Elmloher Förderpreis
Preis und Ehrenpreise gegeben von der
NORDSEE-ZEITUNG GmbH, Bremerhaven

10/1 St.Georg Special* - Elmloher Förderpreis 7+8j Pferde

Startlijst: 14 deelnemers in deze proef Laatst geüpdatet om 18:38 Uur (04.08.2019)
Juryleden:  H: Elke Ebert
C: Peter Olsson
M: Marret Maucher
Nr
Tijd
Natie
Deelnemer
KNR
Paard
Resultaten
1
15:30:00
Marcus Hermes 
GER / ZRFV Appelhülsen e.V.
082
Baumann's Apollon  
H / Westf / B / 2011 / Ampere (NLD) / Davignon I / E: Baumann,Alfons / F: Baumann,Alfons
............
2
15:37:30
Greta Heemsoth 
GER / RV Aller-Weser
150
Bourani  
W / Westf / F / 2011 / Belissimo M / Davignon I / 106HB07 / E: Pape,Ingo / F: Beckmann,Mathieu
............
3
15:45:00
Mira von Daake 
GER / RV Bülkau
636
Dakota Johnson B  
S / Hann / R / 2011 / Davignon I / Matcho AA / E: Bösch, Rudolf u.Reinhard, / F: Bösch, Rudolf u.Reinhard,
............
4
15:52:30
Peter Koch 
GER / RV Harsefeld u.Umg.
755
Die Clara von der Weide  
S / Hann / R / 2011 / Dancier / Lanthan / E: van Dyk,Dr. Jan / F: Schultz,Melanie
............
5
16:00:00
Kathleen Keller 
GER / HH-Schleppjagdverein e.V.
1977
Flanell 10  
H / Hann / F / 2011 / Fidertanz / De Niro / E: Stotmeister,Helga / F: Wahler,Burkhard
............
6
16:07:30
Emma Kanerva 
FIN / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
033
Amazing Boy 3  
W / DWB / B / 2011 / Don Romantic / Michellino / 105YW58 / E: Saborowski,Gert / F: ZG Ahm u.Kristensen,
............
7
16:15:00
Maxi Kira von Platen 
GER / Reit-Gemeinschaft Platenhof e.V.
1238
Levantino 13  
W / Old / F / 2012 / Fürst Romancier / Royal Diamond / E: von Platen,Ute / F: von Platen,Ute
............
ca. 10 Minuten Pause
8
16:32:30
Anna-Marie Becker 
GER / Bremer RC e.V.
984
Fräulein Uschi  
S / Hann / Df / 2012 / Floriscount / Rohdiamant / E: Becker,Anna-Marie / F: Nollau,Thomas
............
9
16:40:00
Jennifer Donner 
GER / RFV Estetal e.V.
1465
Quadrofine  
S / Hann / F / 2011 / Quaterback / Walt Disney I / E: Donner,Sabine / F: Wolff,Manfred
............
11
16:55:00
Vera Nass 
GER / RG Klosterhof Medingen
889
Farlana TS  
S / Hann / R / 2011 / Fürstenball / Lancier / E: Cohn-Vossen,Christel / F: Thaden,Ekke
............
12
17:02:30
Juliane Kunze-Bretschneider 
GER / RV Elmlohe-Marschkamp
1769
Susii  
S / Hann / Df / 2012 / Sarkozy / Ehrenwort / E: Forschung für Anti-Aging Inst. SH G / F: Otten,Wilfried
............
13
17:10:00
Sabrina Geßmann 
GER / RFV Nienberge-Schonebeck e.V.
1848
Voltaire 93  
H / Westf / Df / 2011 / Vitalis / Arpeggio / 106MX97 / E: Horsessentials Limited, / F: Schmidt,Hans-Jürgen
............
14
17:17:30
Marcus Hermes 
GER / ZRFV Appelhülsen e.V.
688
De Luca 10  
W / Hann / B / 2012 / De Niro / Lauries Crusador xx / E: Gießelmann,Heinrich / F: Dettmers,Heinz
............
15
17:25:00
Emma Kanerva 
FIN / Elbdörfer u.Schenefelder RV e.V.
897
Feldrose 11  
S / Hann / Df / 2012 / Feuerspiel / Latimer / 106MJ16 / E: Saborowski,Gert / F: Wahler,Burkhard
............