Kirchstockach Springen bis S*** & Dressur bis S*
Preis gegeben von 1. Ab. Ausbildungsstall Sönke Kohrock, Ingolstadt
|
Juryleden |
Martina Kratzer Peter Pföderl |
Groep 1
1
GER
Michaela Brückmann
RRFV Ingolstadt-Spitzlmühle e.V.
RRFV Ingolstadt-Spitzlmühle e.V.
512
Clintetto
W / Holst / Schi / 2002 / Clinton I / Caletto I / 102RS17 / E: Brückmann,Michaela / F: ZG Hamdorf,Jutta u.Wolfgang
Details
W / Holst / Schi / 2002 / Clinton I / Caletto I / 102RS17 / E: Brückmann,Michaela / F: ZG Hamdorf,Jutta u.Wolfgang
65.00 |
50.34
110.00 EUR |
2
GER
Uli Hacker
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
928
Fly High 10
S / Ita.W / F / 2006 / Dohitzun Guernica / Quidam de Revel / 103VN42 / E: Carbone,Edmondo
Details
S / Ita.W / F / 2006 / Dohitzun Guernica / Quidam de Revel / 103VN42 / E: Carbone,Edmondo
65.00 |
53.05
90.00 EUR |
3
GER
Maximilian Wirzberger-Jach
RV Wiesengrund e.V.
RV Wiesengrund e.V.
203
Bugatti 21
W / Holst / B / 1997 / Barnaul xx / Landgraf I / GER41687 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Sipple,Elmar
Details
W / Holst / B / 1997 / Barnaul xx / Landgraf I / GER41687 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Sipple,Elmar
65.00 |
53.81
80.00 EUR |
4
GER
Stefan Nörtemann
RA München e.V.
RA München e.V.
1176
Lance 14
W / Holst / BkaSc / 2003 / Lancer II / Capitol I / 103NS39 / E: Nörtemann,Stefan / F: Butz,Alexandra
Details
W / Holst / BkaSc / 2003 / Lancer II / Capitol I / 103NS39 / E: Nörtemann,Stefan / F: Butz,Alexandra
65.00 |
54.79
69.00 EUR |
5
GER
Jennifer Kern
RZG Schönau e.V.
RZG Schönau e.V.
645
Cosmic Girl 8
S / Oe.Wb / Db / 2006 / Absalon / Caletto I / 103FA76 / E: Semelink,Bernd / F: Frischeis,Johann
Details
S / Oe.Wb / Db / 2006 / Absalon / Caletto I / 103FA76 / E: Semelink,Bernd / F: Frischeis,Johann
65.00 |
55.91
57.00 EUR |
7
GER
Christoph Gaillinger
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1395
Mafia 10
S / Bay / Schwb / 2005 / Da Lisco / Gajus / E: Steiner,Franz jun. / F: Steiner,Franz
Details
S / Bay / Schwb / 2005 / Da Lisco / Gajus / E: Steiner,Franz jun. / F: Steiner,Franz
65.00 |
57.56
47.00 EUR |
9
GER
Lena Sedlacek
RZG Schönau e.V.
RZG Schönau e.V.
099
Arabella B.S.
S / Württ / B / 2006 / Acordelli / Nimmerdor / 103VD18 / E: Semelink,Bernd / F: Semelink,Bernd
Details
S / Württ / B / 2006 / Acordelli / Nimmerdor / 103VD18 / E: Semelink,Bernd / F: Semelink,Bernd
65.00 |
59.39
47.00 EUR |
10
IRL
Diarmuid Howley
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
881
Fellini 131
W / OS / F / 2006 / For Pleasure / Phin Phin / 103LZ45 / E: Peiseler Dr.,Alexa / F: Grom,Richard
Details
W / OS / F / 2006 / For Pleasure / Phin Phin / 103LZ45 / E: Peiseler Dr.,Alexa / F: Grom,Richard
65.00 |
60.50
|
11
GER
Georg Schweiger
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
284
Carafat
W / Bay / B / 2004 / Carlando I / Silvester / 103UV06 / E: Schweiger,Christina / F: Schweiger,Georg
Details
W / Bay / B / 2004 / Carlando I / Silvester / 103UV06 / E: Schweiger,Christina / F: Schweiger,Georg
63.00 |
53.28
|
12
GER
Lawrence Greene
RA München e.V.
RA München e.V.
1552
Pizarro 35
W / Dt.Pf / RSchi / 2004 / Pablos As / Lincolm L / 103FZ63 / E: Maurer,Rainer / F: Voßhage,Karl
Details
W / Dt.Pf / RSchi / 2004 / Pablos As / Lincolm L / 103FZ63 / E: Maurer,Rainer / F: Voßhage,Karl
63.00 |
61.21
|
13
IRL
Diarmuid Howley
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
318
Carragher
W / ISH / Schi / 2006 / Courage / Diamond Lad / 103VV36 / E: Deßloch-Fricke,Susann
Details
W / ISH / Schi / 2006 / Courage / Diamond Lad / 103VV36 / E: Deßloch-Fricke,Susann
61.00 |
58.90
|
14
GER
Eveline Reininger
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
1324
Little One ER
W / Bay / B / 2003 / Lord Z / Pit I / 103EP25 / E: Reininger,Eveline / F: Reininger,Eveline
Details
W / Bay / B / 2003 / Lord Z / Pit I / 103EP25 / E: Reininger,Eveline / F: Reininger,Eveline
61.00 |
59.22
|
15
GER
Maximilian Gaillinger
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
2022
Whiskey 39
W / Hann / B / 2000 / Welser / Wanderer / 102SL21 / E: Gaillinger,Maximilian / F: Reupke,Regine
Details
W / Hann / B / 2000 / Welser / Wanderer / 102SL21 / E: Gaillinger,Maximilian / F: Reupke,Regine
61.00 |
59.79
|
16
GER
Chantal Homp
RA München e.V.
RA München e.V.
1450
Narischa
S / Holst / B / 2005 / Nekton / Contendro I / 103WL55 / E: Homp,Volker / F: Vollersen,Johann
Details
S / Holst / B / 2005 / Nekton / Contendro I / 103WL55 / E: Homp,Volker / F: Vollersen,Johann
61.00 |
61.08
|
17
GER
Kathrin Nöhbauer
PPSG Krottenthal
PPSG Krottenthal
420
Charisma 200
S / Westf / B / 2004 / Charisma / Prinz Pilot / E: Kleiner,Sandra / F: Kühlmann,Rudolf
Details
S / Westf / B / 2004 / Charisma / Prinz Pilot / E: Kleiner,Sandra / F: Kühlmann,Rudolf
60.00 |
56.63
|
18
GER
Maximilian Wirzberger-Jach
RV Wiesengrund e.V.
RV Wiesengrund e.V.
1964
Union 9
W / KWPN / F / 2001 / Lancelot / Silvio II / GRE40044 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Kappert,Jopie
Details
W / KWPN / F / 2001 / Lancelot / Silvio II / GRE40044 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Kappert,Jopie
59.00 |
58.58
|
19
GER
Antonia Schnabel
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
1580
Qualeska 3
S / Old / Df / 2006 / Quidam's Rubin / Cordial Medoc / 103DW57 / E: Schnabel,Antonia / F: Stueckemann,Juergen
Details
S / Old / Df / 2006 / Quidam's Rubin / Cordial Medoc / 103DW57 / E: Schnabel,Antonia / F: Stueckemann,Juergen
59.00 |
69.75
|
20
GER
Melanie Eberhardt
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1558
Pommes 4
W / Holst / F / 1998 / Concerto II / Lincoln / GER42639 / E: Eberhardt,Melanie / F: Zuba,Silke
Details
W / Holst / F / 1998 / Concerto II / Lincoln / GER42639 / E: Eberhardt,Melanie / F: Zuba,Silke
58.75 |
70.58
|
21
GER
Maximilian Lill
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1902
Sultan 578
W / Hann / R / 2001 / Stakkato / Grande / GER44220 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: Kamp,Joachim
Details
W / Hann / R / 2001 / Stakkato / Grande / GER44220 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: Kamp,Joachim
58.00 |
51.23
|
22
GER
Christoph Distel
RFV Büdingen u.U.e.V.
RFV Büdingen u.U.e.V.
101
Aragon 318
H / Trak. / B / 2004 / Axis / Hohenstein / E: Distel,Christoph / F: Podgorski,Cornelia
Details
H / Trak. / B / 2004 / Axis / Hohenstein / E: Distel,Christoph / F: Podgorski,Cornelia
58.00 |
52.08
|
23
GER
Phillip Wolf
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
139
Awenta 2
S / BWP / B / 2000 / Thunder van de Zuuthoeve / Balzflug / NED40077 / E: Wolf,Phillip / F: ZG de Meulder,Jos u.Dirk
Details
S / BWP / B / 2000 / Thunder van de Zuuthoeve / Balzflug / NED40077 / E: Wolf,Phillip / F: ZG de Meulder,Jos u.Dirk
58.00 |
53.64
|
24
GER
Natascha Huber
PSG Bayrischzell e.V.
PSG Bayrischzell e.V.
848
Eskada HH
S / Hann / F / 2005 / Escudo I / Werther / 103XH44 / E: Huber,Heike / F: Wenzel Rörström,Maike
Details
S / Hann / F / 2005 / Escudo I / Werther / 103XH44 / E: Huber,Heike / F: Wenzel Rörström,Maike
58.00 |
53.75
|
25
GER
Jennifer Kern
RZG Schönau e.V.
RZG Schönau e.V.
300
Carla 117
S / Holst / Schi / 2005 / Colman / Exorbitant xx / E: Hurrle,Kerstin / F: Dechau,Lutz
Details
S / Holst / Schi / 2005 / Colman / Exorbitant xx / E: Hurrle,Kerstin / F: Dechau,Lutz
58.00 |
57.23
|
26
GER
Daniel Böttcher
RSC Gestüt Birkenhof-Harham e.V.
RSC Gestüt Birkenhof-Harham e.V.
626
Cornelia 29
S / Old / B / 1996 / Continue / Sandro / GER24361 / E: Lipp,Dagmar / F: Kramer,Peter
Details
S / Old / B / 1996 / Continue / Sandro / GER24361 / E: Lipp,Dagmar / F: Kramer,Peter
57.00 |
54.72
|
28
GER
Frank Möller
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
044
Alexa 318
S / Bay / B / 1998 / La Piko / Cosinus B / GER40408 / E: Wörle,Leo / F: Kempter,Peter
Details
S / Bay / B / 1998 / La Piko / Cosinus B / GER40408 / E: Wörle,Leo / F: Kempter,Peter
56.00 |
50.05
|
29
GER
Veronika Meisinger
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
1625
Quidam's Querido 2
H / Bay / F / 2005 / Quidam's Rubin / Raueck I / E: Meisinger,Veronika / F: Niedermair,Martin
Details
H / Bay / F / 2005 / Quidam's Rubin / Raueck I / E: Meisinger,Veronika / F: Niedermair,Martin
55.00 |
65.03
|
31
GER
Barbara Meindl
RFV Rupertiwinkel e.V
RFV Rupertiwinkel e.V
1640
Quintana 52
S / OS / F / 2003 / Come On / Quick Star / 102NZ93 / E: Meindl,Hannes / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / F / 2003 / Come On / Quick Star / 102NZ93 / E: Meindl,Hannes / F: Gestüt Lewitz,
53.00 |
57.12
|
32
GER
Veronika Meisinger
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
1904
Sumak
W / Ung. / Db / 2001 / Stauffenberg / Ramzes VIII-25 / 102ST80 / E: Meisinger,Veronika
Details
W / Ung. / Db / 2001 / Stauffenberg / Ramzes VIII-25 / 102ST80 / E: Meisinger,Veronika
52.00 |
55.00
|
33
GER
Ursula Stein
RC Ammersee Inning e.V.
RC Ammersee Inning e.V.
1041
Hemmingway 31
W / KWPN / Db / 2005 / Guidam (de Dartay) / Hemmingway / 103RN46 / E: Stein,Ursula / F: Zwartjens,R.F.G.
Details
W / KWPN / Db / 2005 / Guidam (de Dartay) / Hemmingway / 103RN46 / E: Stein,Ursula / F: Zwartjens,R.F.G.
51.00 |
65.85
|
34
GER
Antonia Vogt
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
1307
Lingotto 2
W / OS / Schi / 2003 / Lucky Luke / Grandus / GER42976 / E: Vogt,Gero / F: Gestüt Rossbornerhof ,
Details
W / OS / Schi / 2003 / Lucky Luke / Grandus / GER42976 / E: Vogt,Gero / F: Gestüt Rossbornerhof ,
50.00 |
77.65
|
35
GER
Nina Hepp
RF Uttenweiler
RF Uttenweiler
1539
Pikachu 9
H / Westf / B / 1998 / Polydor / Exponent / GER26125 / E: Hepp,Katharina / F: Beringmeier,Stefan
Details
H / Westf / B / 1998 / Polydor / Exponent / GER26125 / E: Hepp,Katharina / F: Beringmeier,Stefan
49.25 |
80.71
|
= 597.00 EUR
Groep 2
1
GER
Kathrin Nöhbauer
PPSG Krottenthal
PPSG Krottenthal
1105
Jonny jun.
H / Bay / R / 2002 / Expert / Wild Life / 102MF51 / E: Nöhbauer,Gabriela / F: Mühlbauer,Josef
Details
H / Bay / R / 2002 / Expert / Wild Life / 102MF51 / E: Nöhbauer,Gabriela / F: Mühlbauer,Josef
65.00 |
51.87
110.00 EUR |
2
GER
Maximilian Lill
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1390
Luwego
H / Bay / Db / 2003 / Landprinz / Jazz Time / 102UG08 / E: Willkommer,Georg / F: Willkommer,Anton
Details
H / Bay / Db / 2003 / Landprinz / Jazz Time / 102UG08 / E: Willkommer,Georg / F: Willkommer,Anton
65.00 |
53.49
85.00 EUR |
2
GER
Günter Stübing
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
156
Baluga K
S / Dt.Sp. / F / 2004 / Balou du Rouet / Lemon xx / 103LG37 / E: Steindl,Johann / F: Kobow,Albert
Details
S / Dt.Sp. / F / 2004 / Balou du Rouet / Lemon xx / 103LG37 / E: Steindl,Johann / F: Kobow,Albert
65.00 |
53.49
85.00 EUR |
4
GER
Michael Eichler
RA München e.V.
RA München e.V.
1705
Riva Loona
S / Holst / B / 2001 / Claudio's Son / Lansing / GER42712 / E: Eichler,Michael / F: Petersen,Claus
Details
S / Holst / B / 2001 / Claudio's Son / Lansing / GER42712 / E: Eichler,Michael / F: Petersen,Claus
65.00 |
55.01
69.00 EUR |
6
GER
Sandra Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
1493
Pacira
S / Bay / B / 2004 / Contendro I / Piaster / 103LG53 / E: Viehweg,Gabriele / F: Versbach,Ewald
Details
S / Bay / B / 2004 / Contendro I / Piaster / 103LG53 / E: Viehweg,Gabriele / F: Versbach,Ewald
65.00 |
56.72
50.00 EUR |
7
GER
Alexander Renner
SRC Fünfseeland e.V
SRC Fünfseeland e.V
1847
Sesto senso
W / OS / B / 2003 / Cavalier (Mister) / Lys de Darmen / 103FF10 / E: Renner,Alexander / F: ZG Vleugels / Blaton,
Details
W / OS / B / 2003 / Cavalier (Mister) / Lys de Darmen / 103FF10 / E: Renner,Alexander / F: ZG Vleugels / Blaton,
65.00 |
57.99
47.00 EUR |
8
GER
Martin Schäufler
SRC Fünfseeland e.V
SRC Fünfseeland e.V
295
Carige
H / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Cambridge / 102UQ72 / E: Unishchenko,Alexander / F: Vullers,Anton
Details
H / Holst / Schi / 2004 / Cassini I / Cambridge / 102UQ72 / E: Unishchenko,Alexander / F: Vullers,Anton
65.00 |
59.21
47.00 EUR |
9
GER
Ruven Simon
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
322
Carry Me 9
S / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Calido I / E: Cordes,Hartmut / F: Gestüt Lewitz,
Details
S / OS / B / 2006 / Chacco-Blue / Calido I / E: Cordes,Hartmut / F: Gestüt Lewitz,
65.00 |
59.61
47.00 EUR |
10
GER
Christoph Gaillinger
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1822
Sarasani 8
W / Hann / Db / 2005 / Silvio I / Werther / 103OR26 / E: Frehe-Siermann,Marten / F: Plaß Dr.,Sabine
Details
W / Hann / Db / 2005 / Silvio I / Werther / 103OR26 / E: Frehe-Siermann,Marten / F: Plaß Dr.,Sabine
65.00 |
60.57
|
11
GER
Markus Hüttl
RV Oberland Thann e.V.
RV Oberland Thann e.V.
168
Before Sunrise
S / Bay / B / 2006 / Baloubino B / Caretello B / E: Ernst,Veronika / F: Ernst,Veronika
Details
S / Bay / B / 2006 / Baloubino B / Caretello B / E: Ernst,Veronika / F: Ernst,Veronika
63.00 |
54.68
|
12
GER
Nikolaus von Gumppenberg
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1575
Qing d'Amour
W / SF / B / 2004 / Dollar Dela Pierre (Tlaloc la / Rosire / 103NY97 / E: Wendenburg,Andreas
Details
W / SF / B / 2004 / Dollar Dela Pierre (Tlaloc la / Rosire / 103NY97 / E: Wendenburg,Andreas
61.00 |
57.14
|
= 597.00 EUR
Groep 3
1
GER
Christoph Distel
RFV Büdingen u.U.e.V.
RFV Büdingen u.U.e.V.
1457
Nector
W / Holst / B / 2004 / Nekton / Reichsgraf / 103HL01 / E: Stall Distel GmbH, / F: Wigger,Ewald
Details
W / Holst / B / 2004 / Nekton / Reichsgraf / 103HL01 / E: Stall Distel GmbH, / F: Wigger,Ewald
65.00 |
52.06
110.00 EUR |
2
GER
Antonia Schnabel
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
1391
Lux Ass
W / Old / B / 1996 / Lux / Pik Koenig / GER23698 / E: Schnabel,Antonia / F: Abhau,Axel
Details
W / Old / B / 1996 / Lux / Pik Koenig / GER23698 / E: Schnabel,Antonia / F: Abhau,Axel
65.00 |
53.49
90.00 EUR |
3
GER
Antonia Schnabel
RV Montabaur-Horressen e.V.
RV Montabaur-Horressen e.V.
1608
Querry
W / Old / B / 2006 / Quattro B / Le Vainqueur / 103LP95 / E: Rolfes,Alwin / F: Rolfes,Alwin
Details
W / Old / B / 2006 / Quattro B / Le Vainqueur / 103LP95 / E: Rolfes,Alwin / F: Rolfes,Alwin
65.00 |
54.29
80.00 EUR |
4
GER
Gregor Fischer
RFV St.G. Wienertsham e.V.
RFV St.G. Wienertsham e.V.
1544
Piona 7
S / Bay / Schwb / 2004 / Contendro I / Pilot / 103CD50 / E: Fischer,Gregor / F: Schmid,Sigrid
Details
S / Bay / Schwb / 2004 / Contendro I / Pilot / 103CD50 / E: Fischer,Gregor / F: Schmid,Sigrid
65.00 |
55.33
69.00 EUR |
6
GER
Jonathan Arleff
RJC Rodderberg
RJC Rodderberg
561
Commander Bond
W / Holst / Schi / 2005 / Colman / Coriander / 102ZF40 / E: Arleff,Jonathan / F: Andresen,Harald
Details
W / Holst / Schi / 2005 / Colman / Coriander / 102ZF40 / E: Arleff,Jonathan / F: Andresen,Harald
65.00 |
57.10
50.00 EUR |
7
IRL
Diarmuid Howley
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
838
Enrico 318
W / Hann / Db / 2005 / El Bundy I / Rebel Z I / 103HX17 / E: Maier Dr.,Andreas / F: Voiges,Hermann
Details
W / Hann / Db / 2005 / El Bundy I / Rebel Z I / 103HX17 / E: Maier Dr.,Andreas / F: Voiges,Hermann
65.00 |
58.12
47.00 EUR |
9
GER
Martin Vogel
RV Markt Schwaben e.V.
RV Markt Schwaben e.V.
095
Aphrodite 114
S / KWPN / B / 2005 / Numero Uno / Nimmerdor / 103CR36 / E: Hambrecht,Hans-Dieter / F: Rook,K.
Details
S / KWPN / B / 2005 / Numero Uno / Nimmerdor / 103CR36 / E: Hambrecht,Hans-Dieter / F: Rook,K.
65.00 |
59.80
47.00 EUR |
10
GER
Maximilian Lill
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
842
Eragon 6
W / Hann / R / 2004 / Escudo I / Silvio I / 103CK65 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: Bauer,Simon
Details
W / Hann / R / 2004 / Escudo I / Silvio I / 103CK65 / E: Gestüt Katharinenhof/Lill, / F: Bauer,Simon
63.00 |
51.11
|
11
GER
Corinna Fröschl
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
2065
Zazou BW
W / KWPN / B / 2004 / Ladas / Calido I / 103AM75 / E: Fröschl,Corinna / F: Brunink-Wittkampf,M.C.Heleen
Details
W / KWPN / B / 2004 / Ladas / Calido I / 103AM75 / E: Fröschl,Corinna / F: Brunink-Wittkampf,M.C.Heleen
63.00 |
56.85
|
= 597.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
37
GER
Max Kühner
RA München e.V.
RA München e.V.
2165
Acajou 51
H / Bay / B / 2000 / Asti Spumante / Furioso II / GER41700 / E: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga / F: Hartmann,Wolfgang
Details
H / Bay / B / 2000 / Asti Spumante / Furioso II / GER41700 / E: Bayerisch.Haupt-u.Landgest.Schwaiga / F: Hartmann,Wolfgang
44.25 |
96.49
|
39
GER
Daniel Böttcher
RSC Gestüt Birkenhof-Harham e.V.
RSC Gestüt Birkenhof-Harham e.V.
1192
Land's End 9
W / Holst / Db / 2003 / Landjunge / Capitol I / 103EE10 / E: Böttcher,Daniel / F: Allwörden,Manfred von
Details
W / Holst / Db / 2003 / Landjunge / Capitol I / 103EE10 / E: Böttcher,Daniel / F: Allwörden,Manfred von
25.00 |
50.20
|
40
GER
Matthias Mock
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
094
Apanatschi 90
S / Holst / F / 2005 / Casall / Alcatraz / 102UY91 / E: Schulze Pröbsting,Vincenz / F: Janßen,Peter-Reimer
Details
S / Holst / F / 2005 / Casall / Alcatraz / 102UY91 / E: Schulze Pröbsting,Vincenz / F: Janßen,Peter-Reimer
25.00 |
50.92
|
41
GER
Maximilian Wirzberger-Jach
RV Wiesengrund e.V.
RV Wiesengrund e.V.
1377
Lugano 310
W / Sachs / B / 2002 / Levisto / Semit / 103BB97 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Steglich,Jens
Details
W / Sachs / B / 2002 / Levisto / Semit / 103BB97 / E: Wirzberger-Jach,Maximilian / F: Steglich,Jens
25.00 |
51.80
|
42
GER
Sandra Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
942
Francesco 55
W / Hann / F / 2001 / Federweisser / Emir / 103RU74 / E: Viehweg,Gabriele / F: Richert,Werner
Details
W / Hann / F / 2001 / Federweisser / Emir / 103RU74 / E: Viehweg,Gabriele / F: Richert,Werner
25.00 |
52.38
|
43
GER
Barbara Meindl
RFV Rupertiwinkel e.V
RFV Rupertiwinkel e.V
1579
Quadrigus M
H / Bay / B / 2002 / Quartier Latin / Contender / E: Meindl,Hannes / F: Meindl,Hannes
Details
H / Bay / B / 2002 / Quartier Latin / Contender / E: Meindl,Hannes / F: Meindl,Hannes
25.00 |
52.79
|
44
GER
Gregor Fischer
RFV St.G. Wienertsham e.V.
RFV St.G. Wienertsham e.V.
283
Caracas 77
W / Bay / B / 2005 / Carlando I / Ritual / 103UM55 / E: Wallner,Josef / F: Gillmaier,Ludwig
Details
W / Bay / B / 2005 / Carlando I / Ritual / 103UM55 / E: Wallner,Josef / F: Gillmaier,Ludwig
25.00 |
52.82
|
45
GER
Günter Stübing
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
1249
Leon 473
H / Brdbg / Schi / 2002 / Levisto / Brandenburger / E: Stübing,Arno / F: Stübing,Arno
Details
H / Brdbg / Schi / 2002 / Levisto / Brandenburger / E: Stübing,Arno / F: Stübing,Arno
25.00 |
53.45
|
46
GER
Holger Niebuhr
LRFV Kr. Ebersberg e.V.
LRFV Kr. Ebersberg e.V.
688
Cybada N
W / Holst / B / 2003 / Coronado / Lincoln / E: Niebuhr,Cathrine / F: Niebuhr,Holger
Details
W / Holst / B / 2003 / Coronado / Lincoln / E: Niebuhr,Cathrine / F: Niebuhr,Holger
25.00 |
53.61
|
47
GER
Christian Wiedenbauer
RFV Essingen
RFV Essingen
297
Carina 468
S / OS / Schi / 2003 / Couleur-Rubin / Pandur / 103MG19 / E: Wiedenbauer,Christian / F: Rosenstengel,Hans-Gerd
Details
S / OS / Schi / 2003 / Couleur-Rubin / Pandur / 103MG19 / E: Wiedenbauer,Christian / F: Rosenstengel,Hans-Gerd
25.00 |
54.09
|
48
GER
Alexander Renner
SRC Fünfseeland e.V
SRC Fünfseeland e.V
408
Chakichak
W / Westf / B / 2002 / Collin L / Piquet / 102RR47 / E: Renner,Alexander / F: Schulze Finkenbrink,Markus
Details
W / Westf / B / 2002 / Collin L / Piquet / 102RR47 / E: Renner,Alexander / F: Schulze Finkenbrink,Markus
25.00 |
57.11
|
49
GER
Jennifer Kern
RZG Schönau e.V.
RZG Schönau e.V.
684
Curral
W / Holst / Db / 2003 / Casall / Concerto II / 102YS41 / E: Sedlacek,Lena / F: Fleissner,Hans
Details
W / Holst / Db / 2003 / Casall / Concerto II / 102YS41 / E: Sedlacek,Lena / F: Fleissner,Hans
25.00 |
57.34
|
50
GER
Sandra Viehweg
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
1164
Lafino 2
W / Bay / Schwb / 2002 / Leardo / Seigneur d'Alleray xx / 103LG59 / E: Viehweg,Gabriele / F: Schönauer,Georg
Details
W / Bay / Schwb / 2002 / Leardo / Seigneur d'Alleray xx / 103LG59 / E: Viehweg,Gabriele / F: Schönauer,Georg
25.00 |
57.58
|
51
GER
Michael Haller
TG Haupt- u. Landgestüt Schwaigange
TG Haupt- u. Landgestüt Schwaigange
507
Clicquot 5
W / Dt.Sp. / B / 2004 / Chico's Boy / Forrest xx / E: Fatke,Christian / F: Göttert,Lutz
Details
W / Dt.Sp. / B / 2004 / Chico's Boy / Forrest xx / E: Fatke,Christian / F: Göttert,Lutz
25.00 |
61.70
|
53
GER
Nikolaus von Gumppenberg
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
365
Cathrina
S / Holst / B / 2002 / Cardino / Landgraf I / 102OP27 / E: Holy,Vivien / F: Zielke,Dorothea
Details
S / Holst / B / 2002 / Cardino / Landgraf I / 102OP27 / E: Holy,Vivien / F: Zielke,Dorothea
23.00 |
58.19
|
54
GER
Simon Widmann
RV Markt Schwaben e.V.
RV Markt Schwaben e.V.
594
Cool Lady 3
S / Württ / B / 2004 / Candillo / Goldstrand / 102WB55 / E: Hambrecht,Hans-Dieter / F: Hartmann,Helmut
Details
S / Württ / B / 2004 / Candillo / Goldstrand / 102WB55 / E: Hambrecht,Hans-Dieter / F: Hartmann,Helmut
23.00 |
58.97
|
55
GER
Laura Zierl
RG Gut Waffenschmiede e.V.
RG Gut Waffenschmiede e.V.
1541
Pilodino
W / Pol. / F / 2006 / Pluspunkt / Lancer III / 103EX89 / E: BG Schraufstetter u.Zierl,
Details
W / Pol. / F / 2006 / Pluspunkt / Lancer III / 103EX89 / E: BG Schraufstetter u.Zierl,
22.75 |
62.23
|
56
GER
Bernd Semelink
RZG Schönau e.V.
RZG Schönau e.V.
364
Catch Me BS
W / Württ / B / 2005 / Chambertin / Nimmerdor / 103VE10 / E: Semelink,Bernd / F: Semelink,Bernd
Details
W / Württ / B / 2005 / Chambertin / Nimmerdor / 103VE10 / E: Semelink,Bernd / F: Semelink,Bernd
22.00 |
58.90
|
57
GER
Jonathan Arleff
RJC Rodderberg
RJC Rodderberg
749
Dinaldi 2
W / Westf / F / 1998 / Dinard L / Rodney / TUR40002 / E: Arleff,Jonathan / F: Gripshöver,Ludger
Details
W / Westf / F / 1998 / Dinard L / Rodney / TUR40002 / E: Arleff,Jonathan / F: Gripshöver,Ludger
21.00 |
60.07
|
58
GER
Roxana Wüchner
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1275
Liberty 317
W / Hann / B / 2002 / Laptop / Singular Joter I / E: Hagn,Marie / F: Cohrs,Klaus
Details
W / Hann / B / 2002 / Laptop / Singular Joter I / E: Hagn,Marie / F: Cohrs,Klaus
20.00 |
57.62
|
59
GER
Günter Stübing
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
PSV St.G. Ingolstadt-Hagau e.V.
1626
Quidams Quit 2
H / Old / F / 2006 / Quidam's Rubin / Carthago / E: Tanz,Matthias / F: Tanz,Matthias
Details
H / Old / F / 2006 / Quidam's Rubin / Carthago / E: Tanz,Matthias / F: Tanz,Matthias
19.00 |
69.51
|
60
GER
Veronika Meisinger
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
RFV TG Rosenheim-Land e.V.
1524
Petit Over
S / Bay / B / 2006 / Fürst Grandios / Pablo / 103VB91 / E: Meisinger,Veronika / F: Niedermair,Martin
Details
S / Bay / B / 2006 / Fürst Grandios / Pablo / 103VB91 / E: Meisinger,Veronika / F: Niedermair,Martin
18.00 |
58.49
|
61
GER
Lena Sedlacek
RZG Schönau e.V.
RZG Schönau e.V.
1523
Peter Pan 131
W / Westf / B / 2000 / Potsdam / Lord / IRL03701 / E: Semelink,Bernd / F: Schmidt,Heinz
Details
W / Westf / B / 2000 / Potsdam / Lord / IRL03701 / E: Semelink,Bernd / F: Schmidt,Heinz
17.00 |
58.75
|
62
GER
Markus Hüttl
RV Oberland Thann e.V.
RV Oberland Thann e.V.
559
Coming Sunrise
S / Bay / B / 2006 / Cinquecento / Ramiro / E: Ernst,Veronika / F: Ernst,Veronika
Details
S / Bay / B / 2006 / Cinquecento / Ramiro / E: Ernst,Veronika / F: Ernst,Veronika
16.00 |
57.97
|
63
GER
Christian Kerndl
RV Oberland Thann e.V.
RV Oberland Thann e.V.
549
Coloman 3
W / Westf / B / 2002 / Cordobes I / Faschingsprinz / E: Kerndl,Christian / F: ZG Meier-Bultmann,Ferdinand u.Henni
Details
W / Westf / B / 2002 / Cordobes I / Faschingsprinz / E: Kerndl,Christian / F: ZG Meier-Bultmann,Ferdinand u.Henni
16.00 |
59.48
|
64
GER
Felix Hepp
RF Uttenweiler
RF Uttenweiler
049
Alfredo Tucci
H / Hann / Db / 2000 / Adlantus As / Dupont / GER41812 / E: Hepp,Familie / F: Luehr,Erich
Details
H / Hann / Db / 2000 / Adlantus As / Dupont / GER41812 / E: Hepp,Familie / F: Luehr,Erich
11.75 |
70.87
|
65
GER
Natascha Huber
PSG Bayrischzell e.V.
PSG Bayrischzell e.V.
874
Feel Funky HH
S / Hann / Db / 2005 / For Edition I / Cashman / 103HX50 / E: Huber,Heike / F: Fegebank,Erika
Details
S / Hann / Db / 2005 / For Edition I / Cashman / 103HX50 / E: Huber,Heike / F: Fegebank,Erika
11.00 |
56.03
|
66
GER
Ruven Simon
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1775
Ryan-Air
W / Hann / B / 2006 / Rousseau / Acord II / 103FZ02 / E: Simon,Ruven / F: ZG Bösch,Rudolf u.Reinhard
Details
W / Hann / B / 2006 / Rousseau / Acord II / 103FZ02 / E: Simon,Ruven / F: ZG Bösch,Rudolf u.Reinhard
10.50 |
75.34
|
67
GER
Kathrin Nöhbauer
PPSG Krottenthal
PPSG Krottenthal
1125
Krottenthal's Caretellissimo
H / Bay / B / 2004 / Caretello B / Rodney / 103KS29 / E: Nöhbauer,Kathrin / F: Nöhbauer,Kathrin
Details
H / Bay / B / 2004 / Caretello B / Rodney / 103KS29 / E: Nöhbauer,Kathrin / F: Nöhbauer,Kathrin
10.00 |
55.97
|
68
GER
Ann-Christin Prommesberger
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1966
Unlimited 18
S / Holst / Schi / 2004 / Caretino / Cassini I / E: Pagel,Ralf / F: Winley Farm LLC,
Details
S / Holst / Schi / 2004 / Caretino / Cassini I / E: Pagel,Ralf / F: Winley Farm LLC,
9.00 |
50.27
|
69
GER
Nikolaus von Gumppenberg
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1564
Prado 23
W / KWPN / Schi / 2004 / Padinus / Clinton / 103CT26 / E: Holy,Vivien / F: Poppelaars,H.
Details
W / KWPN / Schi / 2004 / Padinus / Clinton / 103CT26 / E: Holy,Vivien / F: Poppelaars,H.
6.25 |
84.61
|
70
GER
Franziska Volk
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1122
Kolgujew
W / Trak. / Schi / 2003 / Silvermoon / Almox Prints J / 103NH41 / E: Volk,Franziska / F: Hort,Carola
Details
W / Trak. / Schi / 2003 / Silvermoon / Almox Prints J / 103NH41 / E: Volk,Franziska / F: Hort,Carola
4.75 |
66.54
|
GER
Alexander Renner
SRC Fünfseeland e.V
SRC Fünfseeland e.V
1480
Numero de Gerdi
W / SF / F / 2001 / Voltaire / Grand Veneur / TUR40058 / E: Renner,Alexander
Details
W / SF / F / 2001 / Voltaire / Grand Veneur / TUR40058 / E: Renner,Alexander
Uitgesloten |
GER
Martin Schäufler
SRC Fünfseeland e.V
SRC Fünfseeland e.V
289
Care 3
H / Holst / B / 2004 / Caretino / Acadius / 103CI41 / E: Scherbaum,Christina / F: ZG Block,Ingeborg u.Klaus
Details
H / Holst / B / 2004 / Caretino / Acadius / 103CI41 / E: Scherbaum,Christina / F: ZG Block,Ingeborg u.Klaus
Uitgesloten |
GER
Veronika Salzer
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1224
Lavazzo 3
W / Bay / B / 1999 / La Pilot / Acord I / GER43914 / E: Salzer,Veronika / F: Jetzinger,Alfons sen.
Details
W / Bay / B / 1999 / La Pilot / Acord I / GER43914 / E: Salzer,Veronika / F: Jetzinger,Alfons sen.
Uitgesloten |
GER
Caroline Rieber
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
RFV Taufkirchen-Vils e.V.
1306
Line 13
S / Westf / B / 2001 / Lord Caletto / Ramiro / E: Rieber,Caroline / F: Melcher,Bernd
Details
S / Westf / B / 2001 / Lord Caletto / Ramiro / E: Rieber,Caroline / F: Melcher,Bernd
Opgegeven |
GER
Julia Böhler
RFV Bad Wörishofen e.V.
RFV Bad Wörishofen e.V.
1369
Lucky Looser B
W / Württ / B / 1997 / Lucky Luke / Powerful / 102NY72 / E: Böhler,Thomas / F: Braitinger,Jürgen
Details
W / Württ / B / 1997 / Lucky Luke / Powerful / 102NY72 / E: Böhler,Thomas / F: Braitinger,Jürgen
Opgegeven |
POL
Janusz Luniak
PSG Schweizer Hof e.V.
PSG Schweizer Hof e.V.
1903
Sultan 515
W / Bay / R / 1996 / Sirius Son / Goldmilan / E: Sokolowski,Krzysztof / F: Lederer,Stefan
Details
W / Bay / R / 1996 / Sirius Son / Goldmilan / E: Sokolowski,Krzysztof / F: Lederer,Stefan
Opgegeven |
GER
Matthias Mock
RG Himmelgarten e. V.
RG Himmelgarten e. V.
2123
Bonaparte 115
W / AESRpf / B / 2006 / Carolus H / 103SR06 / E: Mock, Werner / F: Stal Seignette
Details
W / AESRpf / B / 2006 / Carolus H / 103SR06 / E: Mock, Werner / F: Stal Seignette
Uitgesloten |
GER
Annkathrin Mieling
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
RSG RH Rhön, Detter/Weißenbach e.V.
923
Florence 131
S / Hann / F / 2006 / For Keeps / Lauriston / E: Böttjer,Wilfried / F: Böttjer,Wilfried
Details
S / Hann / F / 2006 / For Keeps / Lauriston / E: Böttjer,Wilfried / F: Böttjer,Wilfried
Opgegeven |
GER
Bianca Trettenbacher
Gestüt Biberhof Mühldorf e.V.
Gestüt Biberhof Mühldorf e.V.
998
Golden Globe 6
W / KWPN / F / 1996 / Jazz Z / GER22128 / E: Trettenbacher,Ulrich / F: Bogaard,P.J.M. van den
Details
W / KWPN / F / 1996 / Jazz Z / GER22128 / E: Trettenbacher,Ulrich / F: Bogaard,P.J.M. van den
Opgegeven |
GER
Christoph Distel
RFV Büdingen u.U.e.V.
RFV Büdingen u.U.e.V.
529
Cocopelli
W / Z.Rpf / B / 1998 / Calvaro Z / Equador / E: Stall Distel GmbH, / F: Kosters,R.G.H.
Details
W / Z.Rpf / B / 1998 / Calvaro Z / Equador / E: Stall Distel GmbH, / F: Kosters,R.G.H.
Opgegeven |
www.equi-score.com is een platform exclusief voor publicatie van resultaten. Het posten van de resultaten en de bijbehorende controle op juistheid is de exclusieve verantwoordelijkheid van de betreffende organisator of aanbieder van start- en resultatenlijsten. and the correctness of the data is at the result service provider. If you have question please contact
the service provider.