NEDERLANDS
ENGLISH
DEUTSCH
 
1. Abt. Preis von Frau Dr. Anna-Dorothea Lange, Geestland
2. Abt. Preis der Erich Meyer GmbH & Co. KG, Flögeln
Tijdschema
Ruiter
Paard

36 Springprüfung Kl.M* - Regionaltour

Resultaten lijst: &1 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet op 18:36 Uur (04.08.2019)

Juryleden:  Andrea Moritz
Werner Peters
Rang
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Fehler Zeit
Groep 1
1
Jens Löhden 
GER / RV Zeven
1803
Ushuaja  
S / Hann / B / 2010 / Uccello / Castus I / 105MZ95 / E: Wachholtz,Holger / F: Löhden,Jens
0.00 54.91
66.00 EUR
2
Hedda Roggenbuck 
GER / RV Aller-Weser
1520
Quino 19  
H / Old / B / 2010 / Quality / Zeus (Nurzeus) / E: Wendeln,Peter / F: Wendeln,Paul
0.00 56.39
54.00 EUR
3
Janine Ludszuweit 
GER / RV Leichttrab Geestenseth u.U. e.V.
570
Coralina 10  
S / Hann / Schi / 2010 / Corlensky G I / Graf Top / E: Ludszuweit,Janine / F: Plate,Hans-Heinrich
0.00 58.73
45.00 EUR
4
Katja Martfeld 
GER / RV Frei-Weg Bederkesa-Meckelstedt
965
For Granja  
S / Hann / Schi / 2007 / For Edition I / Graf Sponeck / E: Martfeld,Hinrich / F: Müller,Helmut Edmund
0.00 59.88
39.00 EUR
5
Joy Fabienne Klaewer 
GER / RFV Eichengrund-Lentföhrden
335
Catina M  
S / OS / B / 2008 / Catoki / Silvestre / 104NY07 / E: Meyer,Jens-Wilhelm / F: Meyer,Jens-Wilhelm
0.00 60.03
36.00 EUR
6
Sofie Löhden 
GER / RV Zeven
1568
Rihanna RD  
S / Hann / Db / 2011 / Ramiro's Son II / Contendro I / 106FY56 / E: Sportpferde Löhden GmbH, / F: Drünert,Dr. Rudolf
0.00 61.02
7
Daica Hufenstuhl 
Süttenbacher RSG
001
A Pleasure 2  
W / Westf / B / 2012 / Arpeggio / For Pleasure / 106LI56 / E: Hufenstuhl,Alexander / F: ZG Kellermann, Dieter u.Christel,
0.00 61.84
8
Heino Henning 
GER / RFV Hechthausen-Basbeck
311
Caspar C.  
W / Holst / B / 2003 / Concept / Fernando / E: Chorengel,Marlis / F: Chorengel,Marlis
0.00 63.74
= 240.00 EUR
Groep 2
1
Julika Heins 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
561
Cookie Bell  
S / Holst / Schi / 2007 / Corrado II / Linaro / E: Heins,Heino / F: Harbeck,Rolf
0.00 55.95
66.00 EUR
2
Ole Klintworth 
GER / RV Harsefeld u.Umg.
459
Cindy 1000  
S / Hann / B / 2006 / Chasseur I / Gluecksstern / 104RT68 / E: Sportpferde Herbert, / F: Terfoorth,Elmire
0.00 56.49
54.00 EUR
3
Alke Hillebrandt 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
204
Callgirl 12  
S / Hann / Schwb / 2009 / Contendro I / Espri / E: Hillebrandt,Alke / F: Zuchtbetrieb Marschalk-Pecksen GbR,
0.00 59.35
45.00 EUR
4
Pascal Buschhorn 
GER / RV Leichttrab Geestenseth u.U. e.V.
1432
Padua la Mia  
S / Hann / F / 2009 / Providence / Espri / E: Buschhorn,Christin / F: Hühnken,Fred
0.00 59.98
39.00 EUR
5
Lea Wischnewski 
GER / RV Frei-Weg Bederkesa-Meckelstedt
452
Chyla K  
S / Westf / B / 2009 / Cordobes I / Carte d'Or / 105SQ36 / E: Wischnewski,Lea / F: ZG Kirchhoff, Martina u.Heinz,
0.00 60.79
36.00 EUR
6
Helena Hauerstein 
GER / RV Schneverdingen
1935
Clair de Lune H  
S / Hann / Schi / 2010 / Canstakko / Rebel Z I / 105WS49 / E: Hauerstein,Dr. Hans-Thomas / F: Hanken,Tamme
0.00 61.03
7
Swenja Baumgarten 
GER / RV Sleipnir-Sellstedt
159
Bubaluna  
S / KWPN / F / 2013 / Bubalu VDL / Phin Phin / E: Baumgarten,Martin / F: De Radstake B.V.,
0.00 62.79
= 240.00 EUR
Andere, niet geklasseerde deelnemers
16
Rike Mill 
GER / RV Fredenbeck
509
Codoria  
S / Z.Rpf / Schwb / 2011 / Conway II / Ramiro's Bube / E: H.-J.Wiebusch Sportpferde GmbH &Co. / F: Exelhof,
0.00 64.46
17
Okko Pöllänen 
FIN / RV Harsefeld u.Umg.
126
Birkenhofs Checker  
W / Hann / R / 2010 / Calido I / Cheenook / 105XZ15 / E: Alanko-Pöllänen,Sirpa / F: Donner,Sabine
0.00 67.51
18
Sina Dierking 
GER / TG Poggenhagen
1128
Hylanderhof`s Georgij  
H / Hann / F / 2012 / Goldfever I / Pit I / 105TR66 / E: Dierking,Sina / F: Dierking,Sina
0.00 67.64
19
Sophie-Luise Käding 
GER / RV Zeven
185
Calandro 10  
H / Hann / B / 2003 / Contendro I / Wolkenstein II / 106EC08 / E: Käding,Sophie-Luise / F: Tamm,Heinrich
4.00 56.09
20
Louisa Ottens 
GER / RC Stotel e.V.
1847
Vol de Nuit H  
W / SBS / F / 2005 / Eros Platiere / Florissant / 104DC14 / E: Held,Elisa / F: Huysegoms,Christian
4.00 56.15
21
Nicola Zamek 
GER / RV Fredenbeck
218
Campagnolo 2  
W / Holst / Db / 2012 / Catoo / Carnaby GL / 106CF44 / E: Zamek,Nicola / F: Kampen,Gerhard
4.00 56.95
22
Anna-Sophia Oeser 
GER / Wurster Reitklub e.V.
1727
Stakkudo P  
W / Hann / F / 2008 / Stakkato / Escudo I / E: Oeser,Anna-Sophia / F: Putfarcken,Herbert
4.00 59.28
23
Antonia Rössler 
GER / RV Zeven
939
Flair 225  
S / Hann / F / 2006 / For Edition I / Grand Cru / 106FS22 / E: Rössler,Antonia / F: Lüders,Ulrike
4.00 62.08
24
Inken Kröger 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
1239
Levantino 8  
W / DSP / Df / 2004 / Lafitte / Prinz Artwig / E: Kröger,Claudia / F: Trautvetter,Klaus
4.00 62.65
25
Karin Kubitschek 
AUT / RV Lilienthal u.U. e.V.
1303
Luca 178  
W / Holst / B / 2008 / Legolas / Laurin / E: Ahlers,Hans-Hermann / F: Kampen,Gerhard
4.00 62.69
26
Ulrika Plate 
SWE / RV Fredenbeck
1143
Incredible 7  
W / KWPN / F / 2013 / Harley VDL / Veron / E: Reeder,Dunja
4.00 62.83
27
Stefanie Mirchel 
GER / RV Beverstedt u.U.
574
Coriado M  
W / Hann / B / 2010 / Corlensky G I / Rio Branco / 106DR11 / E: Mirchel,Stefanie / F: ZG Mirchel,Hannelore u.Stefanie
4.00 66.44
28
Nora Winter 
FIN / RV Harsefeld u.Umg.
023
Alf 316  
W / Hann / B / 2009 / Askari / Chico's Boy / 104RH16 / E: Friebe,Siegfried / F: Richter,Christine
4.00 67.28
29
Julika Heins 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
436
Chiva 19  
S / Hann / B / 2009 / Chalet / Caletto I / E: Heins,Heino / F: ZG Schneemann u.Vollers,Marion u.Co
4.00 68.89
30
Vivien Schuldt 
GER / RV Neuhaus-Oste u. Umg.
132
Bob 49  
W / Holst / B / 2007 / Boritas / Calypso I / E: Schuldt,Vivien / F: Lienau,Horst-Henning
5.00 72.54
31
Katja von der Lieth 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
1445
Pina Colada 215  
S / Hann / F / 2012 / Perigueux / Cornet Obolensky (ex: Windows / E: von der Lieth,Barbara / F: Gößling,Wilhelm
6.00 73.88
32
Saskia Meyer-Hellwig 
GER / RC Stotel e.V.
270
Carlsson 65  
W / Holst / B / 2009 / Carrico / Lands River / 106AY01 / E: Meyer,Saskia / F: Meyerhoff,Lutz
7.00 79.65
33
Anne von Soosten 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
402
Chardas Fürst  
W / Old / F / 2008 / Cyrus / Corrado I / E: von Soosten,Anne / F: Hanken,Tamme
8.00 56.39
34
Katja Martfeld 
GER / RV Frei-Weg Bederkesa-Meckelstedt
514
Coleman 2  
H / Hann / B / 2004 / Contendro I / Wolkenstein II / E: Martfeld,Hans-Dieter / F: Martfeld,Hans-Dieter
8.00 60.84
35
Julia Müller-Rulfs 
GER / RC Tempo Ritterhude u.U. e.V.
451
Chumani 15  
W / Hann / Schi / 2013 / Contagio / Graf Lehndorff / E: Müller-Rulfs,Julia / F: Schnibbe,Rainer
8.00 67.63
36
Marco Leitgeb 
GER / RV Leichttrab Geestenseth u.U. e.V.
1450
Pocahonta 6  
S / Hann / F / 2008 / Prominenz / Embassy I / E: Niemeyer,Kevin / F: Kubelke,Holger
9.00 70.32
37
Johanna Riemann 
GER / RV Frei-Weg Bederkesa-Meckelstedt
1517
Quincy 149  
W / Old / Schwb / 2006 / Quality / Campari M / 105SQ35 / E: Wischnewski,Andre / F: Neukirchner,Horst
16.00 59.46
Luisa Blömer 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
835
Duplo 48  
H / Hann / B / 2009 / Drosselklang II / Fabulous Eden xx / E: Blömer,Luisa / F: Wulff,Klaus
Uitgesloten
Pauline Zettl 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
1102
Hera 245  
S / Hann / Schwb / 2005 / His Highness / Wolkenstein II / E: Hoogestraat,Ute / F: Gerdes,Martin
Uitgesloten
Lisa Küpper 
GER / RC Stotel e.V.
024
Alison G  
S / Hann / F / 2008 / Argentinus / Classiker / E: Guhling,Jürgen / F: Guhling,Jürgen
Uitgesloten