Reit- und Springturnier vom 25-26.August 2012 des ZRFV Heiden e.V.
1. Abt. Preis der Volksbank Heiden, Herr Jacobs
|
Juryleden |
Paul Holtgräve Mechthild Geßmann |
Groep 1
1
GER
Laura Emming
ZRFV Borken e.V.
ZRFV Borken e.V.
617
Quentin 13
W / Holst / Schi / 1997 / Quidam de Revel / Calypso I / GER26166 / E: Louisburg Farm, / F: Thormählen,Jens
Details
W / Holst / Schi / 1997 / Quidam de Revel / Calypso I / GER26166 / E: Louisburg Farm, / F: Thormählen,Jens
0.00 | 47.76 | 0.00 |
34.56
60.00 EUR |
2
GER
Lena Schober
Reiterverein Lippramsdorf e.V.
Reiterverein Lippramsdorf e.V.
308
Festina 21
S / Westf / F / 2000 / Feinsinn / Federball / E: BG Schober,Familie / F: Schlüter,August
Details
S / Westf / F / 2000 / Feinsinn / Federball / E: BG Schober,Familie / F: Schlüter,August
0.00 | 48.25 | 0.00 |
39.69
50.00 EUR |
3
GER
Anna-Lena Metzger
Ländl.RFV St.Georg Marl e.V.
Ländl.RFV St.Georg Marl e.V.
247
Doreen P
S / Westf / Schwb / 2002 / Dynast / Maurice / E: Pricking,Marianne / F: Pricking,Wilhelm
Details
S / Westf / Schwb / 2002 / Dynast / Maurice / E: Pricking,Marianne / F: Pricking,Wilhelm
0.00 | 49.62 | 0.00 |
43.82
43.00 EUR |
4
GER
Caroline Demey
ZRFV Heiden e.V.
ZRFV Heiden e.V.
798
Woody Wum
W / Hann / B / 2005 / White Star / Argentan I / E: Demey,Friedhelm / F: Schäfer,Heinz
Details
W / Hann / B / 2005 / White Star / Argentan I / E: Demey,Friedhelm / F: Schäfer,Heinz
0.00 | 47.55 | 4.00 |
40.10
38.00 EUR |
5
GER
Kim Sina Eiling
RFV Reken e.V.
RFV Reken e.V.
165
Cortina 134
S / Rhld / B / 1999 / Cordino / Ehrentusch / E: Eiling,Sigrid / F: Brücker,Werner
Details
S / Rhld / B / 1999 / Cordino / Ehrentusch / E: Eiling,Sigrid / F: Brücker,Werner
0.00 | 47.15 | 9.00 |
51.21
35.00 EUR |
6
GER
Larissa Reintges
RV Gestüt Forellenhof e.V.
RV Gestüt Forellenhof e.V.
504
Luanda 26
S / Old / B / 2005 / Lauterbach / Landfriese I / E: Eßmann,Marietta / F: Kocherhans,Ernst
Details
S / Old / B / 2005 / Lauterbach / Landfriese I / E: Eßmann,Marietta / F: Kocherhans,Ernst
0.00 | 48.79 | 23.00 |
53.88
25.00 EUR |
7
GER
Katharina Wansing
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
110
Chakotay 3
W / Westf / B / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Pontifex / E: Wansing,Franz-Josef / F: Kleiböhmer,Isabel
Details
W / Westf / B / 2005 / Cornet Obolensky (ex: Windows / Pontifex / E: Wansing,Franz-Josef / F: Kleiböhmer,Isabel
0.25 | 50.27 |
|
8
GER
Wiebke Brunsbach
ZRFV Heiden e.V.
ZRFV Heiden e.V.
595
Pocalino's Pirat
W / Old / Schwb / 2005 / Pocalino / C-Indoctro / E: Brunsbach,Bernd-Josef / F: Ramsbrock,Heinrich
Details
W / Old / Schwb / 2005 / Pocalino / C-Indoctro / E: Brunsbach,Bernd-Josef / F: Ramsbrock,Heinrich
4.00 | 49.55 |
|
10
GER
Hanna Schulze Icking
RFV Vreden e.V.
RFV Vreden e.V.
590
Pilaro 4
W / Westf / B / 2005 / Pilaro / Grossadmiral / E: Schulze Icking,Hanna / F: Wensing,Michael
Details
W / Westf / B / 2005 / Pilaro / Grossadmiral / E: Schulze Icking,Hanna / F: Wensing,Michael
4.00 | 49.94 |
|
11
GER
Hans-Jürgen Brüning
ZRFV Coesfeld/Lette e. V.
ZRFV Coesfeld/Lette e. V.
884
Cornelius 29
W / Westf / Schi / 2004 / Cornet Obolensky / Dinard L. / E: Brüning, Anja / F: Wöhrmann, Werner
Details
W / Westf / Schi / 2004 / Cornet Obolensky / Dinard L. / E: Brüning, Anja / F: Wöhrmann, Werner
4.50 | 51.26 |
|
12
GER
Philipp Bone
RV Gestüt Forellenhof e.V.
RV Gestüt Forellenhof e.V.
566
Pablo 446
H / Westf / Db / 2004 / Parademarsch I / Nicht gekört / E: Bone,Thomas / F: Duin,Martina
Details
H / Westf / Db / 2004 / Parademarsch I / Nicht gekört / E: Bone,Thomas / F: Duin,Martina
4.75 | 52.84 |
|
13
GER
Nicole Böing
RFV Südlohn-Oeding e.V.
RFV Südlohn-Oeding e.V.
083
Carlson 60
H / Hann / Db / 2004 / Contendro I / Federweisser / E: Petershagen,Jürgen jun. / F: Mulholland,William
Details
H / Hann / Db / 2004 / Contendro I / Federweisser / E: Petershagen,Jürgen jun. / F: Mulholland,William
4.75 | 52.85 |
|
= 251.00 EUR
Groep 2
1
GER
Frank Nachtigall
RV Rhede-Krommert e.V.
RV Rhede-Krommert e.V.
482
Lolly Pop 33
S / Westf / Db / 2002 / Larenco / Pavarotti v.d.Helle / E: Dickmann,Catja / F: Ekrod,Ulrich
Details
S / Westf / Db / 2002 / Larenco / Pavarotti v.d.Helle / E: Dickmann,Catja / F: Ekrod,Ulrich
0.00 | 49.64 | 0.00 |
37.45
60.00 EUR |
2
GER
Franziska Kernebeck
Ländl.ZRFV Gronau e.V.
Ländl.ZRFV Gronau e.V.
023
Annabell 449
S / Old / B / 2006 / Abke / Argentinus / E: Kernebeck,Ann-Lena / F: Möller,Gabriele
Details
S / Old / B / 2006 / Abke / Argentinus / E: Kernebeck,Ann-Lena / F: Möller,Gabriele
0.00 | 49.50 | 0.00 |
41.31
50.00 EUR |
3
GER
Mareen Schnieders
RV St. Georg Ottenstein-Hörsteloe e
RV St. Georg Ottenstein-Hörsteloe e
098
Cassy 54
S / Westf / F / 2001 / Cantonius / Piquet / E: Schnieders,Mareen / F: Schulze-Averdiek,Antonius
Details
S / Westf / F / 2001 / Cantonius / Piquet / E: Schnieders,Mareen / F: Schulze-Averdiek,Antonius
0.00 | 48.57 | 4.00 |
38.72
43.00 EUR |
4
GER
Kathrin Terhechte
ZRFV Gescher e.V.
ZRFV Gescher e.V.
692
Ruby 119
S / Westf / Db / 2005 / Rockwell / Dunhill H / E: Wilcken Dr.,Rolf / F: Bertling,Winfried
Details
S / Westf / Db / 2005 / Rockwell / Dunhill H / E: Wilcken Dr.,Rolf / F: Bertling,Winfried
0.00 | 47.69 | 8.00 |
33.98
38.00 EUR |
5
GER
Laura Emming
ZRFV Borken e.V.
ZRFV Borken e.V.
751
Tequila W
S / Rhld / F / 1997 / Tänzer / Pro Ratio / 103AH70 / E: Sportpferde Ehning GbR, / F: Vennhoff,Elke
Details
S / Rhld / F / 1997 / Tänzer / Pro Ratio / 103AH70 / E: Sportpferde Ehning GbR, / F: Vennhoff,Elke
0.00 | 47.72 | 11.00 |
53.01
35.00 EUR |
6
GER
Ann-Kathrin Kleinherbers
Reit- und Fahrv. Jagdfalke Brünen e
Reit- und Fahrv. Jagdfalke Brünen e
112
Champus 73
W / DR / Db / 1996 / Chantre B / Night-Star I / E: Lensing,Jil / F: Bockholt,Hans
Details
W / DR / Db / 1996 / Chantre B / Night-Star I / E: Lensing,Jil / F: Bockholt,Hans
0.25 | 50.14 |
25.00 EUR |
7
GER
Mathias Doetkotte
Ländl.ZRFV Gronau e.V.
Ländl.ZRFV Gronau e.V.
425
Landa 10
S / Westf / B / 2000 / Lamoureux II / Vif-Argent xx / E: Doetkotte,Mathias / F: Schlusemann,Josef
Details
S / Westf / B / 2000 / Lamoureux II / Vif-Argent xx / E: Doetkotte,Mathias / F: Schlusemann,Josef
4.00 | 48.25 |
|
= 251.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
15
GER
Manuela Feighofen
Reit- u. Fahrverein Barlo-Bocholt e
Reit- u. Fahrverein Barlo-Bocholt e
748
Takito 2
W / Westf / F / 2003 / Tänzer / Unbekannt / E: Feighofen,Manuela / F: Bauhaus,Hermann
Details
W / Westf / F / 2003 / Tänzer / Unbekannt / E: Feighofen,Manuela / F: Bauhaus,Hermann
6.50 | 59.40 |
|
17
GER
Georg Terhechte
ZRFV Gescher e.V.
ZRFV Gescher e.V.
355
Gina 735
S / Hann / B / 1993 / Gardeulan I / Lemon xx / E: Terhechte,Georg / F: Johanns,Henning-Eibe
Details
S / Hann / B / 1993 / Gardeulan I / Lemon xx / E: Terhechte,Georg / F: Johanns,Henning-Eibe
8.00 | 42.94 |
|
18
GER
Philipp Mensing
RV St.Georg Heek-Nienborg e.V.
RV St.Georg Heek-Nienborg e.V.
317
Fiona 433
S / Westf / B / 2004 / Fiano / Gracchus / E: Mensing,Philipp / F: ZG Mensing,Stefan u.Wilma
Details
S / Westf / B / 2004 / Fiano / Gracchus / E: Mensing,Philipp / F: ZG Mensing,Stefan u.Wilma
8.00 | 45.65 |
|
19
GER
Liesane Loker
Reiterverein Rhede e.V.
Reiterverein Rhede e.V.
145
Coco-Carina
S / Westf / B / 1999 / Cordino / Federball / E: Loker,Liesane / F: Sparenberg,Ralf
Details
S / Westf / B / 1999 / Cordino / Federball / E: Loker,Liesane / F: Sparenberg,Ralf
8.00 | 45.80 |
|
20
GER
Jana Kemper
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
568
Palischa 3
S / KWPN / B / 1997 / Cordial Medoc / Michelangelo / E: Kemper,Roswitha / F: Nijzink,M.
Details
S / KWPN / B / 1997 / Cordial Medoc / Michelangelo / E: Kemper,Roswitha / F: Nijzink,M.
8.00 | 47.45 |
|
22
GER
Philip Weßling
RV Rhede-Krommert e.V.
RV Rhede-Krommert e.V.
056
Brooklyn 12
W / Westf / B / 2000 / Bordos / Lombard / E: Roelvink,Dorothee Maria / F: Gestüt Westhoff,
Details
W / Westf / B / 2000 / Bordos / Lombard / E: Roelvink,Dorothee Maria / F: Gestüt Westhoff,
8.00 | 49.29 |
|
23
GER
Thomas Kröger
ZRFV Legden e.V.
ZRFV Legden e.V.
599
Polyfee 6
S / Westf / B / 2003 / Potsdam / Rosenkavalier / E: Häming,Herbert / F: Häming,Herbert
Details
S / Westf / B / 2003 / Potsdam / Rosenkavalier / E: Häming,Herbert / F: Häming,Herbert
8.00 | 50.21 |
|
24
GER
Nicole Krasicki
RFV Alt Marl e.V.
RFV Alt Marl e.V.
795
Wolfshecker Hofs Charon
W / Hess / B / 2000 / Cheenook / Waldhorn / E: Krasicki,Nicole / F: Herlth,Andrea
Details
W / Hess / B / 2000 / Cheenook / Waldhorn / E: Krasicki,Nicole / F: Herlth,Andrea
8.00 | 79.65 |
|
25
GER
Andrea Fasselt
ZRFV Dorsten e.V.
ZRFV Dorsten e.V.
661
Riskant 19
H / Westf / B / 2000 / Regardez / Fidelio / E: Fasselt,Johannes / F: ZG Schöppner,Udo u.Marianne
Details
H / Westf / B / 2000 / Regardez / Fidelio / E: Fasselt,Johannes / F: ZG Schöppner,Udo u.Marianne
8.25 | 50.10 |
|
26
GER
Darline Blanke
ZRFV Dorsten e.V.
ZRFV Dorsten e.V.
082
Carlos Buenos
W / Holst / Schi / 2004 / Calato / Acobat II / 103JW14 / E: Blanke,Lars Oliver / F: Voß,Hermann Otto
Details
W / Holst / Schi / 2004 / Calato / Acobat II / 103JW14 / E: Blanke,Lars Oliver / F: Voß,Hermann Otto
12.00 | 45.39 |
|
27
GER
Roxana Olbring
RV Gestüt Forellenhof e.V.
RV Gestüt Forellenhof e.V.
014
Alize 4
S / Westf / B / 2000 / Argentinus / Nobelpreis / E: Olbring,Franz-Josef / F: Heddier,Bernhard
Details
S / Westf / B / 2000 / Argentinus / Nobelpreis / E: Olbring,Franz-Josef / F: Heddier,Bernhard
12.25 | 50.04 |
|
28
GER
Pia Levermann
ZRFV Coesfeld/Lette e. V.
ZRFV Coesfeld/Lette e. V.
084
Carmen R
S / Westf / B / 2004 / Christoph Columbus / Rotarier / E: Levermann,Pia / F: Rüping,Heinrich
Details
S / Westf / B / 2004 / Christoph Columbus / Rotarier / E: Levermann,Pia / F: Rüping,Heinrich
12.75 | 52.76 |
|
30
GER
Nicole Krasicki
RFV Alt Marl e.V.
RFV Alt Marl e.V.
071
Campione VC
W / Rhld / Db / 2002 / Contender / Wyoming / GER45383 / E: Krasicki,Tino / F: Classen,Hans-Victor
Details
W / Rhld / Db / 2002 / Contender / Wyoming / GER45383 / E: Krasicki,Tino / F: Classen,Hans-Victor
19.50 | 79.22 |
|
31
GER
Lena Ottink
RFV Vreden e.V.
RFV Vreden e.V.
725
Simply a Dream
S / Meckl. / R / 2006 / Sandro Song / Argentinus / E: Ottink,Lena / F: Behne,Bernhard
Details
S / Meckl. / R / 2006 / Sandro Song / Argentinus / E: Ottink,Lena / F: Behne,Bernhard
20.00 | 49.25 |
|
32
GER
Franziska Kernebeck
Ländl.ZRFV Gronau e.V.
Ländl.ZRFV Gronau e.V.
326
Flower Queen 3
S / Sachs / F / 1999 / Corghano / Dürer / GER46071 / E: Sportpferde H.Heckmann GmbH, / F: Müller,Andreas
Details
S / Sachs / F / 1999 / Corghano / Dürer / GER46071 / E: Sportpferde H.Heckmann GmbH, / F: Müller,Andreas
24.50 | 83.28 |
|
GER
Ulrike Messing
Voltigier-u.Reitzentrum Schöppingen
Voltigier-u.Reitzentrum Schöppingen
581
Perfect Day 3
W / Westf / F / 2002 / Pocalino / Kolibri / E: Messing,Ulrike / F: Schulze Geiping,Britta
Details
W / Westf / F / 2002 / Pocalino / Kolibri / E: Messing,Ulrike / F: Schulze Geiping,Britta
Opgegeven |
|
GER
Astrid Hegerfeld
RV Rhede-Krommert e.V.
RV Rhede-Krommert e.V.
147
Colina 33
S / Westf / Db / 2006 / Collin L / Ramiro's Son I / E: Hegerfeld,Theo / F: Hegerfeld,Theo
Details
S / Westf / Db / 2006 / Collin L / Ramiro's Son I / E: Hegerfeld,Theo / F: Hegerfeld,Theo
Opgegeven |
|
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.