Geld- und Ehrenpreise gegeben von Autohaus Erlemann, Villmar

03 Punktespringprüfung Kl.L

Resultaten lijst: 21 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 19:43 Uur (10.08.2014)

Juryleden:  Raimund Jemelka
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
1
Lisa Gombert 
GER / RFV Elz e.V.
111
Fabella 16  
S / Hann / F / 2006 / Fighting Alpha / Fürstengold / E: Gombert,Lisa / F: Bernhardt,Arnold
44.00 41.99
55.00 EUR
2
Riana Eisenmenger 
GER / RFV Niederzeuzheim e.V.
009
Angelina 268  
S / ZW / B / 2000 / Amadeus Z / Lucky Luke / E: Gestüt Rossbornerhof , / F: Gestüt Rossbornerhof ,
44.00 44.59
45.00 EUR
3
Paulina Rosbach 
GER / RFV Elz e.V.
114
Feuerlady 9  
S / Westf / F / 2002 / Feuerglanz / Grand Royal / E: Bruns,Inga / F: ZG Holz,Thomas u.Michael
44.00 45.58
38.00 EUR
4
Lena Säuberlich 
GER / RFV Elz e.V.
028
Candy Man 48  
H / Holst / B / 2008 / Corrado I / Rheinsberg / E: Eufinger,Heinz / F: Gillen,Frank
44.00 46.45
33.00 EUR
5
Riana Eisenmenger 
GER / RFV Niederzeuzheim e.V.
176
Quantofino 2  
H / Hann / B / 2007 / Quality / Drosselklang II / E: Schröder,Nico / F: Petersen,Marga
44.00 47.58
30.00 EUR
6
Sandra Schermuly 
GER / PSV Villmar/Lahn e.V.
016
Bajessa Estreja M  
S / Hann / B / 2006 / Balou du Rouet / Wedemark / E: Schermuly,Sandra / F: Schermuly,Sandra
44.00 47.63
25.00 EUR
7
Siw Kathy Scheid 
GER / RFV St.Georg Drommershausen e.V.
013
Aquilina 6  
S / Hess / Db / 2000 / Aquilino / Coriolan / 103CJ67 / E: Weber,Cornelia / F: Weber,Reiner
44.00 51.42
= 226.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
8
Nina Vierengel 
GER / RG Wiesbaden e.V.
125
Garley  
W / Hann / B / 2003 / Goethe / Regazzoni / E: Vierengel,Nina / F: Griemsmann,Kurt jun.
44.00 52.39
9
Jörn Höhler 
GER / RFV Niederzeuzheim e.V.
191
Shandana  
S / Württ / B / 2003 / Senna Z / Lucky Champ / E: Mink-Höhler,Familie / F: Wenger,Rolf
44.00 52.74
10
Alena Eisenmenger 
GER / RFV Niederzeuzheim e.V.
078
Colania  
S / Rhld / B / 2005 / Calido Ass / Cascavelle / E: Eisenmenger,Alena / F: Pulyer,Karin
43.00 46.78
11
Mikolaj Bialek 
POL / RFV Niederzeuzheim e.V.
089
Coraline 4  
S / Holst / Db / 2007 / Contender / Calando I / E: Bialek,Mikolaj / F: Lütje,Ralf
43.00 54.37
12
Franziska Born 
GER / RFV Schwalbach
082
Constantin 45  
H / Westf / B / 1999 / Cordobes I / Bormio xx / E: Born,Franziska / F: ZG Kreß,Jörg u.Peter
42.00 49.49
13
Sabine Fehse 
GER / RFV Gaudernbach e.V.
003
Addis 6  
W / Hess / F / 2004 / Accept / Arpad / E: Fehse,Sabine
41.00 44.36
14
Diana Laux 
GER / Pffr. König-Konrad Villmar
134
Idacorr  
W / ZW / RSche / 2003 / Icon / Gabbro / E: Laux,Diana / F: Schneider,Hermann
39.00 46.43
15
Johannes Markeli 
GER / RFV Kirberg e.V.
069
Cinderella 523  
S / n.b. / Db / 2003 / E: Markeli,Gudrun
39.00 48.23
16
Evelyn Eger 
GER / RFV Idstein
031
Capitalin  
S / Old / B / 2004 / Lancado / Capitols Hero / 102YP46 / E: Eger,Evelyn / F: Ramsbrock,Heinrich
39.00 50.37
17
Katharina Puissant 
GER / RFV Camberg e.V.
115
Finley 64  
W / Hann / B / 2006 / Forsyth / Landgold / E: Puissant,Katharina / F: Christ,Jürgen
37.00 47.78
18
Lisa Gombert 
GER / RFV Elz e.V.
055
Challenger 35  
H / Hann / Db / 2002 / Chasseur I / Pablo / E: Begau,Ralf / F: Meyer,Martin
36.00 55.01
19
Svenja Peters 
GER / ZRFV Diez e.V.
190
Sayonara 45  
S / KWPN / B / 2007 / Sandro Boy / Nimmerdor / E: Peters,Svenja / F: Boltjes,W.H.
25.00 54.46
20
Caroline Waas 
GER / RZV Koblenz-Metternich e.V.
103
Deloy G  
W / ZW / F / 2007 / Dream of Heidelberg II / Dunhill H / E: Zöller,Ulrike / F: Günthner,Frank
23.00 53.20
Albert Egenolf 
GER / RFV Elz e.V.
121
Franz Liszt 4  
W / Old / B / 2001 / Grundstein I / Contender / E: Egenolf,Albert / F: Böske,Wilfried
Uitgesloten