NEDERLANDS
ENGLISH
DEUTSCH
 
Preis der Firma Jürgen Kaiser GmbH & Co. KG, Geestland
Tijdschema
Ruiter
Paard

20 Dressurprüfung Kl.E

Resultaten lijst: &1 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 18:35 Uur (04.08.2019)

Juryleden:  Nina Horstkemper
Andrea Moritz
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Wertnote
1
Antonia Wiebusch 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
482
Cleopatra 292  
S / DR / B / 2013 / Greylight / Conteur / E: von Holten,Eibe / F: Poit-Henjes,Mareike
8.40
23.00 EUR
2
Mija-Ana Metzen 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
900
Feline 126  
S / Old / B / 2012 / Fairbanks / Walt Disney I / E: Metzen,Jasmina / F: Zuchtbetrieb Marschalk-Pecksen GbR,
7.80
18.00 EUR
3
Avenja Dücker 
GER / Wurster Reitklub e.V.
808
Doretta 120  
S / Hann / Db / 2009 / Dancier / Wilawander xx / E: Dücker,Eide / F: Icken,Gerd
7.40
15.00 EUR
4
Nele Tants 
GER / RSV Neuenwalde
035
American Pie 17  
W / DR / Db / 2011 / Korom xx / Fason ox / E: Sosath-Tants,Ulrike / F: Ehm,Regina
7.30
13.00 EUR
5
Theresa Mügge 
GER / RV Leichttrab Geestenseth u.U. e.V.
1344
Maddox M  
W / DR / Df / 2015 / Wheemhoeve's Marko / Heidbergs Nancho Nova / E: Mügge,Angela / F: Mügge,Stefan
7.20
12.00 EUR
6
Jil Drewitz 
GER / RC Stotel e.V.
091
Belissimos Boy  
W / Hann / B / 2011 / Belissimo M / Rascalino / E: Drewitz,Diana / F: Kossen,Dr. Johannes
7.10
7
Yareen-Sophie Gulbinat 
GER / RV Spaden u.U. e.V.
027
Allegro 363  
W / Hann / B / 1999 / Amoroso / Wildfang / E: Groeneveld,Sandra Ulrike / F: ZG Brummer,Clara u.Teelka
7.00
7
Catharina Siers 
GER / RSV Neuenwalde
1197
Laleeh  
S / Holst / Db / 2014 / Le Noir / Caretino / E: Siers,Torben / F: EH Pferde Gbr,
7.00
= 81.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
9
Lilly Steinert 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
367
Censation K  
W / DR / Palom / 2010 / FS Champion de Luxe / Luzern / 104OY28 / E: Roth,Monja / F: Kottig,Ludwig
6.90
10
Finja Stratmann 
GER / Reitclub Hof Fehrmoor e.V.
1401
Nick-Nack S  
W / DR / B / 2008 / No Limit / Anjershof Romeo / E: Giersch,Denise / F: Stoffers,Anja
6.80
10
Sina Bergmann 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
938
Flacon 18  
W / Hann / F / 2015 / Fürst Wilhelm / Dancier / E: Zuchtbetrieb Marschalk-Pecksen GbR, / F: Zuchtbetrieb Marschalk-Pecksen GbR,
6.80
12
Carlotta Kopitzki 
GER / RV Flögeln
256
Carisma 140  
W / DR / B / 2012 / FS Cracker Jack / Welcome Sympatico / E: Kopitzki,Anja / F: Poppe,Maria
6.70
12
Ann-Christin Freytag 
GER / RC Stotel e.V.
406
Charlotta 50  
S / Westf / B / 2012 / Captain Cooper / Parforce / E: Pargmann,Anna-Lena / F: Uphoff,Heinrich
6.70
12
Julia Brünner 
GER / RC Stotel e.V.
1309
Luciano S  
W / Hann / F / 2013 / Londontime / Rosentau / E: Brünner,Julia / F: Schäfer,Wolfgang
6.70
15
Janne Meyer-Benecke 
GER / RV Beverstedt u.U.
297
Cashmans Ophelia  
S / Hann / B / 2006 / Cashman / Wandervogel I / E: Meyer-Benecke,Anna / F: Meyer-Benecke,Anna
6.50
15
Kira Ameli Eichholz 
GER / RV Sleipnir-Sellstedt
861
Emil the perfect Gentleman  
W / Grpf.o.R / BSche / 2013 / E: Okerika,Caroline
6.50
17
Jule Tietjen 
GER / RV Sleipnir-Sellstedt
607
Creme de la Creme 14  
S / Old / B / 2010 / Cum Laude / Leggiero / E: Tietjen,Kristin / F: Meyer,Helmut
6.30
18
Linnea Heemsoth 
GER / RV Aller-Weser
1978
Linebrok Music Man II  
W / Wel.A / SCHI / 2003 / H-S Original / Synod Bubbles / E: Pilzner,Elske Marei / F: Suhr,Siegfried
6.10
19
Lilly Mühlner 
GER / RV Beverstedt u.U.
257
Carl - Caribo  
H / Old / Schwb / 2002 / Concetto I / Campari M / E: Smertka,Carsten / F: Neukirchner,Horst
5.80
20
Clara Emilia Steinke 
GER / Wurster Reitklub e.V.
049
Arvalon Mabon Mai  
W / Wel.D / Palom / 2011 / Dwyfor Scooby Do / Crugybar Mabon Mai / E: Steinke,Jocelyn / F: Hahn / Arvalon-Stud,H.
5.30