neumann,Ramona / F: Rudolf,Karl
8.00 |
61.37
|
47
GER
Berit Welzel
RFSG Nikolaushof Euerhausen e.V.
RFSG Nikolaushof Euerhausen e.V.
224
Coraldo 2
H / Holst / B / 1996 / Coriander / Corleone / GER23448 / E: Rösner,Karl-Kurt / F: Meyer,Udo
Details
H / Holst / B / 1996 / Coriander / Corleone / GER23448 / E: Rösner,Karl-Kurt / F: Meyer,Udo
8.00 |
62.80
|
49
GER
Michael Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
101
Caratina 4
S / OS / B / 2005 / Cartoon / Olisco / 103QI01 / E: Viehweg,Gabriele / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / B / 2005 / Cartoon / Olisco / 103QI01 / E: Viehweg,Gabriele / F: Gestüt Lewitz,
8.00 |
65.52
|
50
GER
Katharina Winkler
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
047
Avelino 34
W / Sachs / B / 2002 / Accuse / Wackerbarth / GER44263 / E: Winkler,Beate / F: Seelitzer Freizeit GmbH,
Details
W / Sachs / B / 2002 / Accuse / Wackerbarth / GER44263 / E: Winkler,Beate / F: Seelitzer Freizeit GmbH,
8.50 |
83.52
|
51
GER
Franziska Völker
RC Küps e.V.
RC Küps e.V.
585
Zinidi H
W / KWPN / Schwb / 2004 / Prestige / Hamlet / E: Völker,Felix / F: Heerebeek,A. van
Details
W / KWPN / Schwb / 2004 / Prestige / Hamlet / E: Völker,Felix / F: Heerebeek,A. van
11.50 |
79.45
|
52
GER
Stefanie Reichert
RC Rhön Bad Neustadt/Saale e.V
RC Rhön Bad Neustadt/Saale e.V
195
Cola Rum S
H / Holst / Db / 2001 / Contender / Silvester / E: Reichert,Stefanie / F: Schultz,Ursula
Details
H / Holst / Db / 2001 / Contender / Silvester / E: Reichert,Stefanie / F: Schultz,Ursula
12.00 |
53.24
|
53
GER
Annkathrin Mieling
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
353
Lady Lancer D
S / Westf / B / 1996 / Lancer III / Damenstolz / E: Mieling,Annkathrin / F: Dodt,Martin
Details
S / Westf / B / 1996 / Lancer III / Damenstolz / E: Mieling,Annkathrin / F: Dodt,Martin
12.25 |
66.95
|
54
GER
Katharina Winkler
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
Pffrd. Nürnberger Land e.V.
218
Cool Cad
W / Holst / BSchi / 2003 / Caproni / Fasolt / 102MB29 / E: Winkler,Katharina / F: Meyer,Max
Details
W / Holst / BSchi / 2003 / Caproni / Fasolt / 102MB29 / E: Winkler,Katharina / F: Meyer,Max
12.75 |
84.83
|
55
GER
Daniela Zettl
RC Rehau-Frankenhof e.V.
RC Rehau-Frankenhof e.V.
537
Sunnyboy 128
W / Hann / Schwb / 2005 / San Juan / Landadel / E: Zettl,Petra / F: Teldau,Soenke
Details
W / Hann / Schwb / 2005 / San Juan / Landadel / E: Zettl,Petra / F: Teldau,Soenke
14.00 |
73.38
|
56
GER
Stefanie Reichert
RC Rhön Bad Neustadt/Saale e.V
RC Rhön Bad Neustadt/Saale e.V
106
Carla Granada
S / Holst / Schi / 2001 / Calato / Capriccio / E: Reichert,Stefanie / F: Timmermann,Angela
Details
S / Holst / Schi / 2001 / Calato / Capriccio / E: Reichert,Stefanie / F: Timmermann,Angela
15.50 |
79.08
|
57
LUX
Tanja Koegel
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
182
Classico 56
H / Holst / B / 2003 / Classido / Barnaul xx / E: Koegel,Tanja / F: Wischmann,Ute
Details
H / Holst / B / 2003 / Classido / Barnaul xx / E: Koegel,Tanja / F: Wischmann,Ute
16.00 |
59.66
|
58
GER
Imke Holstein
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
Domäne Kinzigheimer Hof Bruchköbel
279
Feeling crazy
S / Hann / F / 2003 / Forsyth / Grandeur / E: Albert,Angela / F: Leymann,Wilhelm
Details
S / Hann / F / 2003 / Forsyth / Grandeur / E: Albert,Angela / F: Leymann,Wilhelm
20.00 |
59.04
|
60
GER
Florian Zettl
RC Rehau-Frankenhof e.V.
RC Rehau-Frankenhof e.V.
265
Emmy Lou 9
S / Hann / B / 2006 / El Bundy I / Mister A / E: Zettl,Daniela / F: Miserre,Stephanie
Details
S / Hann / B / 2006 / El Bundy I / Mister A / E: Zettl,Daniela / F: Miserre,Stephanie
21.75 |
88.23
|
GER
Florian Zettl
RC Rehau-Frankenhof e.V.
RC Rehau-Frankenhof e.V.
367
Largo 187
W / Rhld / B / 1995 / Larome / Grande / GER40412 / E: Zettl,Florian / F: ZG Maaßen,Christian u.Ellen
Details
W / Rhld / B / 1995 / Larome / Grande / GER40412 / E: Zettl,Florian / F: ZG Maaßen,Christian u.Ellen
Opgegeven |
GER
Kira Gammersbach
Warsteiner Reitverein e.V.
Warsteiner Reitverein e.V.
575
Woman 11
S / KWPN / B / 2003 / Chin Chin / Julio Mariner xx / 102ZJ80 / E: Gammersbach,Kira / F: Klaver,C.T.
Details
S / KWPN / B / 2003 / Chin Chin / Julio Mariner xx / 102ZJ80 / E: Gammersbach,Kira / F: Klaver,C.T.
Opgegeven |
GER
Stefanie Wagemann
Pffrd. Dinkelsbühl-Lohe e.V.
Pffrd. Dinkelsbühl-Lohe e.V.
145
Chambertin's Caprice
S / Württ / Schwb / 2006 / Chambertin / Chaplin / E: Wagemann,Stefanie / F: Mosshammer,Hermann
Details
S / Württ / Schwb / 2006 / Chambertin / Chaplin / E: Wagemann,Stefanie / F: Mosshammer,Hermann
Opgegeven |
GER
Kerstin Carstensen
RC Riedheim
RC Riedheim
198
Colorido 2
W / Württ / F / 2005 / Couleur-Rubin / Drosselklang I / E: Sorg,Alfons / F: Sorg,Alfons
Details
W / Württ / F / 2005 / Couleur-Rubin / Drosselklang I / E: Sorg,Alfons / F: Sorg,Alfons
Opgegeven |
GER
Anne Wiegmann
RC Tattersall Nürnberg e.V.
RC Tattersall Nürnberg e.V.
124
Casper 113
W / Brdbg / B / 1998 / Cincinatti / Falkenstein / GER25981 / E: Wiegmann,Ralf / F: Binsau,Wilhelm
Details
W / Brdbg / B / 1998 / Cincinatti / Falkenstein / GER25981 / E: Wiegmann,Ralf / F: Binsau,Wilhelm
Opgegeven |
GER
Heiko Rabenstein
RFV Bad Windsheim e.V.
RFV Bad Windsheim e.V.
285
Fernando 600
W / Württ / Db / 2000 / Forrester / Calmaro / E: Bender,Holger / F: Bender,Holger
Details
W / Württ / Db / 2000 / Forrester / Calmaro / E: Bender,Holger / F: Bender,Holger
Opgegeven |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.